sabah 10 da çağırmışlardı 9:40 gibi oradaydım 11 numaralı sırayı verdiler yanlız anladığım kadarıyla kıbrısta sadece 1 görevli bakıyor ve turist vizesine başvuranları önce alıyorlar onlarıda sayınca benim sıra baya geri düştü saat 1 gibi beni içeri görüşmeye aldılar benim açlıktan imanım gevremiş neyse görüşme yapılan odaya girdim görevli başka bi odada aramızda cam var ama telefon falan yok kağıtları verdiğin yerden gelen sesle konuşuyosun herneyse sit falan dedi baktım oturacak bişey yok ileride bi sandalye var gittim onu alıp getirdim cins cins baktı yada bana öyle geldi tırstım oturmadım parmak izimi aldılar fakültemi ve kaçıncı yılımda olduğumu sordu söyledim sonra transkripti istedi yarım dakka falan onu inceledi tekrar üçüncü senen demi dedi evet ama bir senesi hazırlıktı dedim onu anladım dedi ardından job offer kağıdını istedi alaskayamı gidiyorsun dedi yada yada alaskada ne yapacaksın diyemi sordu tam anlamadım evet dedim belki tekrar sorar dedim ama sormadı sonra cuma 9 da gel pasaportunu al dedi bide check falan dedi ama neyi check edicem anlamadım aldımmı diye sordum bi şey demedi yada duymadı ve ds ile ilgili bi şeyler gösterip bi şeyler söyledi onuda anlamadım ok dedim ds-sevis-sağlık sigortası falan geri verdi. vizeyi aldımmı almadımmı onuda anlamadım cuma günü görecem artık. valla dicem o ki bişey yemeden gitmeyin valla adam aptallaşıyor vizeden çıktım hemen bi cola bide sandiviç aldım bünye anca kendine geldi ama şu da varki sıfır heyecan,stres vardı bunuda açlığa borçluyum direk bitsede gitsek psikolojisiyle girdim yani.