Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: maryland'e giden/gidecek olanlar

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart maryland'e giden/gidecek olanlar

arkadaşlar, bu yıl kısmet olursa frederick maryland'e 4 kişilik bir grup olarak garsonluk işi için gidiyoruz. genel olarak burası hakkında iyi şeyler duyduk ama diğer eyaletlere nazaran daha az kişi gitmiş olduğu için fazla bir bilgi de yok. daha önce oraya gitmiş olanlar ya da maryland'le ilgili bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?
    danışmana her şeyi sorduk ama bi de sizden duyalım özellikle ikinci iş imkanı, konaklama veya ulaşım konusunda bilgi verireniz sevinirim...

Şirket: Network Akademi
    Pozisyon: Danışman

Tecrübe Puanı
    17

Maryland güzel bir eyalet. İyi bir serçim yapmışsınız. Yanlız yoğun olarak zencilerin yaşadığı bir eyalettir. O yuzden ozellikle geceleri çok dikkali olun. Suç oranı baya yuksek olan bir eyalettir. Başka bir eyaletten Maryland'a girildiğinde özellikle bunlar göze çarpar.

Sanırım Washington,DC'deki metro buraya kadar yada baya yakınına (Rockville) geliyor. Bu sayede DC'yi ve Virginia'yı da görebilirsiniz. Dediğim gibi gece metroya binerseniz dikkat edin.

2. bir iş imkanı mutlaka olacaktır. Frederick'te olmasa bile zaten Baltimore'a yakınsınız, oraya da bakabilirsiniz. Baltimore Amerika'nın en güzel limanlarından birine sahiptir. Buradan da yine trenle DC'ye gidebilirsiniz. NY'a da otobusle sadece 3 saat uzaklıkta.

Konaklama konusunda pek bir bilgim yok açıkçası

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bilgi için teşekkür ederim. bu arada siyahilerin bahşiş bırakmadığına dair söylenenler umarım doğru değildir, yoksa batarız

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hershey hakkında bilgisi olan var mı acaba?nerelere ne kadar uzaklıkta?burada ki eğlence parkındaki bi iş varmış.seçebilirim eğr ok alırsam herkesten

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben maryland laurel e gıdıyorum bu yaz bılgısı olan ve ya gıdecek olan varsa tanısalım

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

maryland'da çalışmamıştım ama baltimorda bulundum harbiden tehlikeli bi yerdi.geceleri mümkünse baltimorda dışarıya çıkmamaya çaılışın ya da kalabalık çıkın.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

maryland savage ye gidicektim vazgectim
    Konu daylight tarafından (01-07-2009 Saat 09:31 PM ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks