Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: uçak bileti yardım..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Standart uçak bileti yardım..

merhabalar benim vize görüşmem 15 nisan bu sebepten ki uçak biletimi henüz almadım. fakat şirket bir havayoluna rezervasyon yaptırmış 10 gün içinde almam gerekiyormuş. not ortalamam sıkıntı yaratabileceği için red alma ihtimalim var. bu yüzden bileti vizeyi almadan almak istemiyorum. şirket para iadesi olur dedi ama yinede kararsızlık mevcut. yorumlarınız neler acaba bu konuda?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

biletin şartlarına bakarsan cezalı yada cezasız iade olup olmuyacağını daha iyi anlayabilirsin

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

bazi biletlerde vize reddinde iade yapiliyor.. bunu acentaya sorup ogrenebilirsin.. ayrica sirketinin verdigi fiyat gercekten en iyi fiyat mi neden sirketinden aliyorsun? kendin arastirmadiysan expedia.com ve ekobilet.com a bakmani oneririm. ekobilet.com dan arama yaparken anasayfadan detayli arama secenegini secip yolcu turunu ogrenci sec.. bazen indirimli ogrenci biletleri olabiliyor..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

20 euro daha uygun fiyata thy dan buldum ama şirket o bilet esnek değil bu firmada tarihi değiştirmek istediğinde değiştirme şansın var ceza vermeden dedi. biletin dökümü elimde. iade olup olmayacağını biletten anlayamam sanırım?

BannedUser
    Guest

Alıntı gmz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    20 euro daha uygun fiyata thy dan buldum ama şirket o bilet esnek değil bu firmada tarihi değiştirmek istediğinde değiştirme şansın var ceza vermeden dedi. biletin dökümü elimde. iade olup olmayacağını biletten anlayamam sanırım?
    BBileti şimdi de alsan 15 Nisanda da alsan hıc bır sorun olmaz hatta Nisan ayında bileti daha ucuza bulabılırsın. THY ıcın demıyorum bunu yalnız.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

evet thy biletlerinde fiyatlar asagi inmez hep artar.. ama nisan ayi gibi bazi avrupa havayolu firmalari kampanya yapabiliolar.. kesin olmamakla beraber genelde hersene bir firma yapti bunu.. ayrica thy deki bilet icin thy i arayip degisim olup olmayacagini ogrenebilirsin.. bir de sirketinin thy ucagi icin acenta vasitasiyla yaptigi rezervasyonu yine thy bilet servisini arayarak ogrenebilirsin ucus tarihini ve guzergahi bildirdiginde onlar ucaktaki rezervasyonlari gorebildikleri icin senin o biletinin degistirilebilir mi yoksa degistirilemez mi oldugunu soylerler merak etme...en iyisi thy e sormak

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)