Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 28 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cedar Point ve Six Flags aranıyor

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Standart Cedar Point ve Six Flags aranıyor

Merhaba arkadaşlar,

Yukarıda bahsettigim iş türlerinde çalışabilecegim şirketler nelerdir?
    unitedtowers'a mail attım onlarda şu anda kontejyan olmadıgını ileride açılabilecegini söylediler.

Bu nedenle başka hangi şirket aracılıgı ile gidebilirim. Teşekürler

İlk tercihimiz Cedar Point olacakdır.İş pozisyonu Ride oparetor/host olarak düşünmekteyiz.
    İkinci tercihimiz ise New jersey'deki six flags olacakdır.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Muzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

Yukarıda bahsettigim iş türlerinde çalışabilecegim şirketler nelerdir?
    unitedtowers'a mail attım onlarda şu anda kontejyan olmadıgını ileride açılabilecegini söylediler.

Bu nedenle başka hangi şirket aracılıgı ile gidebilirim. Teşekürler

İlk tercihimiz Cedar Point olacakdır.İş pozisyonu Ride oparetor/host olarak düşünmekteyiz.
    İkinci tercihimiz ise New jersey'deki six flags olacakdır.
    armada grandee'de o işler mevcut bi de advis de aynı sponsorla çalışyor(CIEE)

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet bende armada grandee ye kaydoldum sanırım hala kontenjan var cedar pointe.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

gecen yil Egitimal'e gelmisti cedar pointten isler. sponsor AWA ydi. bu sene gelir mi gelmez mi bilmiyorum ama.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı cell Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gecen yil Egitimal'e gelmisti cedar pointten isler. sponsor AWA ydi. bu sene gelir mi gelmez mi bilmiyorum ama.
    AWA üzerinden cedar point'e gidenler oranın en dandirik işi olan kodak işlerine bakarlar. asla gitmeyin. külliyen zarar edersiniz. U.nited T.owers, advis ve armada grandee cedar point'e götüren şirketler ve kontenjanlar doldu çoktan. fuardaki arkadaşlara hayırlı olsun derim kesin işleri alsınlar.
    FOREVER TCDD Smile For AMTRAK
    CEDAR POINT RESMI E-MAIL: international@cedarpoint.com

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar bu iş verenler ülkemize geldiği zaman onlarla görüşmemizin bir faydası olur mu?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bazı işverenler fuarda görüşme yapmadan iş vermiyorlar. yüzde yüz faydası var. adamın senden neler istediğini ve iş koşullarını birebir öğrenirsin. İngilizce seviyeni bir native speaker ile tespit etmiş de olursun. WAT için ilk gidenlere fuar şart. Fuara kesinlikle gidilmesi gerekiyor.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

eyw.saolasın

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı el_edebi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    AWA üzerinden cedar point'e gidenler oranın en dandirik işi olan kodak işlerine bakarlar. asla gitmeyin. külliyen zarar edersiniz. U.nited T.owers, advis ve armada grandee cedar point'e götüren şirketler ve kontenjanlar doldu çoktan. fuardaki arkadaşlara hayırlı olsun derim kesin işleri alsınlar.
    evet kodak isleriydi dedigin gibi. benim tanidiklar gittiler gecen yillarda ve memnun donduler genel olarak.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı cell Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet kodak isleriydi dedigin gibi. benim tanidiklar gittiler gecen yillarda ve memnun donduler genel olarak.
    seni linç ederler bu söylediklerini görürlerse..."cedar point" kodakçıları lanet ederek ayrıldılar...en sorunlu kesim onlardı

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Red face

Alıntı el_edebi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    seni linç ederler bu söylediklerini görürlerse..."cedar point" kodakçıları lanet ederek ayrıldılar...en sorunlu kesim onlardı
    valla 2009 yazi icin oraya gondereceklerdi bizi. telefon gorusmesinde benim ingilizce yetmedi de oraya gidemedim ben :P neyse kisiden kisiye degisiyo bu isler zaten. gitmedigim icin de kesin bisi demiyim madem

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Six flags işine ben yazıldım Muzo, ama New jersey de değil New york, Queensbury de.
    Armada grandee şirketiyle anlaştım, bir görüş eğer düşÃ¼nürüm dersen.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı AlpErTunga58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Six flags işine ben yazıldım Muzo, ama New jersey de değil New york, Queensbury de.
    arkadasım bende new york civarında iş arıyordum senin sectigin yerden nasıl iş secebilirim neler yaptın yardımcı olur musun ? alicalkan@hotmail msn im eger istersen

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ben de bu yaz için cedar point e yazıldım umarım herşey güzel olur..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaslar kodak ıslerı ıcın soyluyorum yanı kolay bı ıs degıl butun gun gunes altında ayakata ınsalrı ıkna edıp fotograf cekıyorsunuz ve beklemdınız tepkılerle karsılasmayı alıskanlık halıne getırmek zorundasınız gecen yaz new jersey kodakta calısmıs bırı olarak soyleyebılırm kı ne kadar zor olsada parktakı aktıvıteler parkın nımetlerınden faydalanma sansınız ve ıngılızce gelıstırmek ıcın en ıyı wat ısınden bırı olması ısızın ıcın bı avataj cok fazla turk olması ve konaklamayla transportatıon sorunun olması dez avantajları detaylı bılgı ısteyenler varsa cvplayabılırım...
    Better late than never

ŞİRKET SEÇİM YÖNERGESİ (ORTAK BİLDİRİ) Mağdur olmamak için okuyunuz...

http://www.turkishwat.net/work-trave...k-bildiri.html

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

AlpErTunga58´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster

oncelikle hayırlı olsun
    zaten six flags new yorka six flags armada grandee diyorlar bu sirket oraya cok ogrencı yolluyormus

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Ben yazıldım Cedar pointe bakıcaz artık hangi iş düşecek ride host olmak amacımız.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı amerikan eagle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oncelikle hayırlı olsun
    zaten six flags new yorka six flags armada grandee diyorlar bu sirket oraya cok ogrencı yolluyormus
    Sağolasın. Yardımların için de çok teşekkür ederim ayrıca, şirketi senin sayende buldum.
    Evet en çok öğrenci yolladığı yer orasıymış, o nedenle seçtim zaten ilk sene alışalım önce bir...

Alıntı Muzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben yazıldım Cedar pointe bakıcaz artık hangi iş düşecek ride host olmak amacımız.
    Hayırlı olsun Muzo. İnşallah istediğin gibi ride host olursun.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı anton Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar kodak ıslerı ıcın soyluyorum yanı kolay bı ıs degıl butun gun gunes altında ayakata ınsalrı ıkna edıp fotograf cekıyorsunuz ve beklemdınız tepkılerle karsılasmayı alıskanlık halıne getırmek zorundasınız gecen yaz new jersey kodakta calısmıs bırı olarak soyleyebılırm kı ne kadar zor olsada parktakı aktıvıteler parkın nımetlerınden faydalanma sansınız ve ıngılızce gelıstırmek ıcın en ıyı wat ısınden bırı olması ısızın ıcın bı avataj cok fazla turk olması ve konaklamayla transportatıon sorunun olması dez avantajları detaylı bılgı ısteyenler varsa cvplayabılırım...
    merhaba.bende armada ile gtmeyi düşünüyorm.çoğu kişi gibi new jersey six flags i düşünyorm.peki orada hangi işi seçmeliyiz.kodak ii değlse.dezavantajlarınıda söylersen sevinirm.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı moonwater Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba.bende armada ile gtmeyi düşünüyorm.çoğu kişi gibi new jersey six flags i düşünyorm.peki orada hangi işi seçmeliyiz.kodak ii değlse.dezavantajlarınıda söylersen sevinirm.
    kodak isi iyi bir iş ben fıkır edınmenız acısından bır kac avantajını ve dezavantajını yazmak ıstedım park ıcındekı en ıyı ıs kodaagın diger isler ise food ride operatorluk vs ben acıkcası o ıslerı onermen cunku gordugum kadarıyla cok sıkıcıydı kodak ıslerınde dıger turklerle ogranıze olup srounlarınız kolay cozmenıze olanak verıyor cok sayıda turk old ıcın cunku new jerey sıx flagse gıdenler gorucekelrkı konaklama ve ulasım sorunu var bunları cozucek arkadaslara ıhtıyacınız olucak
    Better late than never

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı anton Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kodak isi iyi bir iş ben fıkır edınmenız acısından bır kac avantajını ve dezavantajını yazmak ıstedım park ıcındekı en ıyı ıs kodaagın diger isler ise food ride operatorluk vs ben acıkcası o ıslerı onermen cunku gordugum kadarıyla cok sıkıcıydı kodak ıslerınde dıger turklerle ogranıze olup srounlarınız kolay cozmenıze olanak verıyor cok sayıda turk old ıcın cunku new jerey sıx flagse gıdenler gorucekelrkı konaklama ve ulasım sorunu var bunları cozucek arkadaslara ıhtıyacınız olucak
    konaklamayı kendmz mı bulucaz şirket yardm etmiyormu?ayrıca ulaşım derken konaklama nerede oluyor mesafe nedir

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı moonwater Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konaklamayı kendmz mı bulucaz şirket yardm etmiyormu?ayrıca ulaşım derken konaklama nerede oluyor mesafe nedir
    konakla konusunu armada ıle gıdıceksen danısmanına sor benım gıttım sırket ayarlamıyordu kendımı ornek verırısem kaldıgımız yer sıx flagse arabayla 30 dakıka uzaklıktaydı bu yaz oraya gıdıcek arkadasların gecen yıl kaldıgımız yerde konaklaması yuksek olasılık...
    Better late than never

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Arkadaşlar şu an Six Flags Chicago'ya yollayan şirketler ya da sponsorlar hangileridir bilen var mı?Herhangi bir sşx flags değil,sadece Chicago'daki önemli benim için.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

neden orayı ıstıyorsun kı duyduguma gore bu sene hıc bı sırket oraya gondermeyecek cunku daha 15 gun once yenı bı sponsorla anlastılar ve o sponsorun sanırım turkıyede anlastıgı bı sırket yok ama kodakına gıtmek ıstersen hangı sırket oldugunu ozelden yazabılırm

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Yanlışın var,Chicago Six Flags'in iş verenleri Türkiye'ye job faire geldiler aralıkta ve ben de o işi aldım zaten.Ben özellikle Chicago'yu soruyorum çünkü birkaç arkadaşımn daha katılmak istiyor ancak bizim şirketin job fairini kaçırdıkları için merak ettim acaba başka yollayan şirketler var mı aynı yere diye.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

yok zaten daha once geldılerse bı daha gelmezler ıkı farklı sırket ıcın ıkı farklı tarıhte gelmezler
    six flagslar yenı sponsorluk sozlesmesını gelecek sene ıcın yaptılar (lake george hari&#231 zaten bu sene yıne eskı sponsorlarından ogrencı alcaklar
    oraya bu saatten sonra sadece kodak ıcın ıs bulabılırsın
    bu arada sıx flags chıcago sehrın cok dısında 2 defa gezmeye gıtmıstım oraya ogrencıler genelde ulasımdan yana dert yanıyorlardı onun ıcın sana tavsıyem arkadaslrınla bırlıkte gıdın ve gıder gıtmez bı araba alın
    craigslist classifieds: jobs, housing, personals, for sale, services, community, events, forums dan arabaları ınceleyebılırsınız

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Link için teşekkürler.Bu arada kodak dediğin nedir ? Aynı yer mi yani? Gurnee'den trenle Chicago şehir merkezi bir saatmiş.Peki çevrede off günlerde gezip alış veriş falan yapılabilecek yerler var mı?İlla ki her yere araba şart mı?

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

oncelıkle kodak aynı parkta fotografcılık ısı yanı aynı yerde calısırsınız
    parkın etrafında sadece ev var baska hıc bısey yok gıdebılcegını en yakın yer chıcago sehır merkezı aslında daha yakın bı kac yer var ama oralar cok kucuk yerler mutlaka araba alın
    premıum outlerle var bıraz ters tarafta kalıyor ama oraya mutlaka gıdın eger araba alırsanız tımberland botlar 29 dolar fosıl saatler 29 dolar hatta orda sarar ın magazası var muduru de sami benden de selam soyleyın ama o outlete mutlaka gıdın acayıp ucuz bı yer
    chıcago da sears towera mutlaka cıkın ama aksama dogru cıkın hem gunduz hem gece halını gorun ve konserlerı ıyı takıp edın super rock konserlerı oluyor chıcago da
    ayrıca dowtown da cok guzel jazz barları var orlara da mutlaka gıdın stand up ları da cok meshurdur
    cooookkk ozlemısım yaaaa

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)