Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 23 Mayıs Vize Görüşmem

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 23 Mayıs Vize Görüşmem

bugün 13.45 randevum vardı ve gittim.İlk kez gidicegim için çok aşırı heyecanım vardı hatta abartı düzeye çıktı içeriye girince Mülakat sırası bana geldi 296 no idim ve 13 numaralı gişede mualakata girdim.Yaşlı ve güleryüzlü bir amca vardı.İki ya da üç soru sordu.
    Where will you go in usa?
    What is your departmant
    What will you do in usa , whats your plan ? sorular bunlardı birde what is your name dedi gülüştük orda baya.Sıra en gergin olduğum ortalama kısmına geldi.Açtı zarfı ve acarken ortalamamı sordu.Bende 1.86 dedim ve genel olarak incelemesini istedim ( son dönem ortalamam ve bu donemki yuksek oldugunu gosterdim) tüm bu arada fırsat bu fırsat deyip konsolosluk önündeki asılı galatasaray bayragından sohbete daldık baseball ve basketball ile devam ettik.Dallas hakkında sorular sordum nasıl buluyorsunuz gibisinden sevmedigini söyledi ama gülerek eglenırsın korkma dedi Belgeyi okudunmu dedi evet dedim ne yapman gerekıyor dedi,bende 911 arayıp,açıklayıp bekleyeceğim dedim. .sonunda, sanırım sen vize alabilirsin dedi ve gulerek onayladı.Parmak izi veriliyormus yine sonunda, ben ne dedigini anlamadım o an orayı gosterdikce kagıtlara bakıyo sanıyorum sonunda hafif kalkarak o mekanızmeyı gosterdi ve sol 4 parmak dedi.Ben tabi sonrasında sol ile birlikte sagı koydum heyecandan noo yaptı..Have a nice summer dedi ve gorusme bitti..

Kısaca görüşüm arkadaslar,illaki heyecan olucak , ancak sohbeti siz ilerletmeye çalısın saçmalayın onemli olan sempatiniz ve emin duruşunuz.Ben çok basit olan numaraları bile unuttum konusurken duraksadım ama derdimi rahat biçimde anlattım.O hallerim ayrı bir keyif verdi cok guldu bana.Zorda da kalsanız gulun ve geveleyin gerisi geliyor

Girecek arkadaslara şimdiden basarılar...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Tebrik ederim simdiden iyi eglenceler

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)