Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Work And Travel İngilizce Seviyesi Yardım

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

Standart Work And Travel İngilizce Seviyesi Yardım

merhaba arkdaşlar 18 yaşındayım work and travel a ilk kez katılacağım şirketle ingilzice mülakata girdim ve başarısız oldum ertesi gün tekrar gittim çalışıp mülakate girdim 7 aldım ancak ingilizcemin o kadar iyi olmamasından dolayı iş veren ile mart ayında görüşeceğim ingilizcemi geliştirmek için ne yapabilirim hangi kaynakları kullanabilirim benım için bu hayat meyat meselesi gerçekten çok istiyorum üniversite 1 deyim sponsor görüşmem var 15 gün içinde ve speaking clup lara katılacağım şirketteki

Deneyimli Watçı kaanmert92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16

İlk olarak 7 ney kardeş? 10 üzerinden mi 100 üzerinden mi ? O kısımı anlamadım. Şirketin kursuna git maddi durumun varsa kendin bi kursa git bol bol çalış pratik yap falan filan. Fakat şunu unutma hayat meyat meselesi deme olursa gidersin olmazsa dünyanın sonu değil kardeşim. Bir sene çalışırsın sonraki sene daha rahat gidersin.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

Alıntı kaanmert92 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk olarak 7 ney kardeş? 10 üzerinden mi 100 üzerinden mi ? O kısımı anlamadım. Şirketin kursuna git maddi durumun varsa kendin bi kursa git bol bol çalış pratik yap falan filan. Fakat şunu unutma hayat meyat meselesi deme olursa gidersin olmazsa dünyanın sonu değil kardeşim. Bir sene çalışırsın sonraki sene daha rahat gidersin.
    kardeş 10 üzerinden gitmek istiyorum kesınlıkle ön kayıtıda hallettim bilgin varmı yeşil pasaport oluyormu work and travel için 2014 de yasa çıktığını duydumda ondan dedım oluyor diye bılgısı olan varmı google da eski bilgiler var

Deneyimli Watçı kaanmert92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16

10 üzerinden 7 bana kalırsa çok çok iyi bence. Yeşil pasaport oluyormuş artık birçok yerde geçerli olduğunu okudum.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

Alıntı kaanmert92 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 üzerinden 7 bana kalırsa çok çok iyi bence. Yeşil pasaport oluyormuş artık birçok yerde geçerli olduğunu okudum.
    kardeş çok teşşekür ederim birinci mülakatte 10 da 4 yapmıstım 2.cide çalıstım 10 7 attım çok çalısıcam gitmeden heycan oluyor gerçekten çok gitmek istiyorum her şeyin onunde benım için speaking cluplara gideceğima abim daha önce wat yaptı onunla ingilizce calısıyoruz kurslada destekeleyeceğim iş verenle martta görüşmem evratkları topluyorum şimdi sağolasın bu forum keşke daha aktif olsa bazı konular çok eski

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba,

Öncelikle bilmen gereken seviyene göre bir işe yerleştirileceğin olmalıdır. Seviyen ne ise o ve altında yer alan işlere yerleştirecekler seni. Work and Travel İngilizcesi için yapman gereken kesinlike konuşma pratiği kazanmaktır. Bunun da ilk şartı belli bir altyapıya sahip olmak ve bu altyapıyı da bir şekilde destekleyerek pratiğe dökebilmektir. Sana tavsiyem; eğer grammer olarak kendini yetersiz hissediyorsan önce onu hallet, daha sonra kelime çalışmaya ve okuma yapmaya başla. Burada en önemli kısım okuma yapmak, tabi bunu yaparken de kulağını ve dilini İngilizce'ye alıştırman gerekiyor. Sesli okuma yapman hatalarını duyarak anlamanda büyük fayda sağlayacaktır sana.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)