Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Colors of USA

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arrow Colors of USA

Birçok arkadaşımla birlikte Colors of USA firmasıyla wat a katıldık. Ben ve birkaç arkadaşım Universal Studios Hollywood a gittik. Başka bir grup arkadaşımızda San Diego ya pedicab i tercih ettiler. Herşey çok güzeldi. Ne işlerimizde, ne konaklamamızda, nede verdikleri hiçbir hizmette sorun çıkmadı. Bence en büyük artıları tüm şirket ekibinin yazında orda olması ve öğrencilerinin hemen hepsinin California da olması. Ayrıca kendi işimizi direk iş alternatifleri arasından kendimiz seçtik daha kayıt olmadan. Parayı ödedikten sonra iş fuarı nı bekleme, yok sonra belirleme gibi bi riskleride yok. Şirket teki danışmanlarda tüm yaz öğrencilerle birlikte orda aynı yerde kalıyorlar. Herhangi bir sorun oldumu bir üst kata çıkmamız yetiyodu. Ayrıca amerikadaki partnerleri Aspect. Aspect firmasıda amerikalı bir danışman sağlıyor bulunduğunuz şehirde. Colors of USA zaten ağırlıklı olarak California ile çalışıyor. Herkese Californiayı tavsiye ederim özellikle. Herkese bol şans.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Yaptıgın yorumlardan daha dogrusu hislerimden bi wat adayı oldugunu düsünmüyorum acıkcası

Sirkette yönetici olsan bu kadar övebilirdin sirketi!!!!!

Profesyonel Watçı fatih26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

bak o olabilir.
    2007 WAT DESTIN,FLORIDA CANKURTARAN KEN ŞİMDİ 8 YIL ARADAN SONRA 2015 AĞUSTOS TA TURIST OLARAK 11 GÜN DOĞU AMERIKADA.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yok abi bence şirket yöneticisi bu kadar başarılı anlatamaz... direk şirketin sahibi olabilir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

hahahaha

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ilginç bir yorum olmuş..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Smile

selam arkadaslar,

daha yeniyim bu forumda ve guzel bir is cıkarılmıs.
    birde su sirket tavsiyeleri konusu tam bir muamma.
    bu iste(wat) en onemlisi sirket secimi bence.
    saglıklı bir tavsiye ortamını hic bir forumda goremedim.
    ya bu tur konuların hepten yasaklanması gerekiyor(sirket ismi verilmesi gibi...)
    yada yorumların arasından hangisinin samimi oldugunu 6. his denen
    ve bende olmayan seyle tahmin etcez yada su olasılıklardan yararlanabiliriz.
    1- sirketi oven gercekten samimi olabilir
    2- sirketi oven sirketten olabilir
    3- sirkete soven gercekten madur olabilir
    4- sirkete soven rakip sirketten olabilir
    5- sirketi oven sirkete sovene kıl olabilir
    .
    --butun bunları hesaba katıp oyle degerlendirek lazım bence

Profesyonel Watçı fatih26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

bak o da olabilir.
    2007 WAT DESTIN,FLORIDA CANKURTARAN KEN ŞİMDİ 8 YIL ARADAN SONRA 2015 AĞUSTOS TA TURIST OLARAK 11 GÜN DOĞU AMERIKADA.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar herkesin yazılan yazılara kuskuyla yaklasmasını anlıyorum ama ben iyi bi yaz gecirdim. Herkesin magdur olup, sirkete sayıp sovmesi gerekmiyor.. Aslında normal olanı benim gecirdigim gibi bi yaz. Ben saten verdigim bilgileri sirketin tum ogrencileri icin vermiorum. Ben arkadaslarımla bu sirketle gittik, bizim yasadıgımız programla ilgili.. umarım herkesin en az bizimki kadar iyi gecer, basına aksilikler gelmez..
    Konu tprk tarafından (09-02-2007 Saat 02:39 PM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben deneyin gorun derim colors of usa'i. Bende gecen sene gittim gercekten hersey iyiydi, sirketin sahibi bugra celik los angelesta ogrencilerle beraber konakladi, biz san diegodaydik hem turk hem yabanci danismanimiz vardi ayrica bugra bey sik sik geliyordu.bu cok onemli bisi bence ilk defa gidecekler icin.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

