Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 49 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: vizeden red aldım:(

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart vizeden red aldım:(

merhaba arkadaşlar gecen hafta vize görüşmesine istanbula gittim vizeden red aldım sanırım çok heyecan yaptım kulağımı sorulara veremedım hemde mikrofonla yapıldığı için görüşmeler anlayamadım soruları oysa normalde çok da iyi anlıyorum not ortalamam 2,49 tekrar başvurdum vize ye mayısta tekrar gitcem görüşmeye sizce vize alma sansım nedir mayısta kalabalık olduğu için pek zorlamıyolar dedi kimisi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kaç numaralı görevliyle görüştün . ne sordular

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

11 numaradakı bayan la görüştüm önce bölün ne nerede okuyosun dedi sonra nereye gideceksın baban ne iş yapıyo dedı sonra babamın mesleğiyle ilgili bişe sordu anlamadım çok heyecan yaptım benden öncekılerde hep red alınca kesın bende red alıcam dedim öylede oldu zaten

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kaç kişi neden red aldı daha ayrıntılı yazabilirmisiniz

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

11 numara çoşmuş ya ne yapmıs oyle agnonda iyimiş aslında sen bi daha kesin alırsın

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

valla geçmiş olsun üzüldüm.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

o bayan encok red verenmis sanirim birdahaki gidisinde baska vize memuruna dusersen alirsin gibime geliyor ama umarim 11 numaradaki bayana sormaz neden red verdin diye ingilizcen zayif derse calisip gelistirecegim soz veriyorum diyebilirsin

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

diğerlerinin neden almadığını bilmiyorum ama mayısta daha kalabalık oluyomuş çok sıkarlarmı ki 4 kişi falan red almıştı o gün benden önce...danışmanıma da sordum o da ikinci görüşmende verirler dedi sadeec heyecan yapma dedi zaten heyecandan dolayı konuşamadığımı ispatlarsam vermezmıkı yınede

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Geçmiş olsun ilk önce dua ette birdahaki görüşmeye yine aynı bayan düşmesin .

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı mlda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    diğerlerinin neden almadığını bilmiyorum ama mayısta daha kalabalık oluyomuş çok sıkarlarmı ki 4 kişi falan red almıştı o gün benden önce...danışmanıma da sordum o da ikinci görüşmende verirler dedi sadeec heyecan yapma dedi zaten heyecandan dolayı konuşamadığımı ispatlarsam vermezmıkı yınede
    bu konuyu tecrube etmıs bırı olarak anlatım bırdahkı gorusmende sana red veren kadın gelmıcek cunku red veren konsolos bır daha mulakat yapmıyor o yonden sansın cok yuksek ortalman ıyı mayısı beklemne gerek yok hemn randavu al bıraz ıngılzce calıs cok basıt sorular onlar bı bak cok yuksek ıhtımal alırsın

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Hayda isimiz var yha bu 11 le snn ort ii ingilizce de siknti olmazza alirsin

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı kaya0133 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konuyu tecrube etmıs bırı olarak anlatım bırdahkı gorusmende sana red veren kadın gelmıcek cunku red veren konsolos bır daha mulakat yapmıyor o yonden sansın cok yuksek ortalman ıyı mayısı beklemne gerek yok hemn randavu al bıraz ıngılzce calıs cok basıt sorular onlar bı bak cok yuksek ıhtımal alırsın

inşallah ya danışmanımda öyle demişti bir dahakı görüşmene aynı kişiyle yapmıyosun dedi inşallah 11 numaradakınden daha kötüsüne denk gelmem

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben randevuyu aldım zaten 7 sine alabıldım ancak ..hep doluymuş randevu açılır açılmaz aldık ama 7 sıne geldi inş alırım kalabalık oluyomuş mayıs ta kalabalık olsada çok uğrasmazsalar

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende vize görüşmemi 11 numaralı gişedeki gözlüklü bayanla yaptım - 60 bilemedin 70 saniyede " have a good holiday mucahit " dedi ve vizeyi aldım

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı msidimi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende vize görüşmemi 11 numaralı gişedeki gözlüklü bayanla yaptım - 60 bilemedin 70 saniyede " have a good holiday mucahit " dedi ve vizeyi aldım
    sevindim senın adına kalabalıkmıydı sen gittiğinde kı.. kalabalık diye belki fazla zorlamamıştır acaba yerımı değiştiki konsolun hep aynı yerde olmuyolar ya nasıl bırydı senın görüşme yaptığın gözlüklümüydü

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sevindim senın adına kalabalıkmıydı sen gittiğinde kı.. kalabalık diye belki fazla zorlamamıştır acaba yerımı değiştiki konsolun hep aynı yerde olmuyolar ya nasıl bırydı senın görüşme yaptığın gözlüklümüydü
    pardon ya gözlüklü yazmısın görmedım ben daha çok vize aldığına odaklandım ben

