Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: iş seçimi acil yardım!!!

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arrow iş seçimi acil yardım!!!

Selam arkadaşlar;
    Ben burcu. 3 tane iş teklifim var ve hangisini seçmem konusunda kararsız kaldım.İlk defa wat a gidiceğim için yardımcı olursanız sevinirim.
    1)Maryland, Washington DC, Virginia eyaletlerinden birinde lifeguard,
    2)California eyaletinde Daly City şehrinde kiosklarda saç ürünleri tanıtıp, pazarlayıp satışından sorumlu olma,
    3)South Dakota eyaleti Keystone şehri,mutfakta yardımcısı.
    İngilizce seviyem orta.O yüzden 2. iş pek bana göre değil gibi geliyor.Bu üç iş seçeneğinden lifeguardlık kafama yattı gibi.Sizce hangisini tercih etmeliyim.Avantajları,dezavantajları nelerdir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı brc89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar;
    Ben burcu. 3 tane iş teklifim var ve hangisini seçmem konusunda kararsız kaldım.İlk defa wat a gidiceğim için yardımcı olursanız sevinirim.
    1)Maryland, Washington DC, Virginia eyaletlerinden birinde lifeguard,
    2)California eyaletinde Daly City şehrinde kiosklarda saç ürünleri tanıtıp, pazarlayıp satışından sorumlu olma,
    3)South Dakota eyaleti Keystone şehri,mutfakta yardımcısı.
    İngilizce seviyem orta.O yüzden 2. iş pek bana göre değil gibi geliyor.Bu üç iş seçeneğinden lifeguardlık kafama yattı gibi.Sizce hangisini tercih etmeliyim.Avantajları,dezavantajları nelerdir? Yardımcı olursanız sevinirim.
    Slm brc89 öncelikle hayırlısı olsun.. peki bu işlerin saatlik ücretleri-haftalık kaç saat çalıştırdıkları ve konaklama ücretleri belli mi?

3. söylediğin yer SD keystone şehir değil 337 kişilik bir köy.. ben olsam orayı seçerim ama snn için uygun olacağını sanmıyorum.. neden dersen.. sen büyük ihtimalle öyle bir yerde çok sıkılırsın... wata daha önce 2 kere katıldım 1. yıl büyük bir yerde virginia beachteydim 2. yıl minnesotanın küçük bir kasabasındaydım ve çok mutluydum amerikalı bir ailenin yanında konakladım kasabadaki nerdeyse herkesle tanıştım ilk yıldan daha mutluydum...

2. iş ingilizcen çok iyi değilse sürekli müsterilerle iletişim halinde olacağından sıkıntı yaşayabilirsin.. ama yer olarak mükemmel.. tek sorun kira pahalı olabilir...

1.iş lifeguardlık.. benm gözümde watta yapılcak en temiz işlerden biridir tek sıkıntısı SICAKTIR güneş yanığı olma ihtimali yüksektir!! yüzmeyle ilgili bir problemim yok lifeguardlık sınavını geçebilirim diyorsan bu iş uygun gibidir.....

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

2. iş seçeneği ing sebebiyle bencede uygun bi seçim olmaz.South dakota hakkında pek olumlu bi yorum yok..http://www.turkishwat.net/soru-cevap...th-dakota.html buradan önceki konuya bakabilirsin..En iyi seçim lifeguard işi..Virginia yada Marylan eyaletlerinden biri olumlu gibi duruyor.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Hemen hemen aynı saatlik ücretler kira falan bir tek californiada biraz daha pahalı konaklama.south dakota hakkında pek bi bilgim yok açıkcası tercihlerim arasında yoktu ama bu iş seçeneğinide sunmuşlar.Ben virginia beach ve etrafında bir yerlere gitmek istiyorum.Araştırıyorum lifeguardlık işini sanırım biraz eğitimi zormuş.Bu ayın 15 ine kadar tercih yapmam gerekiyor o yüzden gidenlerden yardım almak en iyisi cevapladığınız için teşekkür ederim ikinizede.

BannedUser
    Guest

Keystone Holiday Inn (nedeni Rushmore a hitap ediyor olması) de ise is olur. Bide lifeguard kafama yattı demissin ama nerede hangi havuz ya da hangi otel bilmek gerek.

Bana kalsa Keystone...

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

lifeguardlığın sınavı felan var gidipte sınavı geçemeyenler var eğer geçerim diyorsan git
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Keystone Holiday Inn (nedeni Rushmore a hitap ediyor olması) de ise is olur. Bide lifeguard kafama yattı demissin ama nerede hangi havuz ya da hangi otel bilmek gerek.

Bana kalsa Keystone...

Holday inn de değil bi restorant ta çalışcaksın.Küçük bir yer olduğu için istemedim.Saç ürünleri işinde de ingilizcem çok iyi olmadığı için istemedim.Prim üzerinden çalışırsam benim için kötü olabilir.Lifeguardlık dediğim eyaletlerden birinde daha hangisi belli değil ben bu üç iş seçiminden sonra belli olucak sanırım.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı matador_36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lifeguardlığın sınavı felan var gidipte sınavı geçemeyenler var eğer geçerim diyorsan git

Evet biliyorum ama yüzme bilen herkes geçer diyorlar ne kadar doğru bilemem.

BannedUser
    Guest

Keystone mu kücük. Kücük ama etkili yüzlerce filmde gordum ben orayı Rushmore Dagının oldugu yer. Valla dediğim gibi lifeguard işi yerine gore değişir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Keystone mu kücük. Kücük ama etkili yüzlerce filmde gordum ben orayı Rushmore Dagının oldugu yer. Valla dediğim gibi lifeguard işi yerine gore değişir.

okuduklarıma göre 337 kişilik bir köymüş tam belli olsunda lifeguardlık işinin yerini de yazarım

BannedUser
    Guest

Kemerin nufusuda 30000 ama yazın adım atacak yer olmaz neyse bakalım gitmedim ama nufusa bakıp yorum yapma bence arastır oradan birini bul konus face den falan bi sekilde. ya da o sana tavsiye edilen restaurantı ara...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Kemerin nufusuda 30000 ama yazın adım atacak yer olmaz neyse bakalım gitmedim ama nufusa bakıp yorum yapma bence arastır oradan birini bul konus face den falan bi sekilde. ya da o sana tavsiye edilen restaurantı ara...

evet haklısın tamam arastırırım tesekkür ederim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)