şirket tavsiye edemiyosun şu iyidir diyemiyosun..bunun sebepleri
    1)ortada çok da iyi şirket olmadığındandır.
    2)şirket önerince komisyoncu gözüyle bakıyo insanlar sana..
    genelde kötü şirketleri sölüyorum ben..direk şu şirket ii diince yanlış anlaşılıyo işte bööle

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı melissa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben deneyin gorun derim colors of usa'i. Bende gecen sene gittim gercekten hersey iyiydi, sirketin sahibi bugra celik los angelesta ogrencilerle beraber konakladi, biz san diegodaydik hem turk hem yabanci danismanimiz vardi ayrica bugra bey sik sik geliyordu.bu cok onemli bisi bence ilk defa gidecekler icin.
    Peki ne tür zorluklar yasadınız her sey güllük gülistanlık değildi heralde değilmi!!!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Valla Universal Studios Hollywood da cook pozisyonunu secmistim. fast food bolumdeki ufak restoranlarda calısıoduk. Ama bizi Production Kitchen diye bi bolume aldılar , sartlar biraz agardı orda ve sabah baya erken ise baslaman gerekiyodu. Biz bi bir hafta orda calıstık, Colors of USA'in sahiplerine durumu bildirdik. Onlarda Universal'la görüşüp eski yerimize aldırdılar bizi. Yani 1 hafta öyle bi sorun yasadım. Sirket sahipleride bizimle orda oldugu icin hemen müdahale edebiliyorlardı. Onun dısında oyle onmeli bi sorun yasamadım..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

valla ne diyim hersey çok güsel olur inşallah. herkese iyi bir wat geçirmesi dileklerimle ..........

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart ankara toplantı

7 nisan da ankara princess ta roadshow duzenlıyomus bu firma. gitmeyi dusunuyorum, baska gitmeyi planlayan arkadaslar yok mu? hangi isi dusunuyosunuz?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende colors of usa i tercih ettim.şu an turkiyedeyim daha gitmedim ama şirket yeteri kadar guwen werdi bana, çok zorluk yasıycaımı zannetmiyorum.yani yaşamam işallah

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

california nereye gidiyosun ben staff pro

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

şirketin sahibi falan değil bence dogru söylüyor sadece.
    ben de colors of usa ile gidiyorum. ve şimdiden bi sorun çıkmayacagı belli. daha önce giden arkadaşlarım da çok memnun kalmış. şimdi burda da okuyunca iyice mutlu oldum.
    danısmanlardan biri gitti bile amerikaya. ordaya ilk gidenlere yardım ediyor.

aspect le çalışıyolar ve burdan her şey kesinleşmiş bi şekilde sizi yolluyolar.
    Konu tosbaaa tarafından (06-06-2007 Saat 07:10 PM ) değiştirilmiştir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Colors of Usa (vay be isme bak)

universitelere gidip atıp tutması değil

Mağdur olan öğrencilerinize bir bakın

Burda asparagasdan yalanlar dolanlar uydurup akıl karıştırmayın
    Emeğini en yüksek paraya sat
    Ama ruhunu asla !!!

