Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: WAT Program Fiyatı

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Angry WAT Program Fiyatı

Bu sene nedir anlamış deilim 2012 de heralde gercekden küçük çaplı bi kıyamet kopucakki TÜM ŞİRKETLER bu kadar uçuk kayıt paralarından bahsediyolar :S bu fiyatlara gidip kaydolan ögrenciler el kaldırsın lütfen benim gibi kara kara düşünenler varsa bi nebze destek çıkın yazıma lütfen....

NOT: Su ana kadar en düşük Fİyat Bi arkadaş yazmısdı ukla abroad 1000 dolar diye bi o sirket ii malum ukla abroadla sorun yasayan birçok kişi vardı gecen sene ondan gözüm kestirmiyor o firmayı diger şirketlere bakıyorum kimisi 2350[icep] kimisi 2500[u.t. ut ye dün sordum 2375 dedilerdi bugun aradım 2575 oldu öle kala kaldım] kimileri ise fiyat daha belli deil 2700 2800 [armada grande] olmasını bekliyorum diyorlar.
    Konu skyline26 tarafından (08-09-2011 Saat 08:25 PM ) değiştirilmiştir.
    FORZA ES-ES

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı skyline26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sene nedir anlamış deilim 2012 de heralde gercekden küçük çaplı bi kıyamet kopucakki TÜM ŞİRKETLER bu kadar uçuk kayıt paralarından bahsediyolar :S bu fiyatlara gidip kaydolan ögrenciler el kaldırsın lütfen benim gibi kara kara düşünenler varsa bi nebze destek çıkın yazıma lütfen....

NOT: Su ana kadar en düşük Fİyat Bi arkadaş yazmısdı ukla abroad 1000 dolar diye bi o sirket ii malum ukla abroadla sorun yasayan birçok kişi vardı gecen sene ondan gözüm kestirmiyor o firmayı diger şirketlere bakıyorum kimisi 2350[icep] kimisi 2500[u.t. ut ye dün sordum 2375 dedilerdi bugun aradım 2575 oldu öle kala kaldım] kimileri ise fiyat daha belli deil 2700 2800 [armada grande] olmasını bekliyorum diyorlar.
    Birader kesinlikle haklisin dolar almis basini gidiyor. sirketlerin hic umrunda degilerken kayit eski katilimci olarak 1150 ye kayit oldum campus e umarim dolar duser yoksa bu yil wat olayi hepimizi cook zorlayacak

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bu zamanda bulcaksn ıyı bır ıs hersene self gıtceksn..
    gecen senelerde hep self gıdıp bu sene gıtmek ıstemeyen ya da artık mezun oldgu gıbı ndnlerden dolayı gıtmeyen arkdslar kendı ıs bılgılerını satabılırler bence dıger arkdaslara boylelıkle sızler de tam program odemektense self gıdıp malıyetı buyuk oranda dusurebılırsınız ...

150 tl karsılıgında gecen sene calıstıgım Mc donalds sahıbının tlfn e-maıl ev ıs adresı falan ısteyen selfcılere verebılırım
    Konu sucre tarafından (09-09-2011 Saat 06:40 PM ) değiştirilmiştir.
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı sucre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu zamanda bulcaksn ıyı bır ıs hersene self gıtceksn..
    gecen senelerde hep self gıdıp bu sene gıtmek ıstemeyen ya da artık mezun oldgu gıbı ndnlerden dolayı gıtmeyen arkdslar kendı ıs bılgılerını satabılırler bence dıger arkdaslara boylelıkle sızler de tam program odemektense self gıdıp malıyetı buyuk oranda dusurebılırsınız ...

150 tl karsılıgında gecen sene calıstıgım Mc donalds sahıbının tlfn e-maıl ev ıs adresı falan ısteyen selfcılere verebılırım
    sucre yanılmıyorsam sen o isden illallah etmısdın demi ? bi ton yazını okumusdum sole kotu bole kotu dıye hehe
    FORZA ES-ES

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

sucre yanılmıyorsam sen o isden illallah etmısdın demi ? bi ton yazını okumusdum sole kotu bole kotu dıye hehe
    dur caktırma satcaz bılgılerı ama dedıgım cok mantıklı bızım mc donalds 9 yıldır wat ogrencılerını kabul edıyor.bıze fazladan overtıme vermıyolardı ama yıne de elemana ıhtıyacları vardı.yanı dıycem o kı ogrencılerın hem aldıgı ucret daha dusuk ısveren daha cok ogrencı olmasını ıster.herkes gecmıste gıttıgı ıs yerının bılgılerını paylasabılır yeni watcılrla onlar ıcın buyuk malıyetten kurtulmus olurlar tlfn bılgılerı alan yenı watcılar tlfn acarlar skypeden goruntulu gorusurler vb .daha gıtmeden eger kabul ederse ısveren bırde o atlfn noyu aldıgı kımsen aldgını soyler arkdasın adını da soylerse ısveren hatırlar ve referans olur yenı watcı ıcın self ıle tam program arasında en az 700 usd vardır
    Konu sucre tarafından (11-09-2011 Saat 12:52 AM ) değiştirilmiştir.
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

dur caktırma satcaz bılgılerı ama dedıgım cok mantıklı bızım mc donalds 9 yıldır wat ogrencılerını kabul edıyor.bıze fazladan overtıme vermıyolardı ama yıne de elemana ıhtıyacları vardı.yanı dıycem o kı ogrencılerın hem aldıgı ucret daha dusuk ısveren daha cok ogrencı olmasını ıster.herkes gecmıste gıttıgı ıs yerının bılgılerını paylasabılır yeni watcılrla onlar ıcın buyuk malıyetten kurtulmus olurlar tlfn bılgılerı alan yenı watcılar tlfn acarlar skypeden goruntulu gorusurler vb .daha gıtmeden eger kabul ederse ısveren bırde o atlfn noyu aldıgı kımsen aldgını soyler arkdasın adını da soylerse ısveren hatırlar ve referans olur yenı watcı ıcın self ıle tam program arasında en az 700 usd vardır
    bak sucre söle bişey buldum belki işine yarar mc donalds a internetden basvuru yapabiliyosun ama ssn istiyolar site adresi şu

McDonald's Jobs: Find a Career @McDonald's

örnek bi iş misal 8$ mış baslangıc saati
    http://www.mcstate.com/careers/jobs/10044/16151/

ya bu şekilde management lere mesaj atıp job offer isteyebilirmiyizki ? sucre bi fikrin varmı bu konuda
    Konu skyline26 tarafından (11-09-2011 Saat 01:47 AM ) değiştirilmiştir.
    FORZA ES-ES

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bak sucre söle bişey buldum belki işine yarar mc donalds a internetden basvuru yapabiliyosun ama ssn istiyolar site adresi şu

McDonald's Jobs: Find a Career @McDonald's

örnek bi iş misal 8$ mış baslangıc saati
    McDonald's Jobs: Find a Career @ McDonald's - Gorman

ya bu şekilde management lere mesaj atıp job offer isteyebilirmiyizki ? sucre bi fikrin varmı bu konuda
    hıcbılgım yok wat a sadece 1 kere katıldım daha tecrubelı olanlar bılırler.ama self programda sadece ıs yerının adresını falan bılmen yetrlı dıye duydum

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

hıcbılgım yok wat a sadece 1 kere katıldım daha tecrubelı olanlar bılırler.ama self programda sadece ıs yerının adresını falan bılmen yetrlı dıye duydum
    ben daha katılamadım nalet olsun ama ii arastırıyorum
    FORZA ES-ES

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Evet kardeş aynen öyle iyi araştırmışsın tespitlerinde tamamen haklısın ön kayıt ücretleriyle felan ben 2012 yazında 5800 TL den aşağı sağlıklı bir wat yaşanacağını sanmıyorum kara kara düşünüyoruz değer mi diye Bu şirketlerin yüzünden turizm turlarına bakmaya başladım bunlara vereceğim parayla 3-4 tane tura katılır avrupada kuzey afrikada gezmedik yer bırakmam ciddi ciddi düşünüyorum valla alternatif çok

