Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: DS Belgemdeki Yanlış Bilgiler Üzerine

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart DS Belgemdeki Yanlış Bilgiler Üzerine

Arkadaşlar dün DS belgemi şirketteki adama doldurdum yolda ayrıntılara dikkat ederken işverenın adresini Florida ,benım adresimi San Francisco CA göstermiş ayrıca beni Female göstermiş. Halbuki ben SAn Diego CA ya gidiyorum ve parelel olarak işim de iş verenımde orada olacak. Bu vizede ne gibi bir sorun yaratır bana acil yapılması gereken birşeyler varmı ?? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler..
    Viva México cabrón

( NY-San Diego-México-LA-FL-Costa Rica-Nic-Hon-El Salvador-Guate-FL-NY )

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

ya şimdi bende baktım ds e benım calısacagım yer dogru ama ısveren adresı
    bu resposıble offııcer yazan kısımsa eger benımkıde farklı mesela TN yazıo tensesee eyaletı sanırım.

sorun olacagını sanmıorum ama sonucta procedur gıbı gelıyo bana..

ama tabı female kısmı sorun yaratabılırrrr ...

ne zaman gıdıosun durumu sırkete anlatıp duzeltıcek kadar vaktın var mı???

eger vaktın varsa durumu anlat yenısıı ıstesınler sende konsolosa durumdan bahset yenısı gelınce getırcem hemen sızede anlayıs gosterırıler dıye umuyorum....

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

17 haziran salı vizeye giriyorum.Şirket gene iki elle tuttugu DS i doğrultamadı. yarın gidecegim bakalım.
    Viva México cabrón

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Beholder Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    17 haziran salı vizeye giriyorum.Şirket gene iki elle tuttugu DS i doğrultamadı. yarın gidecegim bakalım.
    ya bu şirketlerin hepsi bole banada gereksiz yere iki ds yollamışlardı konsolosa yenisi bu dedım adam anlamadı ıkısınıde onayladı baya bi hangisini gotursem diye sıkıntı cekmıstım en son konsolosluga gıttım ordakı kadına dedım ya al bak ıkısınede hangısı uygunsa onu ver baktı ınceledi secti birini verdi bana...

işe başlama tarihin ne zaman ds in gelmesini bekliyebilecekmisin...?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

bi arat forumda female ilgili bi kaç konu vardı

benim ds de female yazıyor sanmıyorum sorun olacağını

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

kestirdim pişmanın dersin

female yazan baya adam var roma nın ds sinde öyle yazıyodu yanlış hatırlamıyosam şimdi amerikada olması lazım. benim ds de cinsiyet bile yazmıyor :P

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı apolloturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kestirdim pişmanın dersin

female yazan baya adam var roma nın ds sinde öyle yazıyodu yanlış hatırlamıyosam şimdi amerikada olması lazım. benim ds de cinsiyet bile yazmıyor :P

Arkadaşlar sorun female degil adresler yanlış ve biri alakasız bir eyalette görünüyor bu konu hakkında fikriniz varsa söyleyin bir çözum getiremezsem cok zor durumda kalacakmışım gibi bir hava var...

İşim 21 haziranda başlıyor ben 20 haziranda uçağa atlamayı planlıyorum. Ne olacagı belirsiz.
    Viva México cabrón

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

herkezin ki böyle bnm vize görüşem 3 ay önceydi işyeri gerekli belgeleri gec yolladığı icin vizeyi gecen hafta pazartesi aldım.sora cuma günü işim tekrardan değiştirildi utahdan california ya alındı iş yerim.şirket kafasına göre bi işler yapıyo ama baklm.yarın sabah 12.30 da ucuyorm daha iş yerimin neresi oluğnuda bilmiyorm. allah kerim:d

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Anlıyorum. Benimde vizeye girip adam sen nerede kalacaksın dediginde tutarlı bir cevap vermem gerekıyor. Tek derdim bu.. Büyük bir soru işareti onları orada tereddüte sevk edersem vizemi alamayabılırım.
    Viva México cabrón

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

abi konsolosluk ayrı bi işkence ya zenci bi kadınla konuştum what is your study die tutturdu bende anlıorm orda calışcağım işyerini soruyo işimi söylüyorm oteli sölylüyorm kadın ztn kızgındı bana böle bankalardaki gibi sıra fişi vriyolar bende duymadım sıranın bana geldiğni.öle takılıyorm sabahın 7.30 unda ztn orası kalabalık adımı sölediler kadın saydı söwdü ben hayatta vermezler diodum vermişler gecde olsa nese sanada hayırlısı umarım alabilirsn vizeyi

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı @2GuN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi konsolosluk ayrı bi işkence ya zenci bi kadınla konuştum what is your study die tutturdu bende anlıorm orda calışcağım işyerini soruyo işimi söylüyorm oteli sölylüyorm kadın ztn kızgındı bana böle bankalardaki gibi sıra fişi vriyolar bende duymadım sıranın bana geldiğni.öle takılıyorm sabahın 7.30 unda ztn orası kalabalık adımı sölediler kadın saydı söwdü ben hayatta vermezler diodum vermişler gecde olsa nese sanada hayırlısı umarım alabilirsn vizeyi
    Belgemde yanlış bilgi var @2GuN ve bana kalacagım yeri soracak anlatabildimmi Sorun bu. Yoksa o tarz bir problemin yaşanması pek sorun yaratmıyor biliyorum. Tekrar ediyorum San diegoya gidecegim kaldıgım ev san francisco diye görünyor diger adres ise Taaaaa Florida kayıtlı bir adres bu ne garip birşeydir anlamadım gitti.
    Viva México cabrón

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)