Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Pensacola Regional Airport PNS-FLORIDA

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Pensacola Regional Airport PNS-FLORIDA

DS ler gelmedi ve vize sonucum belli değil belki ama, elimde pensacolaya uçakla iniş ve kalkış görüntüleri var

İnşallah herkese gideceklerde yerlerde hayırlısıyla bu görüntüleri yaşamak nasip olur.

TAKE OFF - Pensacola Regional Airport PNS-FLORIDA' da UÇAĞIN KALKMASI GÖRÜNTÜLERİ

http://www.youtube.com/watch?v=oJWkUb_CxsY

LANDING -Pensacola Regional Airport PNS-FLORIDA' da UÇAĞIN INMESI

http://www.youtube.com/watch?v=ajsrA...eature=related

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

kardesim iki yil oncesini hatirlattin bana.o kadar guzel ormanlar agaclar varki sanirsin tum pensacola agac. videoyu ceken diger tarafi cekememis. eger sen gidersen sen gorursun artik. simdiden hayirli yolculuklar

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

İnsallah gidersem eğer ben çekerim artık..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Pensacolaya gidecek olan arkadaşlar dikkat!!!!

Biz iki arkadaş 25 haziran günü pensacolaya geldik wendys de çalışmak üzere.Supervisor umuz, Marta gelipğ aldı bizi ve wendys de çalışamayacağımızı onun yerine sizi Mc donalds a sokacağımızı söledi.Biz de mc donalds taki işin şartlarından dolayıkabul etmedik ve bizi kapı dışarı etti.Şimdi new york a dönüyoruz ve birçok masraf yapmak zorunda kaldık.

Pensacola ikinci iş bulman çok zor.Çünkü heryer ormanlık ve sokaklarda insan bile yok.Herkesin arabası var ve insanlar arabalarından bile inmiyor.Çok ilginç bi yer burası.Nem oranı inanılmaz yüksek dışarıda nefes alamıyorsun.Otobüs ve taxi bulman oldukça zor çünkü yok denecek kadar az.Yani araban yoksa çok sıkıcı ve sessiz evinde oturmak zorunda kalıyosun.Çalşıacağın yerler genelde sahile uzak olacak.Ayrıca burda hep yaşlılar yaşıyo hiç hayat yok yani.Sokaklarda da çöp bulman imkansız.Yerde bir çakıl taşı ble yok o kadar temiz.

Ev e gelince de eve girerken de 3 aylık kira kontratı yapıyosun.ilk girdiğinde senden 300 dolar kira + 100 dolar depozito alıyo.Hemde 50 dolarını temizlik masrafları die geri vermiyor depozitonun.Üstelik işten çıkarılırsan o evde kalamıyorsun hiç bir şekilde ve paranıda geri alamıyorsun imza attığın için.

Bizi kapı dışarı etti ve gidin otel bulun dedi kadın.Benim sorunum değil diyor.İnsanlık beklemeyin kimseden yani burda.

Son olarak ta havaalanında yatmayada alış )

Sözüm ona benim tavsiyemi alırsan GELME derim.Şuan yoldaysan da New York ta kal ) orda iş bul kendine biz dönüyoruz New York'a.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Geçmiş olsun arkadasım...İnşallah yoluna koyarsınız herşeyi....biz böyle bir sorunla karşılaşmadık...hatta buraya gelen 10 dan fazla türk arkadas var hiç birinde boyle bir sorun olmadı....Herşey yolunda çok şükür..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Umarım sizin içinde iyi geçer bol şans...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı Ethnotronix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pensacolaya gidecek olan arkadaşlar dikkat!!!!

Biz iki arkadaş 25 haziran günü pensacolaya geldik wendys de çalışmak üzere.Supervisor umuz, Marta gelipğ aldı bizi ve wendys de çalışamayacağımızı onun yerine sizi Mc donalds a sokacağımızı söledi.Biz de mc donalds taki işin şartlarından dolayıkabul etmedik ve bizi kapı dışarı etti.Şimdi new york a dönüyoruz ve birçok masraf yapmak zorunda kaldık.

