Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Philadelphia konaklama problemi. ACİLYARDIM!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Philadelphia konaklama problemi. ACİLYARDIM!

Philadelphia'da work&travel yapmayı düşünüyorum ancak işverenim kalacak yeri ayarlamıyor. Benim de craiglistten vs. bir yer kiralamam şuan için imkansız. Bu işi çok istiyorum ancak konaklama problemini çözemezsem işi alamayacağım. Yardımcı olabileceklerin kırk yıl kölesi olurum Teşekkürler.

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Sirkete ne kadar odedin hocam? Full Placement kayit olmus isen bunu onlarin halletmesi gerekir bence. Sirketine baski yap biraz. Baska sirketlerle iletisime gecsin seni yerlestirsinler gerekiyorsa ya da ucretten bir kismini dus.

craiglist disinda fazla caren yok gibi. Belki forumda isi bilen ya da oraya gidecek birkac kisi daha bulur halledersin.

Iyi WAT 'lar.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

BannedUser
    Guest

Benim PHI merkeze giden 4 arkadas var ama konaklama sirket buldu Break dediği gibi full kayıt olmussan sırket konaklamayı saglamak zorunda.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

1575$ ödedim.
    konaklamayı karşılaması lazım derken, konaklamayı bulması mı lazım?
    full placement ödeme yaptım ancak self placement'in karşılığı "işi de kendin bul" değil midir?
    ayrıca teklif edilen diğer tüm işlerde konaklama dahil zaten. ancak bu işte dahil değil. saatlik 9$ ücreti var.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Username Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok çok sağol dostum mail attım

BannedUser
    Guest

1575 dolarrrrrr.... ınsafffff.. saatlık 9 dolar cok bır ucret degıl 8 dolar olsun konaklama olsun teksen rezil olursun depozıto falan ..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

gelecek 2 senenin parasinimi verdim 1575$ nedir yaa
    LIVE IS LIFE

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet bayağı pahalı oldu ama ankara'da görüştüğüm yerler minimum 1200$ fiyat çekti zaten.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

4 odali herseyi yenilenmis,guvenlikli evim Temple`a cok yakindir.Oda basi ''$400'' veya tum ev $1300 e kiraya verilir.Detaylar ve reim icin lutfen linke tiklayin;
    2417 n. 17th st., Philadelphia, PA | Powered by Postlets

demiş ev sahibi aynı zamanda,biraz pazarlıkla onu 350$ a indirebilirsin diye umuyorum

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Username Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4 odali herseyi yenilenmis,guvenlikli evim Temple`a cok yakindir.Oda basi ''$400'' veya tum ev $1300 e kiraya verilir.Detaylar ve reim icin lutfen linke tiklayin;
    2417 n. 17th st., Philadelphia, PA | Powered by Postlets

demiş ev sahibi aynı zamanda,biraz pazarlıkla onu 350$ a indirebilirsin diye umuyorum
    dostum dün sen adresi verir vermez mail attım ama daha geri dönüş yapmadı. bakalım bekliyoruz
    Work&Travel 2012 Hikayem!
    başından sonuna kadar burada olacak, takipte kalın!

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

hocam sen niye kendin ayarlıyosun 1575 dolar verdiğin halde?Senin mağduriyetin gitmeden başlamaış..Gidipte orda sorun yaşarsan ne olur düşünebiliyomusun?Açacağın başlığı tahmin edebiliyorum:
    "Allah belsanını versin böyle şirketin.."

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Ayrıca reklam gibi olacak ama amacım sadece tavsiye.Westline 2700 dolara herşeyi karşılıyor vize masrafı uçak bileti konaklama dahil.herşey dahil.senin cebinden bişey çıkmıyor ekstradan.sen şimdi 800 dolar uçak parası ( ki şirket yardım etmediği için 1000 dolar olur o) 140 vize görüşmesi,pin ve sevis ücreti derken aynı fiyatı bulacak ki bunları sen yapıyor olacaksın.şirket sözleşmesinde full placement gereği konaklama sağlanmalı.sağlamıyorsa senin tek taraflı sözleşmeyi iptal etme hakkın var.yasal yoldan bu hakkını aramaya çalış bence.Paranı yakın zamanda almasanda eylül gibi alabilirsin.Ama bu şirketle gidersen mağdur olacağın kesin gibi..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Ugur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayrıca reklam gibi olacak ama amacım sadece tavsiye.Westline 2700 dolara herşeyi karşılıyor vize masrafı uçak bileti konaklama dahil.herşey dahil.senin cebinden bişey çıkmıyor ekstradan.sen şimdi 800 dolar uçak parası ( ki şirket yardım etmediği için 1000 dolar olur o) 140 vize görüşmesi,pin ve sevis ücreti derken aynı fiyatı bulacak ki bunları sen yapıyor olacaksın.şirket sözleşmesinde full placement gereği konaklama sağlanmalı.sağlamıyorsa senin tek taraflı sözleşmeyi iptal etme hakkın var.yasal yoldan bu hakkını aramaya çalış bence.Paranı yakın zamanda almasanda eylül gibi alabilirsin.Ama bu şirketle gidersen mağdur olacağın kesin gibi..
    adamların elinde bir sürü iş var, konaklamayı ayarladıkları iş de var ama ben buna zorluyorum. six flags gibi bi iş seçip de 70 tane türkle takılmak istemiyorum kısacası. şehrin göbeğinden iş buldum ve orada tek türk olacağım. onun için bu uğraşımın sebebi. yoksa ayın 4ünde fuar var izmirde. oraya gidip istediğim işi seçebilirim. evet ödediğim ücret biraz uçuk, kabul ediyorum ama artık yapacak bir şeyim yok. sadece bekleyip göreceğiz. sağol bilgilendirme için ayrıca. daha 1 hafta olmadı parayı yatıralı, korkutmayın beni mağduriyet, yasal yollar, parayı geri alma falan
    Work&Travel 2012 Hikayem!
    başından sonuna kadar burada olacak, takipte kalın!

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

sen kabul ettiysen konaklamayı kendin bulacağını soru yok o zaman..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)