Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Varmı going to colorado :))

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart Varmı going to colorado :))

yokmu arkıadaslar coloradoya gıdenn..kovboylar warmıs Orda türkiyenin yozgatı niteliğinde..) ben büyük bi otelde housekeepe olucam

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

walla colorado diilde wyomingte bi otelle ohio king's island arasında kalmış durumundayız.Wyoming'te dediğin gibi bir mekan kovboy cenneti ancak izlediim videoalra bakılırsa acaip eğlenceli bi yer olabilir artı iş imkanları o derece fazla ve de iyi paralıbakalım artık wild wild west olup döncez herhalde

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

cok haklısın wild wild west:)) yazın bile 15 dereceyi gecmıormus sıcaklık..Florida virginia warken coloradodakı otellere nie geLsinler anlamıorum

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Karar werdık minesotadan vazgectıkk..Coloradoya ameriknaın e yuksek kasabası vaile gidioruz. herkese tepeden bakıcam artık) saati 10 dolara housekeepınglık

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

çok araitırdım colorado gerçekten bir köy yani diceksiniz oranın köyü buranın istanbuludur ama değil çok iyi araştırırsanız anlarsınız ve gidenlerden dinleyin en güzel yerler bunları danışmanımla birebir seçtik chicago los angles san francisco...Tavsiye

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

evet öle ama cok ucuzmus) vail die bi kasabaya gidiorum ben sımdılıköle gibi..iş ercekten forumdaki en karlı işlerden o yuzden vietnam olsa gidesi gelior insanın

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya bende gecen sene amerikadaydim. bu sene farkli bi yer ve farkli bir is istiyorum.bana da colorado daki vail resort cok iyi geldi. saati 10 dolar arti bahsis ve 2. hatta 3. is olanagi. acaba sehir merkezine uzakligi ne kadar.yiyecek isini otelden karsilamaya calisirsak batariz.acaba supermarketleree giden otobus yada shuttlelari var mi? bi de deniz kenari dururken neden orta amerikaya gelsinler demis biri .... valla amerikanin ust tabakasi oraya geliyoo resimlerden ve saatlik ucretlerden bunu anlayabilirsin bi dee resimlerdekilerin hepsi beyaz bu daa zengin musteri demk ve bol bahsisi dmemektir. insallh kafama uygun arkadaslarr bulupp eylul gibi bi amerika turuna cikarim arabayla yoksa tek basina cekilmiyooo oralarrrr.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Heyyy Nımo06 Ya

SLM;BENDE BU YAZ COLORADO DAKI VAIL CLUB & RESORT HOTEL DE CALISICAM,ROOM ATTENDANT OLARAK.HENUZ GIDIS TARIHIM DAHA BELLI OLMADI,BEN 2. VE 3. IS OLANAGI DIYE BISEY DUYMADIM AYRICA BAHSIS YOK DIE BILIORUM BEN.VAILDE TOPLAM 2 TANE OTEL VARMIS.DIGERI DE TURK CALISAN ISTEMIORMUS ZATEN.BILDIKLERIM BU KADAR.SENIN GIDIS NE ZAMAN?YA DA ORDAMISIN?GIDEN BAYAN ARKADASLARIN VAR MI?CEVAPLARSAN SEVINIRIM.

Alıntı nimo06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya bende gecen sene amerikadaydim. bu sene farkli bi yer ve farkli bir is istiyorum.bana da colorado daki vail resort cok iyi geldi. saati 10 dolar arti bahsis ve 2. hatta 3. is olanagi. acaba sehir merkezine uzakligi ne kadar.yiyecek isini otelden karsilamaya calisirsak batariz.acaba supermarketleree giden otobus yada shuttlelari var mi? bi de deniz kenari dururken neden orta amerikaya gelsinler demis biri .... valla amerikanin ust tabakasi oraya geliyoo resimlerden ve saatlik ucretlerden bunu anlayabilirsin bi dee resimlerdekilerin hepsi beyaz bu daa zengin musteri demk ve bol bahsisi dmemektir. insallh kafama uygun arkadaslarr bulupp eylul gibi bi amerika turuna cikarim arabayla yoksa tek basina cekilmiyooo oralarrrr.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

giden yokmuu vail e ?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)