Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 42 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: OhiO yolcusu kalmasın B)

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart OhiO yolcusu kalmasın B)

arkadaşlar ben ismail. Dokuz Eylül de okuyorum. Cedar Point'de çalışcam. Herkese selam olsun. Vize sonuçlanmadı ama bi sorun çıkmaz umarım..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Slm, ben de Dokuz Eylül'de okuyorum, ama eyalet seçimini hatta iş seçimini falan kararlaştırmadım daha
    Benim bi arkadaş da Cedar Point'te çalışıcak, kim bilir belki ben de gelrim, ama ilk önce eyaletteki iş imkanları (bu arada 2. iş bulabilmem de çok önemli benim için; yani hem ing. gelişsin hem saat olarak fazla çalışıp biraz para da kazanıp laptop mp3 ply foto machine vs falan almak istiyorum)
    Ama işte ilk önce tü m bunları yapabileceğime ikna olmam gerekiyo

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

arkadaşlar bence siz okulda tanışın ve yüzyüze konuşun derim. amerikada sorunsuz birşekilde çalışmak ve sıkıntı yaşamak istemiyorsanız ingilizcenizi olabildiğince geliştirin ve listening konusuna ağırlık verin. ntvmsnbc deki dizileri kaçırmayın çok yararlı oluyor. ha bir de bbcworld cnn international izlemeye bakın.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Evet çok yararı oluyo o tür dizilerin.
    Her ne kadar izlemesem de
    Ama gidince izlenir tabi

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Ha bu arada İsmail bence de görüşsek iyi olur, en azından olur da aynı yere düşersek şimdiden birbirimizi tanımış oluruz, düşmezsek de bilgi paylaşımı falan olur.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart ohia

arkadaşlar bu eyalete gidecek olan varmı ? varsa birbirmize yardımcı olalım

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben de OHIO'ya gidicem.
    cedar point'e.
    sen?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merba arkadaşlar bnde ohio ya gidicem cedar point e

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet vize"mi de aldım artık gidiyorum.. cedar point"e gitmek isteyen arkadaşım bulunduğu yer 40-50bin nüfulu bir yer ama cedar point olarak ikinci iş evantajın yükek yalnız oraya girme şanın kalmadı çünkü orası sadece road shov"la işçi alıyor.
    ben buca eğitim de okuyorum.. fizik öğrt..
    valla ben sırf ing şeyler izlemek için digiturk"ün kampanyasından yararlanaraktan eve digiturk getirdim iyi oldu.. ntvmsnbc+e2 iyi oluyor.
    prison break bölümleri de var herhalde brz daha yararlı olur..

Lusid sen hangi bölümdesin.. iş kesinleşmedi mi,?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

İng. Öğr.de okuyorum ben; ve bu arada daha kayıt olmadım programa ama önümüzdeki hafta olucam.
    Benim düşündüğüm yer Virginia'da Paramount's King's Dominion diye bi eğlence parkı. Bizim yurttan bi arki (Mat. Öğr. okuyor)de oraya gidicek hani yalnız kalmak olmasın diye ben de orayı istiyorum, hem 2. iş ihtimali de oldukça yüksekmiş her ne kadar park dışında çalışmak yasak olsa da..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı LusiD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İng. Öğr.de okuyorum ben; ve bu arada daha kayıt olmadım programa ama önümüzdeki hafta olucam.
    Benim düşündüğüm yer Virginia'da Paramount's King's Dominion diye bi eğlence parkı. Bizim yurttan bi arki (Mat. Öğr. okuyor)de oraya gidicek hani yalnız kalmak olmasın diye ben de orayı istiyorum, hem 2. iş ihtimali de oldukça yüksekmiş her ne kadar park dışında çalışmak yasak olsa da..
    mrb lusid.o dediğin parka kısmet olursa ben bu sene gideceğim.ben şimi ayarladım cok oldu.ama sanırım bu park sadece road show iş fuarıyla ogrenci alıyordu.ben ilk kez gidyrm.bakalım artık kısmet...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Evet bu tip büyük eğlence parklarının road show vb ile öğrenci aldığını duydum:S
    O yüzden McDonald's falan düşünüyorum şu an, hem şartları falan da çok uygun geldi; bilmiyorum Allah sonumuzu hayır ede..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

daha önce cedar point te çalışan varmı bu yer hakkında bilgi verebilir mi?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

arkadaşlar sizce new yorka yakın bir eyalette çalışıp arada bir gezmekmi daha iyi olur yoksa ohio gibi bir eyalette dönem sonuna kadar çalışıp daha sonra gezmek mi daha iyi olur?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Ohio

Alıntı jeconur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sizce new yorka yakın bir eyalette çalışıp arada bir gezmekmi daha iyi olur yoksa ohio gibi bir eyalette dönem sonuna kadar çalışıp daha sonra gezmek mi daha iyi olur?
    dostum bende WORK and Travel ile OHIO ya gitmek istiyorum .. Galiba sen gittin oraya ..Bende 9 Eylülde okuyorum .. Senin içinde uygun olursa görüşebilirsek çok güzel olur senden detaylı bilgi almam için. . herhalde senden başka OHIO ya giden de yok forumda ..

Benim Msn burcbicer*************

eklersen görüşürüz..

Koaly gelsin ..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı montconary Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum bende WORK and Travel ile OHIO ya gitmek istiyorum .. Galiba sen gittin oraya ..Bende 9 Eylülde okuyorum .. Senin içinde uygun olursa görüşebilirsek çok güzel olur senden detaylı bilgi almam için. . herhalde senden başka OHIO ya giden de yok forumda ..

Benim Msn burcbicer*************

eklersen görüşürüz..

Koaly gelsin ..
    mrb arkadaşım.bilmem farkındamısın ama senin yazının ustunde kalan butun yazı ve yorumlar 2007 yaz work and travel için.yazılma tarihlerine bakarsan gorursun.ama gecen sene ohio'ya cok giden vardı....

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

valla karar senn jeconur aslında pek te bir farkı yok.bence hangisinin iş ve maddi cıkarları senn için iyiyse o tarafı seç.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

selam arkadaşlar bender 15 haziranda cedar pointte çalışmaya başlıyacam. cedar pointte çalışacaklar msj atsın ne zaman gidiyorsunuz?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba,
    ben de cedar p.de çalışcam. 19 haziranda gidiyorum.
    oha baya varmış bea cedar pointe giden.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart arkadaşlar ohio cedar pointe gelenler bana ulaşsın

Arkadaşlar merhaba, ben ve dört arkadaşım Atılım üniversitesinde okuoruz, bu yaz ohiodaki cedar pointe gidicez sözLeşmeyi istanbul ciee road showda imzaLattk ride host oLacaz eğer haziran 10-15i arasında ohio cedar pointe giden warsa lütfen haberleşelim aynı uçağa bilet ayarlarız toplu halde gidiş daha kolay olur

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

mrb arkdaslar bizde cedar pointte gidiyoz ride host olucaz ama biz daha erken gidiyoz 5 haziran gibi, ewt bu taksi olayı pahalıymış galiba war mı 4 5 haziran civarı giden??

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı unsafe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mrb arkdaslar bizde cedar pointte gidiyoz ride host olucaz ama biz daha erken gidiyoz 5 haziran gibi, ewt bu taksi olayı pahalıymış galiba war mı 4 5 haziran civarı giden??
    yaw sız ıkı kardes mı gıdıosunuzz?? yaw the marmarada tanıstımm ıkı kardes wardı içimden bi sess sankı senn oldunu soluo meraklandım?=) ***** mı sızın sırket??

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı pamela Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba, ben ve dört arkadaşım Atılım üniversitesinde okuoruz, bu yaz ohiodaki cedar pointe gidicez sözLeşmeyi istanbul ciee road showda imzaLattk ride host oLacaz eğer haziran 10-15i arasında ohio cedar pointe giden warsa lütfen haberleşelim aynı uçağa bilet ayarlarız toplu halde gidiş daha kolay olur
    yaw pamela sımdı gezınırken bu seferde bu ıletını gordum bıde burdan cewap werımm..yaw bnde dediin tarıhlerde gıdıcem bnde the marmara da ıkı arkla tanıstık beraber alcaz gıbı ama onlar wızelerını aldı onlarla alamassam beraber alabılırız bak ne kadar toplu olursak gıdısımız o kadar kolay olurr..ama sızler nerelısınızz yanı ıstanbuldanmı alıncak bıletler yoksa aktarmalımı yapılcak?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ohio ya cedar pointte çalışacakların dışında başka bir işteçalışmak için giden varmı yoksa bir tek ben miyim ohioya giden kime sorduysm hepsi cedar pointen bahsediyo.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tek sen değilsindir de, bu sene 60 türk gidiyomuş cedar p.'e
    ee böyle olunca ohio'ya gidenlerin çoğu c.p.'e

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlarr ben 22 haziran ohio cedar point yolcusuyum...bi gelenler parmak kaldırsınnnn..!!!!!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar cedar pointe gidenler ne zaman gideceklerini bi yazsın ya yokmu 15-16 haziranda giden uçak bilgilerinizi verin de cleveland dan sanduskye giderken taksi tutmak gerekiyomuş taksi parasını paylaşırız yoksa çok pahalıymış

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı GALLEON Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar cedar pointe gidenler ne zaman gideceklerini bi yazsın ya yokmu 15-16 haziranda giden uçak bilgilerinizi verin de cleveland dan sanduskye giderken taksi tutmak gerekiyomuş taksi parasını paylaşırız yoksa çok pahalıymış
    ben ve dört arkadaşım bu yıl ohio cedar pointe gidioruz aynı uçağa bilet alırsak dediğin gbi taksi ücretini paylaşabiliriz haberleşelim
    Konu pamela tarafından (16-03-2008 Saat 08:46 PM ) değiştirilmiştir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar benim okulum geç kapanıyor 27 haziran gibi .cedar point en son kaçında kabul ediyo bilen warmı acaba??

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı nofaucet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim okulum geç kapanıyor 27 haziran gibi .cedar point en son kaçında kabul ediyo bilen warmı acaba??
    temmuz 14 te rahat olabılırsın yanıı baya suresı war ama sozlesmeyı ımzalamdınmı sen zaten?_

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks