Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Pedicab için NY mi San Diego mu?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Pedicab için NY mi San Diego mu?

arkadaslar bu yaz pedicab işi yapacagım ancak san diego ile NY arasında tereddutte kaldım. bi yardımcı olun bana...

tecrubeli arkadaslar tecrubelerinizi paylasınız lutfen...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

arkadaşım tecrübem yok ama gidenlere bakılırsa san diego tabii ki.orda her gün bu işi yapabilirsin zaten tam da bu işe uygun bir yer ama new york un havası belli olmaz.yağmurlu gün sayısı daha fazla

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

NYC de bu işi bir çok Türk arkadaşın yaptığını görmüştüm... Trafik polisi konusunda zorluk çektiklerini biliyorum,özellikle park konusunda... Ama Sandiego da nasıl bilmiyorum.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben new yorkta yaptım bana istediğini sorabilirsin alinho nun dediği gibi havası bi garip sanki gök delikmiş gibi yağmuru war 5 saniye içinde donuma kadar ıslandıgım zman oldu çantamda her zman yedek iç çamaşırı çorap ayakkabı bulundurmak zorunda kalıyoduk hemde ağustos un ortasında

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Tabiki San Diego. Hava güzel, calıstıgın alan cok genis degil, yollar uygun, trafik sorunu yok. California dasın hemde.. NYC ye kesin gidip görmek lazım.. ama 5 gün yeterli.. fazlası adamı verem eder, hele pedicab yapıosan tam hamallık gibi NYC de, o trafikte, yagmurda, hayat pahalılıgında..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yanlız new york city de şöle bi güzelli war istersen sabahtan gidersin parkta çalışırsın ya da öğleden sonra gider caddelerden müşteri alırsın show çıkışlarından özellikle san diegoda park yok sanırsam new york city de istediğin zman çalış sentral parkın olması çok güzel

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ve kararımı verdim. san diegoya gidiorum. şirkete kaydımı da oldum.

NY'ta iyi para kazanılıyormus ancak giderleri de fazla oldugundan dolayı para olarak pek bi fark yok. eglence ve rahat yaşam olarak bakılınca San diego cok daha agır bastı. konaklama sorunununda olmaması SD'yi cazip kılıyor.

california'da olması avantajını da unutmamak lazım...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı kerm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ve kararımı verdim. san diegoya gidiorum. şirkete kaydımı da oldum.

NY'ta iyi para kazanılıyormus ancak giderleri de fazla oldugundan dolayı para olarak pek bi fark yok. eglence ve rahat yaşam olarak bakılınca San diego cok daha agır bastı. konaklama sorunununda olmaması SD'yi cazip kılıyor.

california'da olması avantajını da unutmamak lazım...
    kardeş ben de kaliforniya ya gidiyorum.Görüşelim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ozgurs59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş ben de kaliforniya ya gidiyorum.Görüşelim
    beklerim SD'de pedicab'ci kerry dedin mi gosterirler zaten

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar ayın 15 inde SD pedicap gidiyorum.girdik artık bu işe dönüş yok.iyi ve ya kötü gidip görücez;ama umarım hewrşey dilediğimz gib olur...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bol şans kardes yolun acık olsun alaskaya dogru acılırsan beklerim bir cayımı içersin

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende mayıs ayının 26 sı yolcuyum goruselım hatta hepberaber ev kıralayalım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

görüşürüz tabi ki umarım herşey yolun da gider...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

san diegoya gidenler kalacak yer olarak nerde kalıcak acaba? hangi oteli yada hosteli ayarladınız arkadaşlar? bnde san diegoya gidiorm 13hazranda ama zooda çalşcam ben. kalacak yer bulamadm uygun yardım edeblrmisniz bildiğnz bi yer warsa....

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

mithra ekle benı msn ye...

ahmetdalgic2005 ayrıntılı konusalım...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ny istiyordum bende aslinda ama cok yagmurlu deniniz aklımi celdiniz
    san diago guzel aslinda las vegasa da yakın belki sansımızı denemeye gideriz hic gitmis olan var mi vegas
    en buyuk hayalim orda bi poker masasiina oturmak

