Work and Travel 2025
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ds konsolosluk onaysiz gecis

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart ds konsolosluk onaysiz gecis

arkadaslar ds mi kaybetmistim yenisi geldi onaylatmadan usa ye giris yaptim firma konsolosluga onaylatmalisin filan dediler bekleyemedim atladigim gibi geldim kimse bi sorun cikarmadi vizeyi aldiktan sonra ds yi kaybetseniz bile girebiliyorsunuz daha once actigim basliklarda j1 ds formu olmadan ise yaramaz dendi ama yariyormus sadece burda 2 saat hawalimaninda bekletiyorlarmis bizzat hawalimaninda ki pasaport kontrolunu yapana sordum ve ds min onaysiz oldugunu ssoylledim burdaki kurallari kimse bilemez turkiyede atip tutan cok war yasamadan inanmayin

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı sefertunca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar ds mi kaybetmistim yenisi geldi onaylatmadan usa ye giris yaptim firma konsolosluga onaylatmalisin filan dediler bekleyemedim atladigim gibi geldim kimse bi sorun cikarmadi vizeyi aldiktan sonra ds yi kaybetseniz bile girebiliyorsunuz daha once actigim basliklarda j1 ds formu olmadan ise yaramaz dendi ama yariyormus sadece burda 2 saat hawalimaninda bekletiyorlarmis bizzat hawalimaninda ki pasaport kontrolunu yapana sordum ve ds min onaysiz oldugunu ssoylledim burdaki kurallari kimse bilemez turkiyede atip tutan cok war yasamadan inanmayin

Bigilerin için tsk ler.evt haklısın bılmeden atıp tutan cok

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bilmeden atıp tutanın çok olduğu gibi riski göze alamayacak olan da çok
    gittin oraya kadar ya almasalardı dön yurduna deselerdi ne olacaktı
    ama hayırlısı olsun gitmişsin sağ salim

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

kurallarla olanalr farklidir.normalde kacak calismak yasaktir ve cezasi vardir ama amerikada kacak calisan 20 milyon insan var.los angelesda kacaklar gosteri yapiyor polisin normalde onlara siz kacaksinzi hadi ulkeyi terkedin demesi lazim ama olmuyor...sonucta risk almamak daha iyi derim..
    EY NECEFTEKI ALTIN KUBBENIN SAHİBİ.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

hayt bır rısktır arkadaslar rısk almadan yasayabılıyormusunuz pekı?hayır ozaman alcaksınız bana gerı don deselr donecem napcam en azından acaba demedım ve ıcımdekı belırsızlıgı gıdedım

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    18

DS siz vizen sorun olmayabilir cünkü ordaki yetkililerden bazıları DS2019 un ne oldugunu bile bildigini sanmıyorum. Ama söyle bir durumla karsılasırsan jail time bile alabilirsin belki. Vizen biter de DS belgeni görevliye gösteremezsen isin zor. Ülkede kacak durumuna düsersin ki bu hos degil. DS sana vize bitiminden sonra 28 veya 30 gün gezi süresi tanıyor, ülkeden vize bittikten sonra cıkacak olrsan DS i göstermeni isteyecekler. Bnm basıma gelmisti; DS gösterince goverment formu var deyip bırakmıslardı. Bu sana olmayabilir, dikkat edin, programın dayanagı DS2019 üzerine ona göre...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı sefertunca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayt bır rısktır arkadaslar rısk almadan yasayabılıyormusunuz pekı?hayır ozaman alcaksınız bana gerı don deselr donecem napcam en azından acaba demedım ve ıcımdekı belırsızlıgı gıdedım
    en buyuk rısk rısk almamktır.haklısın.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Bi hoca sınav sorusunda hoca risk nedir demis.ogrencının birisi bos kagıt vermıs iste risk budur demis ogrncı 100 almıs.

Aynı hoca yıne sınav yapmıs yıne aynı soruyu sormus risk nedir? 100 alan ogrencı tekrar dan bos kagıt vermıs ıste rısk budur demıs cocuk sıfır olmıs hoca da "aynı şartlar altında aynı riski iki kez almak aptallıktır" demıs

Bu hıkayeyı hepımız bılırz 2.kez risk almaya gerek yok

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı wise Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bi hoca sınav sorusunda hoca risk nedir demis.ogrencının birisi bos kagıt vermıs iste risk budur demis ogrncı 100 almıs.

Aynı hoca yıne sınav yapmıs yıne aynı soruyu sormus risk nedir? 100 alan ogrencı tekrar dan bos kagıt vermıs ıste rısk budur demıs cocuk sıfır olmıs hoca da "aynı şartlar altında aynı riski iki kez almak aptallıktır" demıs :d

bu hıkayeyı hepımız bılırz:d:d 2.kez risk almaya gerek yok:d
    :d ne salak cocukmus ya...rısk alalım ama mantıklı olmak kaydıyla...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)