Merhaba yaz tatilimi degerlendirebilmek, para kazanmak ve dilimi gelistirmek icin Work and Travel programina katilmak istiyordum ama sonucta bilmedigim bir ulkeye tek basima yolculuk yapacagim icin kafamda bir cok soru isaretleri vardi sonucta belirsiz bir program olup isiniz birazda sansa bagliydi, basiniza birsey gelebilecegi guvensiz bir program gibi gozukuyordu taki iletisime gecitigim sirketten bilgi alincaya kadar
Sectigim sirket kendi alaninda iyi hizmet veren ve is bulma konusunda deneyimli ve guvenilirdi. South Carolina da bir magazada satis temsilcisi olarak gorev aldim gayet eglenceli bir isti devamli musteriler ile beraber diyolog halinde bulunmak bana 3 ay sonra konusma ve anlamamda buyuk firkin oldugunu gordum. Sectiginiz is guzel olduktan sonra para,ingilizce ve ortamin hic bir sorunu olmuyor. Sirketiniz iyiyse ve sansliysaniz super bir yaz gecirirsiniz ama yinede iyi kotu tum suprizlere acik-hazirlikli olun.Benim tavsiyem gittigim sirkete bir bakin yine de iyice arastirin ben edurehber den cok memnundum baya iyiydi. tum islemlerimin yurutulmesinden Amerikaya gidisimden Turkiyeye donusume kadar benimle cok ilgilendirler.