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı tprk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabiki San Diego. Hava güzel, calıstıgın alan cok genis degil, yollar uygun, trafik sorunu yok. California dasın hemde.. NYC ye kesin gidip görmek lazım.. ama 5 gün yeterli.. fazlası adamı verem eder, hele pedicab yapıosan tam hamallık gibi NYC de, o trafikte, yagmurda, hayat pahalılıgında..
    sen yaptın galiba hocam s.d'da kazanç nasıl peki günde ortalama ne kadar çkazanılır... ve san diegonun halkıda biniyor mu,ben new yorkta yaptım central park,sokaklar,akşam eğlence çıkışları vb alan çoktu...san diegoda var mı böle bişi... yazarsan sevinirim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı winner06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen yaptın galiba hocam s.d'da kazanç nasıl peki günde ortalama ne kadar çkazanılır... ve san diegonun halkıda biniyor mu,ben new yorkta yaptım central park,sokaklar,akşam eğlence çıkışları vb alan çoktu...san diegoda var mı böle bişi... yazarsan sevinirim
    yok be olm san diego ayağı g. ayağı bence gidicen teee oralara hem uçak masrafın en az 500 dolar artcak hayat pahalılığı desen california amerika'nın etileri,maslağı..bi site var bestplaces.net diye orda sölüyo zaten konaklaması,yemeği,cartı curtu ortalama amerikanın ortalamasından 2.7 kat daha büyük yani overall 100'se orda 270 ohaa..ama cebimde para tam her türlü tedbirimi aldım diyosan kalifornia güzeldir yani..ayrıca ben pedicap işinede pek sağlıklı bakmıyorum..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaslar merhaba.Bu sene San Dıegoda Padycap ısı ıcın 5 kısı oraya gıdıcez bunların ıkısı kız olucak.Icınızde gıdıp donen yada bılgı sahıbı bırılerı varsa benı bılgılendırırmısın bu bolgede bu ısı eksısı fazlasıyla..
    Saolun sımdıden..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart pedicab bilgilendirme(benm şahsi fikirlerim)

Alıntı ChoCo'PrenS'.. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba.Bu sene San Dıegoda Padycap ısı ıcın 5 kısı oraya gıdıcez bunların ıkısı kız olucak.Icınızde gıdıp donen yada bılgı sahıbı bırılerı varsa benı bılgılendırırmısın bu bolgede bu ısı eksısı fazlasıyla..
    Saolun sımdıden..
    arkadaşlar selam.
    gidecek olan arkadaşların nekadar heyecan içinde oldukların farkındayım.gecen sene buzaman ben de aynı heyecanı yaşıyordum.çok güzel olabileceğini düşündüğümü bir işti.çok para kazanan insanları referans alarak gittik.fakar bize sadece para konusundan bahsedildi.biz de wow dedik çıktık yola.fakat herşey okadar tozpembe değil. pedicab işini bidaha hayatta yapam.çok zorlu bir iş.biraz yüzsüz olalısınız.insanları kazıklayabilmelisiniz.ben sandiego daydım.durum kötüydü başta herşey çok iyi geliyorlardı habire temmuzdan sonra millet erken dönüşe başladı maalesef.ortam kurtlar sofrası tabiri caizse.bizden başka ruslar çogunlukta. moldovlar braziller dahası.küçük yerde çok fazla bisiklet.insanlar artık bezdi.kızlara göre bir iş oldugunu düşünmüyorum.arkanıza 3 erkek binecek ve siz onu motor gibi çekeceksiniz.çok kötü bişey hindistandaki yoksulların yaptıgı işler arkadaşlar.güneşin altında renginiz atıyor.tişörtleriniz agarıyor.çok yoruluyorsunuz çok.mesainiz yok.kendi keyfinize göre işe çıkıyorsunuz.bise bisiklet kiralayanlar var yamyamlar.200dolar kirası vardı haftada.zaten kazandıgın ilk 200 dolar onların gerisi sana kar.ben o 200ü nekadar zor kazanıyordum.yapanlarda iyi yaptı ama hakkını yememek lazım.ben kendi insanlığıma yediremedim bıraktım işi 2.haftasında.başka iş bulmakta okadar kolay olmadı. organizasyondan bugra burdayken iş değiştirebileceğimizi ayarlayacagını söyledi fakat orda işler değişti.bizden kacar oldu.telefonlara cevap vermedi.dahası.
    yani o iş için oraya gitmenizi tavsiye ETMİYORUM.başka işler bakın yol yakınsa.otel olur eglence parkı olur onlar güzel.başka iş te bulabilirsen iyi olur.pedicab te umdugunuzu bulamayacaksınız.ordaki halk ta karşı olmaya falan başlamıştı sanırım.arabalara zarar vermişlerdi bazıları.zarar verip kaçıyor bisikletler bulunmuyor tabi.çok fazla trafik cezası yazıyorlardı bisikletlere bide.çok dikkatli olmak lazım.hapse giren kaç arkadaşımız oldu.haklı yada haksız yere.imkanınız varsa değiştirin işinizi.burdaki ajanslara da güvenmeyin herdediklerine.hele bugra ise hiç.konsolosluga şikayet ettim onları ama sanırım bişey yapılmamış.neyse.hepinize iyi gezmeler.