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya kim nası magdur olmus söler misin? çalıştıkları işten dolayı mı?
    ben de onlarla gidiyorum. şimdiden bilirsem ne oldugunu en azından hazırlıksız yakalanmam: )
    gerci her şirketten memnun olan da olmayan da var. o yuzden kimin söledigine inansam bilemedim. okuldaki bi afişten bulup gittim bu şirkete. sonradan gecen yıl giden arkadaslarım oldugunu öğrendim. gerçekten burdaki türk danısman orda oluyomus. yardım ediyomus. bi sorun yasamamıslar.
    ben de şimdiye kadar bi sorunla karşılaşmadım. parayı bile okadar geç aldılar ki şaşırdım.
    ama neler olmus sole lutfen. zaten baya bi korkuyorum gitmeye. ama yine de bi cesaret gidiyorum.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Ben bu konudaki fikrimi dönünce beliritmek istiyodum ama şimdi yazıcam dönüncede tekrar güncellicem.Nereden gidiceğimi karar vermeden önce 4-5 firma gezdim her biriyle birebir görüşme yaptım.Diğer firmalar ya ilgisizdi ya iş seçenekleri yoktu nerdeyse(malum biraz geç kaldım) ya da size iş seçtirmiceğini iddia eden firmalar bile vardı.(Burası çok ilginç bu firmaya hangi pozisyonda çalışıcağımızı söylüyormuşuz ve onlarda ona göre herhangi bir şehirden pozisyon buluyormuş.İyide burda iş o kadar önemli değilki yer önemli ).Colors u bulduğumda iş seçenekleri gerçekten çok iyiydi.Millet six falags yok derken burda vardı.Tek dezevantajı doğuda neredeyse işleri yoktu sadece Batı.Ama bunu pek problem etmedim çünkü batı da gayet mükemmel belkide daha güzel (tabi uçak parası hariç).İşlerin videoları izlendi ve daha sonra karar verip işlemlere başlandı.Ds formundaki sıkıntıdan bahsediliyor genelde.Burda sıkıntı oldu mu derseniz benim yanlış anlamamdan oldu o da şöle.Ben parayı tam yatırmadan önce gelicek zannediyodum bu form ondanda bekliyodum.Fakat öle değilmiş .Bütün parayı yatırdıktan yanlış hatırlamıyosam 3 hafta sonra filan geldi.Tosbaaa nın dediği gibi şirketin temsilcileri gerçekten geliyor Amerika'ya ve sizinle kalıp problemlerinizi çözüyor.Örneğin şu anda bir kişi orda 3 gün sonra bir kişi daha gidicek.Bu gerçekten takdir edersinizki çok pozitif bir durum.Sonuçta bunun bir sürü hali var.Yanınızda yetkili ve anlaşabiliceğiniz birinin olması insana güven veriyor.
    Eminim her firmanın sorun yaşadığı kişiler vardır.Colorsunda vardır muahakkak.Fakat bu programda sorun olmaması aslında imkansızdır.Düşünsenize koskoca 3 ay.Olaylara biraz pozitif bakınca her şey çözülüyor.
    Kısacası ben şu ana kadar şirketimden çok memnunum ve bunu rahat rahat sölüyorum.Bu şirketin temsilcisi filanda değilim önceki mesajlarım belki bir referans olur.Merak ettiklerinizide bildiğim kadarıyla burdan cevaplamak isterim.
    Konu umut tarafından (06-06-2007 Saat 12:53 PM ) değiştirilmiştir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bu arada aslında bütün işeri batıda degil. wsiconsın die bi eyalette de var bi secenek. ortada bi yerde. orda bile bi danısman saglıyolar. ve o danısman da simdiden basladı yardım etmeye.
    ya umarım bi sorun olmaz.
    vize reddinde parayı sanırım wat bitince veriyolar. bu iras sacma. diger şirketler nasıldır hatırlamıorum. bunun da dogru olup olmadıgından emin degilim aklımda öle bişi kalmış.sen bu konuda bişi biliyo musun umut?
    bu arada gecen sene staff pro ya giden bi arkadasımla konustum ayrıntılarını anlattı biras. onları da uygun bi başlık varsa anlatabilirim sana.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Bildiğim kadarıyla program bitince veriliyor.Heralde onlarada Amerika dan para geliyor.Onlarda sana veriyor.Ama vize reddi alman çok zor bir durum yani kesin alırısn rahat ol!Staff pro için ben baya bir önce şu başlığı açmışdım. http://www.turkishwat.net/forums/sta...reng-t235.html
    buraya yazarsan sevinirim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

san diego, pedicab hepsi cok iyidi.. ilk gittigimizde ev stresi yasadik biraz ama sirket calisanlarida san diego da oldugu icin bize yardimci oldular o konuda.. san diego da o kalabalikta stres olmasi dogal saten. yinede guzeldi en azindan hic memleket hasreti cekmemis olduk

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

valla en son sirket sahibi Bugra'ya millet sove sove agzi yamuluyodu ben san diego'dayken. Kiraladigi evlerden milleti kaziklamis mi napmis.. little italy denki 1750 olan kirayi 2300 gosterip aradaki farki cebine atmis diye konusuyodu millet, konusurkende nokta virgul yerine kufur kullaniyolardi...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tata844, ilk olarak yaptığın bu kulaktan dolma bilgiye dayanan suçlamandan tarafsız olmadığını ve bizim katılımcımız olmadığını anlayabiliyorum.

