Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vize görüşmesi !

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Unhappy Vize görüşmesi !

Merhaba arkadaşlar kısacık birşey danışacaktım vize görüşmesine bu sene için ilk gidenlerdenim şuan ds2019 formumu bekliyorum fakat bir sorun var. vize görüşmemde mülakatım pek iyi geçmedi. bana şirkette bir kağıt verilmişti bütün sorular cevaplar yazıyordu fakat ben baktım calışmadım dedim bunları bilmiyorsam gitmiyim abdye ama ne oldu anlamadım mülakat başladığında birden cok heycanlandım biraz dilim tutuldu konuşamadım pek, tek ümitli olduğum nokta ortalamam 3,58di geçen sene bu dönem sonunda (1. dönem sonu) 3,32 ye düştü. sizce şansım varmı durumum kritikmi

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı 10712056 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar kısacık birşey danışacaktım vize görüşmesine bu sene için ilk gidenlerdenim şuan ds2019 formumu bekliyorum fakat bir sorun var. vize görüşmemde mülakatım pek iyi geçmedi. bana şirkette bir kağıt verilmişti bütün sorular cevaplar yazıyordu fakat ben baktım calışmadım dedim bunları bilmiyorsam gitmiyim abdye ama ne oldu anlamadım mülakat başladığında birden cok heycanlandım biraz dilim tutuldu konuşamadım pek, tek ümitli olduğum nokta ortalamam 3,58di geçen sene bu dönem sonunda (1. dönem sonu) 3,32 ye düştü. sizce şansım varmı durumum kritikmi
    bence o not ortalaması ile alamazsan ben hiç alamam

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bıraz daha ayrıntı verır mısın? ne sordular ne soyledın sen de ? merak ettım sadece ..pek tecrubelı degılım ılk defa gıtcem ben de..inglzcem kotuydu senden farkım ben o sorulara calısıp gıttım ve aldım vızeyı..yalnız bence dırekt not ortlmasına bakıyolar bi de sorulara cvp verebıldysen sorun yok alabılırsın bence ...
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya valla tam olarak konuşmaları hatırlayamıyorum ama ilk gittim yaşlı kadınla konuşma cok normaldi ben zaten diğer bayanla konuşurken mülakat olduğunu konuşma başladıktan sonra farkettim mülakatı odada fln yaparız diye bekliyordum. bana nerede çalışacağımı nereye gideceğimi okulumu bölümü fln sormuştu sorulara cvvp verdim fakat neden bilmiyorum birden heycan yapmıştım tekleyerek konuştumdetaylar bu şekilde senin almana sevindim...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı 10712056 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya valla tam olarak konuşmaları hatırlayamıyorum ama ilk gittim yaşlı kadınla konuşma cok normaldi ben zaten diğer bayanla konuşurken mülakat olduğunu konuşma başladıktan sonra farkettim mülakatı odada fln yaparız diye bekliyordum. bana nerede çalışacağımı nereye gideceğimi okulumu bölümü fln sormuştu sorulara cvvp verdim fakat neden bilmiyorum birden heycan yapmıştım tekleyerek konuştumdetaylar bu şekilde senin almana sevindim...
    ozaman alırsın bence cunku bende nerdeyse butun soruları tekrarlattım..hatta kadın ortalaman kac dedı uzun cümle kurarak anlamadım baktım oylece sonra gpa dedı anladım..bı soruyu da nalamadan yes dedım ..ama ortlman kotuyse ve turkıyede kaybetcek bıseyın yoksa red de alabılırsın..çok tecrubelı bırısı gıbı konusmuyayım da kendı fıkırlerım..bi de benım 4 dk surdu uzuldum kesın dırekt red verdı dıye ama bı baktım almısım geldı pasaport..senın kac dk surdu?
    Konu sucre tarafından (18-04-2010 Saat 09:56 PM ) değiştirilmiştir.
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

walla benim tahminen 3 dk kadar sürdü hatta yanımdada benle gelecek olan arkadaşım konuşuyodu onunkide 5 dk civarı sürdü. bakalım artık yaa ortalamam 3.32 inş. banada verirler. ama senin diyologda fena yani benmki gibi içim rahatladı şuan biraz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)