Pensacola ikinci iş bulman çok zor.Çünkü heryer ormanlık ve sokaklarda insan bile yok.Herkesin arabası var ve insanlar arabalarından bile inmiyor.Çok ilginç bi yer burası.Nem oranı inanılmaz yüksek dışarıda nefes alamıyorsun.Otobüs ve taxi bulman oldukça zor çünkü yok denecek kadar az.Yani araban yoksa çok sıkıcı ve sessiz evinde oturmak zorunda kalıyosun.Çalşıacağın yerler genelde sahile uzak olacak.Ayrıca burda hep yaşlılar yaşıyo hiç hayat yok yani.Sokaklarda da çöp bulman imkansız.Yerde bir çakıl taşı ble yok o kadar temiz.

Ev e gelince de eve girerken de 3 aylık kira kontratı yapıyosun.ilk girdiğinde senden 300 dolar kira + 100 dolar depozito alıyo.Hemde 50 dolarını temizlik masrafları die geri vermiyor depozitonun.Üstelik işten çıkarılırsan o evde kalamıyorsun hiç bir şekilde ve paranıda geri alamıyorsun imza attığın için.

Bizi kapı dışarı etti ve gidin otel bulun dedi kadın.Benim sorunum değil diyor.İnsanlık beklemeyin kimseden yani burda.

Son olarak ta havaalanında yatmayada alış )

Sözüm ona benim tavsiyemi alırsan GELME derim.Şuan yoldaysan da New York ta kal ) orda iş bul kendine biz dönüyoruz New York'a.
    of dostum of bende gecen sene 25 haziran zamani Mobile den Pensacolaya gecmistim bizi Robert polanyali serefsiz ve marta karsilamisti ve bizi neredeyse 10 15 km uzaktaki mc ye yerlestiryordu evden 15 km uzakta bisiklet alisiniz dedi yol yok onun uzerine geri foley al ye donduk o insanlara guven olmaz kansizlar
    bu insanlara koz verme hicbirsey umurlarinda degil senin yerinde olsam hemen amerikadaki ds yi hazirlayan sirketteki managere mail yada tlfonla acil ulas.Mesela Alliance abroaddi benimki
    birde senin sorun ne tam olarak neden mc yi secmedin 15 km uzakta mi
    pensacola evt aynen anlattigin gibi ama araban olursa zevkli olur eglenebilirsin daha kotu yerler var
    Konu tevenen tarafından (29-06-2009 Saat 01:04 AM ) değiştirilmiştir.
    Safinaz...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    18

Pensacola, FWB, Destin tarafı cok güzeldir ama FWB veya Pencasolada olanlar Destindeki gece hayatı ve plaja akmaları icin araba gerekiyor tabi
    Konu yakuza tarafından (29-06-2009 Saat 02:18 AM ) değiştirilmiştir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Yok kanka Biz gelmeden wendys in job offer ını doldurmuştuk ve imzalamıştık.Sonra Burdaki sponsor şirkete yollamıştık.Buraya geldiğimizde Marta , sizin adınız benim listemde yok dedi.Sponsor şirket bilgilendirmedi dedi beni.Ama ben arıcam yarın görüşcem dedi olmazsa sizi mcdonald a sokcam dedi.Ve yarın geldi sizin işiniz olmadı mc donalds a girceksiniz dedi.Bizdeburdaki sponsor şirkete mail attık neden wendys olmuyo die ,biz onun job offerını imzaladık die fakat marta bizi mc donalds a almaya çalışıyo die.Onlarda wendys de full tim çalışamayacağımızı eğer martanın dediği gibi mc donalds a geçersek orda full time çalışacağımızı söledi.bizde kabul etmedik.Yani kısacası kendi hatalarını bize mecbur kıldırtmaya çalışıyolar.Bizde kalktık gidiyoz new york a orda iş bakıcaz.Olmazsa gezip geri döncez başka yolu yok.Ama istanbulda ki şirketimimle ciddi ciddi papaz olucam orası kesin.Çünkü bizi wendys die gönderiyo fakat burda olmayacağını söylüyor.Verdiğim parayı sonuna kadar alıcam... Bu arada amerikada ki şirkette bize başka bir iş bulamayacağımız söylüyor.istanbulda ki şirkette hazır iş yok diyor.O yüzde new york a dönüp orda bi kaç gün iş arıcaz orda kalmaya çalışcasz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)