Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: security in the usa

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart security in the usa

arkadaşlar ben philedelphia ya gidiyorum orayla ilgili olumsuz çok şey duydum bu konuda bana yardımcı olacabilecekler yazsın lütfen....

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Thumbs down

Alıntı buka1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben philedelphia ya gidiyorum orayla ilgili olumsuz çok şey duydum bu konuda bana yardımcı olacabilecekler yazsın lütfen....
    kardes mutlaka forumda sana yardımcı olacak bilgili bir
    arkadasımız olacaktır ancak konuyu yanlıs yere acmıssın .

yardım masasına acsan daha iyi olur

bol sans
    bekle beni amerika

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

kuzenim orada kaldı 4-5 yıl kadar ve anlattığı kadarıyla güzel bir yer bir tehlikesi yok ,sanırım siyahi nüfus biraz çoğunlukta ama bunun bir sorun teşkil edeceğini sanmıyorum detroitten veya ny den daha güvenli biryer olmalı.sonuçta nereye gidersen git kendini kollamana bağlı.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ya çok güsel bi yermiş arkadasım gecen sene gitmişti..dediğin gibi tehlike durumlarını bende sordum ama bu kural dunyada fixtir..sen kımseye bulaşmazsan kımsede sana gelip bulaşmaz çok istisna özel yerler hariç..eger gecenın bi vakti istanbulun tarlabaşı gibi bi semtinin usa versiyonuna girersen tehlike her turlu olur.ama diger turlu usa da kolay kolay o yonden sıkıntı çekeceğimizi sanmıyorum.
    only GoD CaN JuDgE me!!!!!

"FiRsT YoU GoT ThE MoNeY
    TheN YoU GoT ThE PoWeR
    WheN YoU GoT ThE PoWeR
    YoU HaVe ThE WoRLd
    YoU HaVe ThE WoMeN...

LaNeT OlSuN İçiİmdeKi İnsAn SeVgİsine

nerede o eski saf temiz bir beklenti olmdan olan sevdalar aşklar,,,,ya mecnun olmuş küpeli ya leyla kaşar

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende öle düşünüyorum ama her kafaden bir ses çıkıyo yok zenci çokmuş banane kardeşim ben ırkçımıyım??

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

sen ırkçı değilsin de, bazı insanlar gerçekten fazla saldırgan olabiliyorlar... her milletin içinde bu tür insanlar olmasına rağmen, gerek kültür seviyeleri, gerekse geleneklerinden dolayı bu insanların içinde tehlikeli olanları daha fazla...

büyük olasılıkla başına bişey gelmez, sonuçta kimseye bulaşacağını zannetmiyorum... ama adamın biri markete giderken öğle vakti yanıma gelip, "köpeğim aç kfc'den yiyecek bişey almam lazım param yok, ver" demişti, bende şaşkınlıktan daha verecek cevap bile bulamadan farkettim ki adam kesin saldırtacak para vermezsem köpek için... böyle insanlar var... bi de yürüyen bi insana yol sormuştum, yolu yanlış tarih edip bid 20 dolar istemişti, ve vermeyince de 1 km takip etmişti... hani bilmiyorsunuz ki yoldaki herkese yol sorulmaz... bu tür şeyleri öğrenene kadar şanssız olmamayı ve başınıza kötü bişey gelmemesini umacaksınız...
    Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

necro sen nereye gitmiştin??

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

new orleans'ta çalışmıştım, sanırım oranın da %80'lik bir afro-amerikan nüfusu var..

not: zenci deyince kızıyorlar
    Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Yaşayıp öğrencez Bakalım Nasılmışş....

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

evet mümkünse "zenci" "nigga" gibi şeyler demeyinonlar birbirlerine diyorlar o başkaama bana zenciler beyazlardan daha az tehlikeli geliyor nedensetarihede bakarsak genelde beyaz adam yapmıştır birçok kötülüğü insanlığa

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

Alıntı taltrap Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet mümkünse "zenci" "nigga" gibi şeyler demeyin..onlar birbirlerine diyorlar o başkaama bana zenciler beyazlardan daha az tehlikeli geliyor nedensetarihede bakarsak genelde beyaz adam yapmıştır birçok kötülüğü insanlığa
    iki taraf da kendince haklı.... ama kökene indiğimizde cortes'di galiba ispanyol denizci, hep onun yüzünden kıydılar amerika kıtasındaki o kadar medeniyete....
    gerçi şuanki zenciler onların torunları değil, afrika kökenli, birkaç kuşak önce köle olarak getirilen insanlar... iki taraf da sütten çıkmış değiller

neyse lüzumsuz bir konu oldu galiba, da uykum yok yazıyorum öyle
    Konu necro tarafından (03-04-2008 Saat 03:47 AM ) değiştirilmiştir.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

kesinlikle haklısın,ama hala dünyanın birçok yerinde sırf derisinin renginden 2.sınıf insan muamelesi gören insanlar var ve tabi bu siyah insanlarda bazen buna tepki olarak azıtıp masum insanlarda sarabiliyorEvet konu komplike bir konu,bende film arıyorum bulana kadar vakit geçiriyorum böyle yazıp.yaza yaza wat a gitmeden "deneyimli watçı" oldum

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bencede arkadaşlarımın tüm görüşleri bana göre de öyle ancak her milliyetten çıkabilir çürükler..sen en iiyisi bulaşma kimseye sana da bulaşmazlar eminim ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)