Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 7 mayıs vize günü geldi :D

Araştırmacı Watçı nakres41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    12

Standart 7 mayıs vize günü geldi :D

şuan sabah saat 06:50 birazdan evden çıkıp saat 13:30 da istanbuldaki randevuma gideceğim.beklenen büyük gün geldi bakalım nolacak.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

ganon kacti?

Tecrübe Puanı
    12

2.51 inş alırım bu kadar çaba boşuna gitmez

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

alirsin ins. ganon da gayet iyi. bende cuma gunu giricem.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alırsınz arkadaşlar size tavsiyem orada cafe de otururken tanışacağınız watçılar ile ne sorucaklar falan konuşmayın başka seyler konuşun good luck !

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı Berker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alırsınz arkadaşlar size tavsiyem orada cafe de otururken tanışacağınız watçılar ile ne sorucaklar falan konuşmayın başka seyler konuşun good luck !
    aynen heyecanimiz panige donusebilir ret yersek onca cabaya uzulurum.

Uçuşa Hazır Watçı Aytek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    12

msj'ım surda bir yerde otlansın.Takip ^^

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

vize den cıktıktan sonra bizide bilgilendirirsen seviniriz...ayrıca baiarılar inş.vizeyi alırsın...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben de bugün ankarada girdim vize görüşmesine. Şansıma mı öyle denk geldi bilmiyorum ama kadın bana normal soruları sormak yerine biraz farklı sorular sordu. Mesela nerde çalışacaksın dedi mc donalds dedim. Ne iş yapacaksın dedi ben de mutfakta ya da kasiyerlik falan dedim sonra kasiyer ne iş yapar diye sordu. Biraz tıkandım orda ama geçiştirdim bi şekilde sonra türkiyede çalıştın mı hiç dedi evet dedim cafede garsonluk yaptım dedim. Haftalık ne kadar kazandın dedi onu da beklemiyodum mesela not ortalamama resmen bakmadı bile direkt verdi vizeyi. Heyecanınızı kontrol edebilirseniz bi sorun yaşamazsınız diye düşünüyorum. Şimdiden kolay gelsin size de

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı hzlrkn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de bugün ankarada girdim vize görüşmesine. Şansıma mı öyle denk geldi bilmiyorum ama kadın bana normal soruları sormak yerine biraz farklı sorular sordu. Mesela nerde çalışacaksın dedi mc donalds dedim. Ne iş yapacaksın dedi ben de mutfakta ya da kasiyerlik falan dedim sonra kasiyer ne iş yapar diye sordu. Biraz tıkandım orda ama geçiştirdim bi şekilde sonra türkiyede çalıştın mı hiç dedi evet dedim cafede garsonluk yaptım dedim. Haftalık ne kadar kazandın dedi onu da beklemiyodum mesela not ortalamama resmen bakmadı bile direkt verdi vizeyi. Heyecanınızı kontrol edebilirseniz bi sorun yaşamazsınız diye düşünüyorum. Şimdiden kolay gelsin size de
    aynen sorularda, ankara ıle ıstanbul konsoloslukları arasında derın farklılıklar var. ıstanbul daha kolay ama vıze reddı sırası sıze geldıgınde ıse (gunluk bellı kotaları var onu doldurmak zorundalar ve bu garıbanları da genellıkle ortalaması dusuk kısı ya da farklı bır duruma sahıp kısılerden secıyorlar) gozunuzun yasına bakmıyorlar. yok ben cıft anadal yapıyorum, toefl'dan su kadar puan aldım demek kesmıyor, teget gecıyor herhalde. ankara ıse boyle sankı "dx/dy=d/dy*ey=ey" seklınde, bılmecelı bulmacalı sorular soruyor. ıste "eee anlat bakımmm evladım, bır on buro calısanının gorevlerı nelerdır" tarzında. ankara da gırecem vızeye, hadı hayırlısı