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Standart San Diego 'da Pedicab Yapanlar (16-08-08)

Beyler fabrikadan bi Rus cocuk San Diego 'ya gidicekmis . Su an da nasil isler ? Pedicab isi yapan var mi veya pedicab 'le ilgili bilgisi olan var mi ? Eger cok karliysa bende gelebilirim . Nasil zorluklarla karsilasabilirim ?
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Dostum bu tarafa gelmenizi tavsiye etmem. Yok ben kafaya koydum illaha gelecegim diyorsaniz benim is yerimden 7 kisi ayriliyor ingilizcenize guveniyorsaniz menejerin numarasini vereyim konusun.

Neyse pedicap e gelince ilk ay adamlar pek kazanamadilar, hala da oyle aman aman birsey kazanmiyorlar 800 900 felandir ayda. Durumlari cok iyi degil. Para akmiyor senin anlayacagin. Ayrica surekli ceza yiyorlar, burada polis onlara takmis durumda. Ben hic yanasma derim en son konustugumda cocuklar is bakiyordu bulan cikiyor birakiyor o isi yani. Ek olarak zilyon tane pedicab oldugundan pek mantikli bulmuyorum. Necro ile iletisime gecin. O guzel seyler soyluyordu. iyiymis olanaklar

Ben muzede calisiyorum ingilizceniz idare eder seviyedeyse, soylerim menejere arkadaslar gelecek eger ise alirsan diye.
    Viva México cabrón

( NY-San Diego-México-LA-FL-Costa Rica-Nic-Hon-El Salvador-Guate-FL-NY )

Tecrübe Puanı
    10

Alıntı Beholder Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum bu tarafa gelmenizi tavsiye etmem. Yok ben kafaya koydum illaha gelecegim diyorsaniz benim is yerimden 7 kisi ayriliyor ingilizcenize guveniyorsaniz menejerin numarasini vereyim konusun.

Neyse pedicap e gelince ilk ay adamlar pek kazanamadilar, hala da oyle aman aman birsey kazanmiyorlar 800 900 felandir ayda. Durumlari cok iyi degil. Para akmiyor senin anlayacagin. Ayrica surekli ceza yiyorlar, burada polis onlara takmis durumda. Ben hic yanasma derim en son konustugumda cocuklar is bakiyordu bulan cikiyor birakiyor o isi yani. Ek olarak zilyon tane pedicab oldugundan pek mantikli bulmuyorum. Necro ile iletisime gecin. O guzel seyler soyluyordu. iyiymis olanaklar

Ben muzede calisiyorum ingilizceniz idare eder seviyedeyse, soylerim menejere arkadaslar gelecek eger ise alirsan diye.
    @Beholder
    Bu yazini gormemistim senin , eger gorseydim gelirdim buyuk ihtimalle hos cok sanssizdim gecen yil , Seattle 'dan is bulmustum ordada calismadan NYC yapip , Turkiye 'ye donmustum .

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

PEdicap'dense Chair Ride işi yeğdir beyler söyleyeyim.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

slmm ya ben san dıego pedıcab ısı dsunuorum da acabaaa bras bılgı vereblırmısınız? konaklama benım ıcın cok onemlı..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

california cok pahalidir ve kiralari da cok yuksektir bence new york pedicab icin daha iyi daha uygun.
    EY NECEFTEKI ALTIN KUBBENIN SAHİBİ.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

mrb arkadaşlar 2010 yazıs sd pedicab çı arkadaşları bekliiyorum

Tecrübe Puanı
    10

Diego' da ev kirası aylık 250$ 4 kişi ile. Birde bisiklet kirası var. Gittiğinize kesinlikle değer. Bence SD daha güzel NY 4 gece için gezilesi bir yer...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diego' da ev kirası aylık 250$ 4 kişi ile. Birde bisiklet kirası var. Gittiğinize kesinlikle değer. Bence SD daha güzel NY 4 gece için gezilesi bir yer...
    evet san diego ve tum guney californiada kiralar cok yuuksektir ve meksikalilar coktur size is birakmazlar.

ve gorsellik acisindan da new york ve chicagoyla yarisabilecke yer yoktur.
    EY NECEFTEKI ALTIN KUBBENIN SAHİBİ.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks