Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Boyle bi plan yapılabilir mi??

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart Boyle bi plan yapılabilir mi??

Arkadaslar ben ve 2 arkadasım bu yaz ins San Antonio'ya gidecez. Gezme zamanında New York taraflarını gezmek istiyoruz. O yuzden New York gidis donus bileti almak istiyoruz. Türkiyeden ayrıldıkdan sonra New Yorka inince ordan San Antonio'ya tek gidisli bi bilet alırız donustede araba ile new yorka geliriz ordan da memlekete geliriz die dusunduk. Boyle bi plan tutar mı? Bide New Yorka inice ordan San Antonioya bilet bulunur ve alınabilir dimi??...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

new york a inmeden ayarlasan olmazmı s.antoıno biletini

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

olr tabii canım oda ihtimal dahilinde ama internetden baktım oraya iniyoz ondan 15 kusur saat sonra ucak var felan ordan alırsak hemen gidebiliriz die dedim ama oda olr

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

internette yazan tarifelerin dışında bir tarife olmadığı için oraya iner inmez otobüse biner gibi uçağa binilemiyor. arkadaşın dediği gibi gitmeden rezervasyon yaptırmanız gerek
    admin (at) turkishwat.net

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

15 saat beklicez yane... Olsun bizde cıkar dısarda gezeriz Peki nerden alabilirim ben New York-San Antonio biletini. Turkiyeden alınabilir mi internet dısında?? Yoksa internetten e-bilet vs bise mi yapmamız gerekiyor?? Birde e-bilet alsam ben onu New Yorka inince ordaki hava alanında fizksel bi bilete cevirebilir miyim??

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı burak159 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    15 saat beklicez yane... Olsun bizde cıkar dısarda gezeriz Peki nerden alabilirim ben New York-San Antonio biletini. Turkiyeden alınabilir mi internet dısında?? Yoksa internetten e-bilet vs bise mi yapmamız gerekiyor?? Birde e-bilet alsam ben onu New Yorka inince ordaki hava alanında fizksel bi bilete cevirebilir miyim??
    Kimse bilmiyo mu yaw??

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

e-bilet içindeki numarayı vermen yeterli olacak. zaten o numarayı verince koltuk numaranı içeren bileti almak zorundasın. fiziksel biletten kasıt buysa
    admin (at) turkishwat.net

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı shinoda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    e-bilet içindeki numarayı vermen yeterli olacak. zaten o numarayı verince koltuk numaranı içeren bileti almak zorundasın. fiziksel biletten kasıt buysa
    evet fiziksel biletden kastım o Ben bu numarayı new yorka gidince gostersem de bileti ordan alsam olr demi?? Bide NewYork_San Antonio biletini nerden alabilirim Türkiyeden? Yoksa cozum sadece internet mi??

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)