Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Wat Hakkında Bir Kaç Soru

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Wat Hakkında Bir Kaç Soru

Arkadaşlar ben amerikan kültür derneğinde ingilizce A1 öğrencisiyim 3 gün önceden bir ilan okudum work and travel. Fiyat sorduğumda benim üniv.mezunu olduğum için 2700 dolar olduğu ve A2 yi bitirmem gerektiğini söylediler ingilizcem pek iyi değil konuşmada sorun yaşıyorum ama bana anlattıkları her şey toz pembe gideceğim şirket idealsas bu şirket hakkında net te araştırma yaptım ve iki yorum okudum birisi de bu forumda ve olumsuz şeylerdi en iyisini sizin bileceğinizden sizlere sormak istiyorum ingilizcemi yeterli görmüyorum seçtiğim firma nasıl,oraya gittiğimde havaalanından konaklanacak alana kadar eşlik edeceklermi,çalışacağım yer gösterilecekmi,iş konusunda sıkıntı yaşarmıyım bu şirketle giden arkadaşlar veya bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim (lütfen şirket elemanları yorumlarda bulunmasın)

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

şirket hakkında bir bilgi sahibi değilim ama
    sunu söyleyebilirim
    arkadasım bu bir tatil programı değil
    seni gelip de kimsenin havaalanında karşılayacağını sanmıyorum
    işini ve konaklamayı şirketinin ayarlaması gerekiyor zaten sen bu yüzden ona para veriyorsun.
    ingilizce için şirketin seni mülakata sokması gerekir yeterli görürlerse zaten kayıt yaparlar( tabi gözlerini para bürümemişse)
    benim anlamadığım olay şu
    üniversite mezunları WAT programına katılabiliyorlar mı:S?

Pozisyon: Sponsor Şirket
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı YETO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şirket hakkında bir bilgi sahibi değilim ama
    sunu söyleyebilirim
    arkadasım bu bir tatil programı değil
    seni gelip de kimsenin havaalanında karşılayacağını sanmıyorum
    işini ve konaklamayı şirketinin ayarlaması gerekiyor zaten sen bu yüzden ona para veriyorsun.
    ingilizce için şirketin seni mülakata sokması gerekir yeterli görürlerse zaten kayıt yaparlar( tabi gözlerini para bürümemişse)
    benim anlamadığım olay şu
    üniversite mezunları WAT programına katılabiliyorlar mı:S?
    Wat degil H2B programıdır muhtemelen kastedilen

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar öncelikle yorumlarınız için teşekkür ederim bana söyledikleri lise mezunlarınında gidebildiği (yanlış hatırlamıyorsam eğer pazartesi detaylı bir şekilde konuşup buraya yazacağım) ve havaalanından karşıladıklarını konaklayacak yeri + iş imkanlarını onların bulduğunu söyledi yani sen bizden çıkıyorsun oraya gidince dedikleri bu ayrıca bana H2B hakkında hiç bir şey söylenmedi sadece work and travel ben olaya tatil gözüyle bakmıyorum birde orada söyledikleri gibi 8000 dolar falan kazanabilirmiyiz şimdi para alacağından her şey süper diyor her şeyi onlar ayarlıyormuş

sizin söylediğiniz daha mantıklı ama bana söyledikleri hiç ingilizce bilmiyenlerde arka planda çalışıyorlar bulaşık paspas vs

Arkadaşlar bu programı bana tavsiye edermisiniz Türkiye genelindeki hemen hemen bütün şirketler ile ilgili çok sorun yaşamışlar geçen seneki kafile
    kısacası tavsiye edermisiniz hangi şehir bana daha uygun olur ve hangi iş amacım tatil değil sağlam yer olsun

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Casperon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben amerikan kültür derneğinde ingilizce A1 öğrencisiyim 3 gün önceden bir ilan okudum work and travel. Fiyat sorduğumda benim üniv.mezunu olduğum için 2700 dolar olduğu ve A2 yi bitirmem gerektiğini söylediler ingilizcem pek iyi değil konuşmada sorun yaşıyorum ama bana anlattıkları her şey toz pembe gideceğim şirket idealsas bu şirket hakkında net te araştırma yaptım ve iki yorum okudum birisi de bu forumda ve olumsuz şeylerdi en iyisini sizin bileceğinizden sizlere sormak istiyorum ingilizcemi yeterli görmüyorum seçtiğim firma nasıl,oraya gittiğimde havaalanından konaklanacak alana kadar eşlik edeceklermi,çalışacağım yer gösterilecekmi,iş konusunda sıkıntı yaşarmıyım bu şirketle giden arkadaşlar veya bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim (lütfen şirket elemanları yorumlarda bulunmasın)
    kardesim soyledigin sirket senin parani aldiktan sonra tamamen bi basina birakicak bi sirket calistigi sponsor CHI abd de bicare bi sirket imkanin varsa degistir sirketini kendini yakma

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)