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

aldi mi acaba ne oldu sonuc? ins almistir

Tecrübe Puanı
    12

gebzede oturduğum için erken çıkmıştım yola ve sabah saat 11:45 te konsolosluğun önündeydim.ama allahtan karşısında kafeler var oturdum 2 çay içtim.(çay biraz pahalı ama sölim 1.5 tl küçük çay :d )telefonu götürmemiştim içeri almazlar diye ama o kafeler emanet alıyolar 2.5 tl ye keşke götürseydim.:d
    neyse saat 13:45 te ana kapıdan isim kontrolü sonucu içeri alındık kapıdaki bi adam götürdüğüm 10 çeşit belgenin tamamına gereksiz dedi poşetten çıkartma dedi :d şirketin hazırladığı belgeleri götürün yani sadece benimki biraz acemilik oldu :d 2.kapıdan içeri girerken kemer,bozuk para,evraklar felan hepsi kontrolden geçti ve asansöre gidip vize katına çıktım hele şükür :d
    vize kısmına girdim.bi adam numara verdi onla önce evrak teslimi yaptım sonra parmak izi verdim ve geçip oturmaya başladım .10 nolu gişede numaram yandı ve bi bayanın karşısına geçtim vize mülakatı için.o ana kadar pre-intermediate ingilizcemden dolayı,forum efsanelerinden dolayı ve tabikide aşırı heycanımdan dolayı korkarak gelmiştim.:d
    ilk önce nerde okuyosun,bölümün ne?
    Nerde çalışacaksın,ne iş yapacaksın?
    Daha önce sen veya ailenden kimse gitti mi abd ye ?
    Baban ne yapıyor,annen neyapıyor,abin ne yapıyor?
    Yalnızmı gitçeksin abdye ?(bu soruyu anlamadım 2 kez tekrarladı sonra yanlış anladım kendimden bahsetmeye felan başladım :d ama sevecen bi kadındı no no dedi 3.kez tekararladı ve en sonunda anladım kısa ve net no ı am alone dedim :d )
    tuttuğun takım ne?
    Camdaki yazıyı okudunmu?

Ve iyi tatiller vizeniz onaylandı dedi bi anlık şaşırdım açıkçası.pek umudum yoktu ingilizceden dolayı soruları ilk okul seviyesinde cevapladım ama verdi yinede .sanki zorla vermeye çalışıyordu.
    Benim anladığım hangi konsolun karşısına geçerseniz geçin sadece güler yüzlü olun cevaplarken kasmayın yeter .

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

muthis yaa hayirli olsun. ins bende alirim. hangi numaradan aldin vizeni? ret alan cok oluyor mu?

Tecrübe Puanı
    12

ben öğle tatilinden sonra girdiğim için fazla kişi yoktu benden önce 2 kız girdi aldılar.10 nolu gişeye kıvırcık saçlı bi bayan verdi vizeyi.12 no da bi adam vardı o da kasmıo du veriodu 11 de de bi bayan vardı onun görüşmesinin nasıl sonuçlandığına bakamadım çünkü benimki erken bitti 5 dakkada verdi yolladı.camın arka tarafında bi masa vardı üzerine pasaportlardan kuleler yapmışlar :d anlaşılan isim soruşturmasına ve yanlış-eksik evrağa takılmayanlar alıyor :d

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı nakres41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben öğle tatilinden sonra girdiğim için fazla kişi yoktu benden önce 2 kız girdi aldılar.10 nolu gişeye kıvırcık saçlı bi bayan verdi vizeyi.12 no da bi adam vardı o da kasmıo du veriodu 11 de de bi bayan vardı onun görüşmesinin nasıl sonuçlandığına bakamadım çünkü benimki erken bitti 5 dakkada verdi yolladı.camın arka tarafında bi masa vardı üzerine pasaportlardan kuleler yapmışlar :d anlaşılan isim soruşturmasına ve yanlış-eksik evrağa takılmayanlar alıyor :d
    iyi oyleyse bende alirim ins. iyi watlar dilerim.

Uçuşa Hazır Watçı Aytek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    12

iyi wat'lar

Tecrübe Puanı
    12

teşekkürler arkadaşlar. bide 15 haziranda wisconsine gelecek birini bulsaydım iyi olurdu böle tek gitmek zor olacak

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

usta hayırlı olsun ortalaman kactı ? ne ıs yapıcaksın ?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)