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Benim not ort 3,5 ankaraya gideceğim vize görüşmesi için 24 nisanda ingilizcem orta heycanlanıp konuşamamaktan korkuyorum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Murat26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim not ort 3,5 ankaraya gideceğim vize görüşmesi için 24 nisanda ingilizcem orta heycanlanıp konuşamamaktan korkuyorum

sana tavsiyem soruyu anlamadığında heyecalıyım tekrar edermısınız de bende çok eheyecan yaptım alamadım ama yine başvurdum ben istanbuld giricem vizeye inşallah alıız vizeyi

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Bu aralar çok red verilmesi boston da yaşanan olayla alakalı olabilir. O yüzden vize görüşmesini bu aralar almayın diyor bazı danışmanlar.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

pardon ya gözlüklü yazmısın görmedım ben daha çok vize aldığına odaklandım ben

kalabalık sayılmazdı - zaten saat 9 gibi görüşmeye girmiştim - benden önce arkadaşım 11 numaradaki gözlüklü kadınla görüştü - yanıma geldiğinde pasaportu elindeydi red yemişti.. ben hiç moralimi bozmadan gişeye gittim - önce güler bir yüzle merhaba nasılsınız dedim (tabi ingilizce konuşuyoruz bu arada) bölümümü sordu - ne iş yapacağımı - insan kaçakçılığı metnini okudun mu diye sordu - daha sonra bana bir sorun var mı diye sordu hayır dedim. iyi tatiller diledi gerekli pasaportum ve bi kaç belge hariç diğerlerini geri verdi.(vizeyi alıp almadığı mı anlayamadım) afedersiniz - son bir şey sorabilirmiyim dedim - tabi dedi . şimdi tamam mı gidebilirmiyim dedim. güldü tabi dedi ve bitti

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar ne kadar doğruyu yansıtıyor bilmiyorum ama bugün danışmanımla görüşmeye gittim ve geçen haftaki patlama olaylarından sonra başvuranların çoğunun red aldığını söyledi. Neyseki ben şanslı insanlardanım. 9 Nisanda almıştım.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

sanmıyorum ondan dolayı olacağına zaten bu sene adamların basına gelmeyen kalmadı,öyle bişi olsa gecenkı olaylarda yaparlardı adamların kons. onunde bomba patladı

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

olaya bak ya adamlar için çalışmaya gidiyoruz yok patlama yok o yok bu herifler vize vermiyor boyle sistemin..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

bende patlamaların çok etkileyeceğini zannetmiyorum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar forumda okudum vize görüşme saatiniz ne kadar geç olursa o kadar rahat alıyomusuz vizeyi konsollar gec saat olunca pek uğraşmıyolarmış o saate kadar onca kısıyle görüştukleri için artık geç saate kadar bıkkınlık gelıyomuş konsollara al da gıt vizeni der gibi veriyolarmış ne kadar doğrudur sizce

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Doğrudur ne kadar geç saat o kadar iyi.Ben 12 nisan günü 9.30da sıraya girdim bana sıra 11.30da geldi. 3 gişe açıktı özellikle 11 ve 13 numaralı gişelerdeki kadınlar herkese red verdi saat 11'e kadar sonra 11 numaradaki esmer kadın gişeyi kapattı en sağdaki sarışın yaşlı kadın da herkese vize vermeye başladı bende şansıma 10 numaralı bayandan çok rahat vizemi aldım.Yani sonuç olarak ne kadar geç okadar iyi diye düşünüyorum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Profesor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğrudur ne kadar geç saat o kadar iyi.Ben 12 nisan günü 9.30da sıraya girdim bana sıra 11.30da geldi. 3 gişe açıktı özellikle 11 ve 13 numaralı gişelerdeki kadınlar herkese red verdi saat 11'e kadar sonra 11 numaradaki esmer kadın gişeyi kapattı en sağdaki sarışın yaşlı kadın da herkese vize vermeye başladı bende şansıma 10 numaralı bayandan çok rahat vizemi aldım.Yani sonuç olarak ne kadar geç okadar iyi diye düşünüyorum

benimde saat 2 de görüşmem 7 mayısta çok mu geç benımkı de ne ya

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benimde saat 2 de görüşmem 7 mayısta çok mu geç benımkı de ne ya
    Evet seninki de baya geçmiş ama dediğim gibi daha iyi geç olması

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Profesor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet seninki de baya geçmiş ama dediğim gibi daha iyi geç olması

inşallah iyi olur ya heyecandan oraya gidince kaldım ilk görüşmede inş bu kez geçerim ya of yine heyecaN yapmaya başladım :/

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

inşallah iyi olur ya heyecandan oraya gidince kaldım ilk görüşmede inş bu kez geçerim ya of yine heyecaN yapmaya başladım :/
    İnşallah geçersin ama sorular basit konsantre olman yeterli.Daha önce girdiysen taktik vermeme gerek yok ama her gişeyi dinle heyecanını öyle giderebilirsin

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)