Work and Travel
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: NYC Manhattan

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arrow NYC Manhattan

selam arkadaşlar ben bu yaz self placement ile manhattanda bir tanıdığımın yanında çalışacağım konaklamam ve iş garantim var.Bu ABDye ilk defa gidişim olucak sizce iyi bir başlangıç olurmu? ne gibi avantaj ve dezavantajları olabilir?Bu arada konaklamaya para vermiyorum akrabamın yanında kalıcam sosyal çevre nasıl şekillenir ? sonuçta standart olarak programla gittiğinizde arkadaslarınızla kalıyosunuz ama ben bir aileyle kalıcam nasıl olur acaba

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Para biriktirebilirsin ama sosyal çevrenin genişleyecegini ongormuyorum.. ayrıca eğlenebileceğini de düşünmüyorum.. Üniversite'yi aile yanında okumak gibi bişi diyeyim ben sana kısacası

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

mesaj alındı teşekkür ederim bu dediklerini bende düşündüm aslında fakat bu yaz tatilim için amerika şansım bir tek bu şekilde var ama sadece bu yaz için.Wisconsinde Noahs ark water parkında gircektim aslında ama illa tanıdığın yanına git bi gör ney nedir falan dediler. ondan sonra ki yaz tatili programıma gerçekten standart fiyata tabi olucam ve daha çok eğlenebileceğimi mutlu olabileceğimi düşünüyorum

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Tanıdığın yanına git gör olayı nedir dostum? Bir dahaki sene gidebileceğinin garantisini kim veriyor sonra? Hayallerini erteleme.. Manhattan a gitme de başka bir yere git ne olacak? vereceğin konaklama 3 ayda ortalama 800-900 dolar civarı olacak...yine karar senin tabi. Para biriktirim seneye bir daha denerim diyorsan..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

alisana kadar onlarla kal sonra ben size cok yuk oluyorum dersin bu suredede tedirginlini uzerinden atarsin

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

))) haha evet olabilir bu yaz için abd yi görmek için tek şansm onlar bir programa giremiyorum izin vermiyolar seneye diyolar

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

ailende hakli tabii eger tanidigin varsa kullan benimde vardi ny de tanidigim ama konaklamasi cok pahali ny un o yuzden isimden vazgectim.sen eger konaklama parasi vermiceksen zaten iyi para biriktirirsin heralde sorada gez gor arkdasim

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

manhattana gidilmez mi ya hiç dusunme derim!

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Bence işin iyi yanını görmeyi dene,
    nyc de konaklama ödemeden kalıcaksın işin de garanti,
    belki iş kısmında fazla eğlenemezsin ki bence eğlenirsin her türlü ama travel da gezersin rahat rahat, gelecek yıl için belki para ayırırsın, cvplar çok karamsar geldi bana ama ilk sefer için çok iyi bi fırsat yakalamışsın bence, gelecek yıl ne olur bilemezsin ama bu yılın keyfini çıkarmaya bak, NYC de yapıcak tonlarca şey var iş dışında...
    Ah! küçük hokkabazlık, sefil aynalı dolap;
    Bir şapka, bir eldiven, bir maymun ve inkılap! NFK

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bende acıkcası kötü olarak görmüyorum arkadaşların dediği gibi ilk sene git gör etrafı konaklama ücretin yok zaten yiyecek masrafında olmaz aile yanı konaklama cunku olabildigince biriktir new york un altünü üstüne getir herşeyi heryeri öğrenirsin sonra seneye gidebilirsen eğer bu sefer istediğin başka biyere gidersin ve bu sefer kendine güvenin daha fazla olur kendine güvenin artar ii yönlerini ve kötü yönlerini yaz bence bi kağıda sonra kendin değerlendir ama en öenmlisi bence

sırf NEW YORK bile olsa gitmeye değer amerikayaya benm için böle çünkü new york bi başkaaa
    FORZA ES-ES

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)