Little Italy deki ev konusunda sadece şöyle bi açıklamada bulunmak istiyorum sana Little Italy de kiralar 2000$ dan başlar 2000$ın altında ev yoktur ki bizim öğrencilerimiz konakladığı Il Palazzo resmine burdan bakabilirsin. fiyatı 2300$dı. Kiralar direk apartmanın yöneticiliğini yapan şirkete ödendi... Bu yaptığın suçlama komik ve asılsız. Ayrıca katılımcılara kesinlikle bir şart koşulmadığı gibi bazı katılımcılarımız kendileri de araştırma yaptıktan sonra Little Italy de kalmaya karar verdiler.

Diğer konu ise diğer şirketlerden gelen katılımcılar konaklamalarını kendileri bulmak zorundaydı ve konaklama bulamayanlar oldu. Ben tüm yaz San Diegodaydım. Bazı şirketlerin isim vermek istemiyroum ordaki herkes kim olduğunu biliyor DS 2019 formları iptal oldu ve 15 gün içinde Türkiye ye dönmeleri istendi biz orda bu katılımcılara da yardımcı olduk yol gösterdik.

Yazında belirttiğin gibi ağzı yamulduğunu iddia ettiğin arkadaşlar olsaydı bunlar yüzüme de söylenebilirdi ben 3 ay boyunca San Diegodaydım diğer şirketlerin katılımcıları muattap bulmazken Colors of USA 2 Türk 2 Amerikalı danışmanla öğrencilerin yanındaydı.

Hangi şirketin temsilcisin bilmiyor ama tahmin edebiliyorum sana tavsiyem şu zaten karar vermedin seçim yapmanın ve bilgi almanın çok zor olduğu bir ortamda insanların kafasını gereksiz yere daha fazla karıştırma ve sektörüde kirletme.

Duygu Durak
    Konu Colors tarafından (23-11-2007 Saat 09:22 PM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Tabi oyledir, hep dogrulari soyleyince zaten asilsiz olmus oluyor. Gidip gormesek little italy deki kiralarin hakketen 2000 dolarda asagi olmasinin imkansiz olacagini dusunecektik zaten. Su bahsettigin evler de su link de olanlar di mi http://sandiego.craigslist.org/csd/apa/522593860.html bi tikla bakalim ne kadarmis evler? hani o buyuk olanlar 2 bedroom ve 2 bath olanlar, 2300 $ mu dedin ?? duyamadim.....

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı tata844 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabi oyledir, hep dogrulari soyleyince zaten asilsiz olmus oluyor. Gidip gormesek little italy deki kiralarin hakketen 2000 dolarda asagi olmasinin imkansiz olacagini dusunecektik zaten. Su bahsettigin evler de su link de olanlar di mi http://sandiego.craigslist.org/csd/apa/522593860.html bi tikla bakalim ne kadarmis evler? hani o buyuk olanlar 2 bedroom ve 2 bath olanlar, 2300 $ mu dedin ?? duyamadim.....
    YA BEYLER BU FORUMU BOYLE ŞEYLER İÇİN YANİ BİRBİRİNİZE ATIP TUTNAK İÇİN KULLANMAYIN LÜTFEN BU FORUMDAN ÇÜNKÜ YAKLAŞIK 600-700 KİŞİ FAYDALANIYOLAR VE BİLGİLENİYOLAR ONUN İÇİN BUNLARIN YERİNE DAHA İNSANLARI BİLGİLENDİRCEK ŞEYLER YAZSAK DAHA OLMAZMI SİZCEDE ???

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Herkes Dogruları Konussun O Zaman, Yalan Sozlerle Mılletı Kandırmasın, ınsanlarda Yalancının Kım Oldugunu Ogrensın. Boylelıkle Bu Forum Da Asıl Fonksıyonunu Yerıne Getırmıs Olsun.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

tata844 verdigin ilan yeni bir ilan araligin 29 unda verilmis bu sezondaki fiyatla yazdaki fiyatin san diegoda tutmamasi cok normal bence

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks