Work and Travel 2025
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İş Sözleşmem Gelmeden Gidilirmi?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart İş Sözleşmem Gelmeden Gidilirmi?

arkadaşlar ben pazar günü gidiyorum ama hala iş sözleşmem gelmedi danişmanım bişey olmaz dio ben anlamadim gitti abi iş sözleşmesinii imzalamadan gidilirmi??

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı asbest Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben pazar günü gidiyorum ama hala iş sözleşmem gelmedi danişmanım bişey olmaz dio ben anlamadim gitti abi iş sözleşmesinii imzalamadan gidilirmi??

Sorun olurmu bir fikrim yok fakat o sözleşmenin bir b.ka yaramadıgını biliyorum. Sen işverene mail at söyle daha garanti olur
    Viva México cabrón

( NY-San Diego-México-LA-FL-Costa Rica-Nic-Hon-El Salvador-Guate-FL-NY )

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bizim şirkette ne sözleşme verdiler ne bişe.gidioz öylece.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

immigration office den bahsediosan o sözleşmeye gerek yok orda direkt geçip gidiyorsun işverenin san işi w ermezse diye tırsıyorsan ozman elimde kanıt olsun diyosan yne işe yaramaz çünkü ufak ufak yazan yazılarda işveren bunu istediği zaman fesh edebilir diyor yani her türlü işe yaramaz bir b elge ama iş yerinin adresi ve telefonu için işe yarayan bişey kartvizit gibi bişey DS2019 basıldıktan sonra işlevi kalmıyor

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı together Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    immigration office den bahsediosan o sözleşmeye gerek yok orda direkt geçip gidiyorsun işverenin san işi w ermezse diye tırsıyorsan ozman elimde kanıt olsun diyosan yne işe yaramaz çünkü ufak ufak yazan yazılarda işveren bunu istediği zaman fesh edebilir diyor yani her türlü işe yaramaz bir b elge ama iş yerinin adresi ve telefonu için işe yarayan bişey kartvizit gibi bişey DS2019 basıldıktan sonra işlevi kalmıyor
    bahsettiğim belge üzerinde çalişma saati ve işle ilgili diğer ayrıntıların olduğu ve saat başı ücretimin olduğu altına imza attiğimiz belge ayrıca amerikaya girerken gümrükte buna bakmıolarmı? bunsuz gidersem işverenin yanına gittiğimde elimde herhangi bişey olmicak bundan dolayı korkuyorum. Bu belge gelmediğinden işverenle irtibata da geçmedim. bunsuz gidersem bi sorun olurmu? yada biletin tarihini değiştirsem mi?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Giriste hicbir sekilde is sozlesmesini istemediler.
    Ama gidinca patronun seni ise almazsa orasini bilemem cunku sozlesmen olmiicak elinde.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

girişte iş sözleşmesine bakmıyorlar ds formunu kaybetme yeterli..iş sözleşmeni iş verenle yüzyüze görüşüp mü imzaladın yani job fairde falan?çünkü eğer öyleyse iş sözleşmenin fotokopisi şirketinde muhakkak vardır..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)