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Gideceklere özellikli tavsiyemdir, ya erken kayıt olun ya da WAT'a katılmayın. Sona kalan dona kalır hesabı hem iş hem konsolosluk ve Amerika'dan gelecek belgeler(DS 2019) konusunda sıkıntı yaşanıyor. Hem de boşu boşuna fazladan şirketlere para ödeniyor. Hoş ARMADA GRANDEE'nin 1600 dolar erken kayıtta, 1700 dolar da normal kayıtta aldığını sitede okuyunca insanın hiç kayıt olası gelmiyor ne yalan Ama programı daha ucuza satan firmalar da mevcut, tek tek gezmenizi öneririm arkadaşlar, fiyatları ve firmaları tek tek gezin ve bakın.
    What happens in vegas stays in vegas, until it tries to find its real father

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı SYSOP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet kardeş aynen öyle iyi araştırmışsın tespitlerinde tamamen haklısın ön kayıt ücretleriyle felan ben 2012 yazında 5800 TL den aşağı sağlıklı bir wat yaşanacağını sanmıyorum kara kara düşünüyoruz değer mi diye Bu şirketlerin yüzünden turizm turlarına bakmaya başladım bunlara vereceğim parayla 3-4 tane tura katılır avrupada kuzey afrikada gezmedik yer bırakmam ciddi ciddi düşünüyorum valla alternatif çok
    hacı valla bizde kız arkadasımla aynı seyi düşünmedişk degil söle 4 gece 5 gun nuewyork turu hatta su an baktıgıma göre 9 gun tatil 6bıntl ucak parası felan otel parası hersey dahil ama benim amacım bu organizasyonla gidip macera yasamakya yokya turlarla ha 25 ınde ha 35 ınde gitmisin aynı olur öenmli olan wat yapmak

bu arada ben sen böle düşünüyosak başka ögrencilerde böle düşünüyordur e ozaman kimse kayıt olmasın abi nabıcakalr mecbur fiyat düşürcekler dogru deilmi ?
    FORZA ES-ES

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Danışmanımdan mail geldi.
    United Towers fiyatları:
    Bu sene kayit ucreti(DS 2019 lara yapilan zamlardan dolayi) 1575$
    Self ise 850$

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

bu arada ben sen böle düşünüyosak başka ögrencilerde böle düşünüyordur e ozaman kimse kayıt olmasın abi nabıcakalr mecbur fiyat düşürcekler dogru deilmi ?
    Valla fiyat düşeceklerini sanmıyorum ama programa ilgi azalacak ve istenilen işlere yerleşmek kolay olacak diye düşünüyorum..
    Ama turizm düşünmeyenlerin de dil okulu alternatiflerini değerlendirdiğinden eminim

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı SYSOP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla fiyat düşeceklerini sanmıyorum ama programa ilgi azalacak ve istenilen işlere yerleşmek kolay olacak diye düşünüyorum..
    Ama turizm düşünmeyenlerin de dil okulu alternatiflerini değerlendirdiğinden eminim
    yok hacı takip ettiysen önceki senelerde bu firmalar yeni yıl kampanyası cart kampanyası curt kampanyaları oluyo müşterileri pardon ögrencileri etkilemek için bi firma acılısda 1300$ iken 31 aralıkdan sonra fiyatı 999 $ a dusmusdu tm hatırlamıyorum ama bu firma campusumdu heralde istersen arastırrım.
    FORZA ES-ES

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

yok hacı takip ettiysen önceki senelerde bu firmalar yeni yıl kampanyası cart kampanyası curt kampanyaları oluyo müşterileri pardon ögrencileri etkilemek için bi firma acılısda 1300$ iken 31 aralıkdan sonra fiyatı 999 $ a dusmusdu tm hatırlamıyorum ama bu firma campusumdu heralde istersen arastırrım.
    Yok ben sadece bu sene bakıyorum geçen senelerde para biriktirmekle meşguldük hazirandan itibaren ayrıntılı aramalara başladım ama şu bi hafta içinde kararım netleşir şubatta 500$ da dese gitmem o saatte yollayacakları işlerde kendileri çalışsınlar

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bugün sirkete gittigimde neden bu sene bu kadar fiyatlar arttı diye sordum,tüm sponsorlar zam yapmıslar o yüzden buda tr firmalarını etkilemiş....

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben bugün bir kaç firma gezdim bazıları tl üzerinden fiyat sundular.Bu pek güven vermedi bana açıkcası Sonuçta amerikaya gidicez.Neden Türk lirası üzerinden fiyat verdiler pek anlam veremedim.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı berenn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bugün bir kaç firma gezdim bazıları tl üzerinden fiyat sundular.Bu pek güven vermedi bana açıkcası Sonuçta amerikaya gidicez.Neden Türk lirası üzerinden fiyat verdiler pek anlam veremedim.
    bu kadarda kuşkucu olmayalım
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

tl dolar euro bişi fartetmez sonucda tl yi dolara doları tl ye cevirebilirsin. 2. olarak ilk başda bilmiyordum fakat sonradan öğrendim program fiyatlarının bukadar pahalı olmasının en büyük sebebi amerikan konsoloslugunun türkiye yi pilot ülke olarak secmesiymiş yani bu sene herseyimiz kontrol altında sahte iş sahte evrak düzenleme olamıycak yani işler azalcak garanti işler kalıcak sadece bunun sonucunda program fiyatlarının artışı....
    FORZA ES-ES

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Herkes gibi bende biliyorum çevirildiğini para biriminin.Bana direk tl üzerinden fiyat biçmeleri tuhaf geldi.Sadece güven vermedi cazipmiş gibi görünsede amerikayla çalışan bir yerin sadece tl üzerinden fiyat vermesi.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Herkes gibi bende biliyorum çevirildiğini para biriminin.Bana direk tl üzerinden fiyat biçmeleri tuhaf geldi.Sadece güven vermedi cazipmiş gibi görünsede amerikayla çalışan bir yerin sadece tl üzerinden fiyat vermesi.
    o zamn doğalgazıda Ruble üzerinden alalım

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ne kdr uçmuş fiyatlar yaa.2010 yazında 899 dolara gitmiştim

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Kesin kayıt olacağınız zaman günlük kurdar dolar fiyatı verirler..
    Daha anlaşılır,hesap edilir olsun diye yapmışlardır..

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı matador_36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hacı yorumuna koptum ama sen varya sen beni güldürdün allah da seni güldürsün
    FORZA ES-ES

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhabalar. bence şirketlerin fiyatlarının uçmasının sebebi hem doların artması hem de wat şirketlerinin artık azalması. O yüzden kalanlar iyi olduğundan böyle fiyat veriyorlar. Kaliteli olan pahalı galiba bende gitmek istiyorum bu sene ama fiyat konusunda taksit yapan bir firma var mı bilmiyorum. Birden 1500$ dolar verebilecek kapasitem yok sanırım yero'yu duydum bi, ama emin de değilim açıkcası yapıp yapmadıklarından. Bi bilginiz var mı?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı matador_36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok doğru demişsin.Rusyada yakıcağın doğalgazı bence de sen Ruble birimiyle almalısın.Tıpkı Work&travel sürecini amerikada yaşıyacağın için dolar üzerinden alman gerektiği gibi.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

çok doğru demişsin.Rusyada yakıcağın doğalgazı bence de sen Ruble birimiyle almalısın.Tıpkı Work&travel sürecini amerikada yaşıyacağın için dolar üzerinden alman gerektiği gibi.
    isterse euro cinsinden alsın parayı farketmez bunun güvenle alakası yüzde 1 bile değildir verdiğin parayla sen amerika yaşamayacaksın orda çalıştığın parayla yaşayacaksın

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ruble, dolar, euro fark etmez. daha büyük bir derdimiz var arkadaşlar: Fiyatlar çooook yüksek. ön kayıt ücretleri bile artmış

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Selfte indirime gitti bazı şirketler özellikle Advis 600$ indirdi İzmirdeki danuşmanın bana dediği yoksa bana özel mi dedi ne :P

BannedUser
    Guest

westline 500 dolar.. icep de ona yakın sanırsam selfte

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)