Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vize Randevusu Almak Bu Kadar Zor Mu?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Angry Vize Randevusu Almak Bu Kadar Zor Mu?

Merhaba arkadaşlar,

Yaklaşık 2 hafta önce vize için kendime gün belirledim ve şirketime bu günü bildirerek ne yapmam gerektiğini sordum.Pin almam gerektiği söylendi ve gidip ertesi gün İşbank'tan pini aldım ve kendilerine bildirdim..Work and Travel başvuruları için sistemin açılmadığını,gelecek hafta açılacağını ve hemen randevu alacaklarını söylediler..Eyvallah dedim..

Bu pazartesi sabahtan mail geldi ve sistem açıldı dendi..İstediğim tarih tekrar teyit edildi ve 4 gün geçmesine rağmen hala ne bir bilgi var ne de başka bir şey..Her gün soruyorum ama hep bir sorun olduğu,başvuru yapıldığı ama cevap beklendiği,programın update edildiği v.s. gibi cevaplar alıyorum..

Güya haftaya görüşmem var ama ben hala tarihini bilmiyorum..Sizce bu normal bir durum da ben mi büyütüyorum yoksa kandırılıyor muyum?

Alt tarafı bir vize randevusu alacaklar 4 gün geçti..DS'im inşallah bu yaza kadar gelir..İnsan başvurduğuna pişman oluyor resmen..

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

PIN numarasını öğrenciye aldıran bir şirket var mı ya ? Sadece dikkatimi çekti. Vize tarihini alırlar yakında büyütülecek bir durum yok.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı Fiorex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    PIN numarasını öğrenciye aldıran bir şirket var mı ya ? Sadece dikkatimi çekti. Vize tarihini alırlar yakında büyütülecek bir durum yok.
    Yakındası kalmadı ki olayın..Haftaya salı-çarşamba uygun dedim perşembe bitti hala haber yok..Otobüs biletleri v.s. ayarlanacak daha..Tarih kesinleşmediği için adım atamıyorum.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bizim pin numaralrımızı da şirket aldı gidince parasını vericez

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

hakaten ya banada ılgınc geldı bızım sırket ılgılenmıyor falan ama pın numarasınıda ben yatıramam dedım ıtıraz bıle etmedıler onlar halledıcek yarın bıde tarıhı verdığım gun bana maıl geldı randevu saatınız bellı oldu dıye bence sırkettekılere benı ornek gosterebılırsın sonucta bozukluk olsa herkese olurdu..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

valla benm pin i de sevis i de sirket oduorr. nedirr nasıl alınırr uğrasmıorm..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

bnimde pin ve sevis'i şirket alacak.bnde 16 subata tarih belirtim ama bana daha hic bi haber gelmedi tekrar teyit falan...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

arkadaşım geç olsunda güç olmasın ya sabırlı davran güzellikle her sorun hallolur..
    PLANÖRLE AMERİKAYA UÇMAK....

BU KADAR ÇILGINCA İŞTE BU WAT..!!!!

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaslar simdiden panik yapmaya gerek yok.. subat mart hatta nisan ayinda bile vize gorusmesine gitmek avantajli yani daha erken cok uzun zaman var.. bir hafta veya iki hafta gec olmasi cok fazla birsey degistirmez.Derseniz ki bana iki gun onceden haber verdiler vize tarihini, nasil hazirlanicam? sole bi durum var eger isterseniz vize tarihinizi degistirme sansiniz var hicbir sekilde sorun da olmuyor gecen yil cok kisiyle karsilastim sinavlarindan veya cesitli sorunlardan dolayi randevusunu erteleyen..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Arkadaşlar bugün akşam saatlerinde danışmanım aradı ve nedenini kendisinin de bilmediği bir sorun olduğunu belirtti.Söylediğine göre her zaman yaptığı şekilde girişi yapmış ama randevu bir türlü onaylanmamış.Bugün akşam üstü durumu elçiliğe ayrıntılı bir şekilde bildirmiş ve yarına haber gelecekmiş..

Bu arada pini ben yatırmışım onlar yatırmış fark etmez..Alt tarafı İşbank'da 10 dk sıra bekledim.Abartılacak bir olay değil..Vize için de daha çok vaktim olduğunun farkındayım.Ancak şu an sömestrideyim ve tatildeyken bu işi halletmek istiyorum.Tüm acelem ondan..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)