Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ev sorunu yardım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Ev sorunu yardım

Merhaba arkadaşlar,
    Ozman şirketi ile bu yaz orlando wet'n'wild da çalışmak üzere gidicem.Şirkete ilk kayıt olurken konuştuğumuz ve job fairda'da anlattıkları gibi gitmeden 1 ay önce kalacak yer için $550 dolar depozito vermemizdi.Fakat geçen hafta şirket yeni yeni alternatifler çıkarmaya başladı.Türkler ve yabancıların ayrı kalacağı 2 tane site çıkarmışlar.Türkler 35 kişi olarak $370 dolar depozito verip ayrı bi sitede kalcakmış eğer yabancılar ile birlikte kalmak istiyorsak $550 dolar depozito ve 1 aylık kira olan $450 doları peşin olarak vermemiz gerekiyormuş.Yani amerikaya gitmeden önce 1000 dolar gibi bir parayı ev için peşin olarak bizden almak istiyorlar.Şirketin türkleri ve yabancıları ayırmaya ve ilk ayın kirasını peşin alma gibi bir hakkı var mı?Sonuçta ilk konuştuklarından çok farklı şeyler yapmaya başladılar.Bana açıkçası çok saçma geldi.Bu konu hakkında düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Turkishwat Mover
    Tecrübe Puanı
    17

hiç para ödeme ve kendin ayarlayacagını soyle.gdince motel bulursun.1000 dolarına yazık.1000 dolara araba alır içinde yatarım daha iyi!

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

bende aynen katılıyorum okadar parayı bosuna vermiş olursun kendin ayarlamaya bak

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

orlando da kiralar gerçekten pahalı..Benim tavsiyem gidince en geç 2 hfta sonra arkadaşlarla bir eve çık..

şirketin sana önerisi bence pahalı ..

400$ a bulursun aylık kişi başı

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşlar sizlere katılıyorum miktarlar çok fazla ama şöyle birşey var heryer depozito istiyor..son zamanlarda fazla derecede ev araştırıyorum..yoruldum bile normal müstakil evler öle sezonluk pek kiralanmıyor..min 1 yıldan falan başlıyor ki depozitolar da bir hayli yüksek..bende eşyalı apartmanlara kafayı taktım..onlardada month to month şeklinde yine az var..6 aydan falan başlıyor onlarda..fiyatlarda min 400$ depozito isteniyorki 1000leri de gördüm..
    bnm örneğin baktığım yerler 2 oda 2 banyo (5.ye bi yatak atcaz ) ve ortalama 1200 ile 2000 arası değişiyor..ve gösterilen resimlerde eşya yok..yani furnished olarak aramak çok önemli..eşyalı ünitelerde fiyatlarda artabilir malesef..bi iki yere mail attım fiyat ve yatak konusunda o zmn daha kesin bilgiler yazabilirim bu konuda..ama bu kalma işi her koşulda zor ve ilk başta pahalıya mal oluyor..
    "Blessed are the hearts that can bend,they shall never be broken.."

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Ya buradaki sirketinden kaynaklanan bi sorun gibi gozukuyor..Sonucta burdaki sirketin oradaki isverenleri taniyor..Bence buradaki sirketinle konus olmazsa isini degistirmeyi dene..
    Did u see the lights,as they fell all around u?Did u hear the music,Serenade from the stars?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)