Work and Travel 2025
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: bar

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Standart bar

Arkadaslar merhaba. Amerika'da 21 yasini dolduran arkadaslar bar islerinde calisabilirler mi? Bar'da bartenderlik yada serverlik yapilabilir mi? Tesekkurler

Şirket: Network Akademi
    Pozisyon: Danışman

Tecrübe Puanı
    17

evet yapabilirler.ama ingilizcen ii diilse uzak dur. normalde konuşulanları zor anlıosan,gürültülü bir ortamda halin harap demektir

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ewt yapan biri bende biliorum, NJ'de çalışıyordu. Ama ingilizcesi ADVANCED ve süper ötesi..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

hımm demek öyle ama size bar'ın içinde servis isterken diyecekleri şey en zor şey nasıl bir cümle olabilirki??,Listening olmalı evet ama bence o kadarda zor cümle kalıplarının kullanılcağını sanmıyorum..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba arkadaslar, bar ortami yorucudur muzik ve kalabaligin sesi yaninda birde inslari anlayabilmek iyi bir kulak ve ingilizce ister barmenlikten daha iyi isler var hem para kazanmanizda hemde diliniizi gelistirmede size yardim edicek. kafaniza takilan tum sorularinizi bana ssorabilrisiniz elimden gelen tum yardimi seve seve yaparim.. bol sanslar arkadaslar. isteyen msn adresine ekleyip sorularini sorabilir..

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

ben açıkçası 4 yıldır barmenlik ve baristalık yaptığım için bar cafe işine sıcak bakıyorum.hem bildiğim iş olduğu için hemde ekstra bir tip gelebilceği için.Merak ettiğim şuanda 2008 wat için bar işi ayarlayan şirketler varmı?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Arkadlar ben Irısg Pub da calıstım atlantıc cıty, NJ de ve barbenlerle bırlıkte aynı evde kalıyorumkanka olduk ama onlar Amerıkalı ıdı. Benım calıstıgım barda barmen olmak ıcın oncelıkle busboyluktan baslayacak sonra mutfaga terıfı edeceksın ordan barmen olacaksın bu da en az 1 yıl demek gıbı bırsey. Barmenlık ıyı getırısı olan ıs 8 saatte 4-5 yuz dolar kazandırıyorr ama bunu amerıkalılara yaptırtıyorlar zaten barda ses duymak yuzlerce ıckı kokteyl var onları ogrenmek adlarını ezberlemek dusunun ne kadar zaman alır. varsa burada barmen lık yapan arkadas yazlık mekanlarda demeısnler lutfen ben tum ıckılerı bılırım kokteyl falan adamların farklı bı kulturu var farklı ıckılerı kokteylerı bence kımse heveslenmeısn bu ıslere..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaslar bende barda security olarak calısmak istiyorum. bununla ilgili bi konu bile acmıstım bu forumda..
    bilginiz varmı security olarak calısmak için ne gibi kriterler arıyolar. bunun için eğitim almak gerekiyomu..??

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

valla bende açıkçası düşündüm security i 5 senedir body çalışıyoruz bi faydasını görürüz diye düşündüm ama pek bi bilgimde yok oraya gidince araştırılabilir sanırım..
    All the miles that separate disappear now when I'm dreaming of your face..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaslar bu ıslere vermezler J1 lara bence umutlanmayın soumluluk ıstıyor ordakılerınde belgesı falan yok bdgrd ıste hayvanı gıbıler ama kastan zıyade baya ayılar. barlarda pek yok zaten haftasonlar ıbelkı kımlık kontrol etmek ıcın kalabalık oluyor coluk couk gırmesın dıye. gece kuluplerınde daha cok bdygrd var genellıkle

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart wildwood kalacak yer

arkadaşlar

bu yaz wildwood,NJ de olcam,fakat kalacak yer konusunda araştırma yapıyorum şimdiden daha önce giden arkadaşlardan ordaki kalacak yerlerle önerilerini istiyorum.

şimdien teşekkrler...

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

Bar isi cok guzel bi is,tipsi de guzel oluyor
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks