Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: son anda yapılan şerefsizlik...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart son anda yapılan şerefsizlik...

arkadaşlar hftaya c.tesi sabah yola çıkıyorum bana bugun gelen bi mail dioki...

HAFTALIK KONAKLAMA UCRETI 37.50 DEN 87.50 YE CIKARMISLAR... YAPILABILCEK BISI WARMI? ELIMDE 37.50 DOLARDAN SOZLESME WAR...

Dear Baris,
    Welcome to the United States! We hope that you made it to your destination safe and sound. As your program sponsor, we would like to inform you that there has been a change in the cost of housing at your employer, AmericInn of Medora. The housing cost per week has changed from $37.50 per week to $87.50 per week.

We apologize that we were unable to inform you of this sooner. We would like to discuss this with you further on the phone. Please call 1-888-268-6245 by Thursday, May 26, and ask to speak to Raquel in the Support department

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

yapacak bişey yok hocam mecbur artık ama git bi ortamı gör olmadı bi kaç kişiyle uygun eve geçersiniz
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hocam o zmn bunlar kafalarına gçre 1 hafta kala seni işten çıkardık da diebilir. bnm elimdeki sözleşmenin hiç bi hükmü geçerliliği yokmu?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bu ne şerefsizlik ya!

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı calkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu ne şerefsizlik ya!

umarım birileri yapacak bişiler söler... yarın şirkete gidip bildircem çok saçma bişey bu

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

artmıs dusmus senı ılgılendırmez sozlesme var fiyat sabittir egerkı sozlesmende degısıklıklerle ılgılı bır madde yoksa

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

vize de sorulan haklarımız varya okuduk mu diye. eğer sözleşme de adamların istediği gibi istediği şeyi değiştirebileceği bir madde yok ise haklarımızı savunmak için o küçük kitapçık yardımcı olur mu acaba ?
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Yapabileceğin pek bir şey yok dostum. Benim 2 arkadaşımın sözleşmelerinde free yazıyordu konaklama ama adamlardan 80 dolar istediler. Onca şirketi sponsoru aramamıza rağmen yaptıkları tek şey ilk 2 haftayı karşılamak oldu. Ondan sonra zaten daha ucuz bir ev bulmuştuk onlara...
    2009 Work and Travel (Virginia-North Carolina)
    2010 Work and Travel (Lake George, New York)
    2011 Internship (Germany)
    2012 Internship (???Bratislava)

BannedUser
    Guest

Alıntı barisy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

HAFTALIK KONAKLAMA UCRETI 37.50 DEN 87.50 YE CIKARMISLAR... YAPILABILCEK BISI WARMI? ELIMDE 37.50 DOLARDAN SOZLESME WAR...

Dear Baris,
    Welcome to the United States! We hope that you made it to your destination safe and sound. As your program sponsor, we would like to inform you that there has been a change in the cost of housing at your employer, AmericInn of Medora. The housing cost per week has changed from $37.50 per week to $87.50 per week.

We apologize that we were unable to inform you of this sooner. We would like to discuss this with you further on the phone. Please call 1-888-268-6245 by Thursday, May 26, and ask to speak to Raquel in the Support department
    Sponsorun CIEE değil mi ? En kaliteli sponsor tabi ki yapacak hiçbirşey yok. O sözleşme hiçbirşeye yaramaz. Bunu şirketin olan Armada Grandee ile görüş bakalım ne diyecekler

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

bencede pek bişey yapıLmaz.. 87.50$ haftaLık cok pahaLı değiL ama 37.50$ cok ucuzmuş.. İnsan kendini 37.5 oLarak aLıstırınca +50 daha vermek zor geLir cidden.. ŞirketLe konus bi ama pek bişey yapabiLcekLerini sanmam..

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

saatlik ne kadar alacaksın
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

öncelikle buradaki sözleşmenizi kontrol edin...eğer orada sizden uzun dönem kalış için sözleşme isterlerse imzalamayın(bizden istenmişti)..böylece 1-2 hafta kalıp sonradan ucuz bir yer bulabilirseniz değiştirebilirsiniz...şirketinizle konuşmanın bir faydası olurmu bilemem ama bizim türk şirketler siz oraya ayak bastıktan sonra sizi oradakilere havale ediyorlar...şansınızı deneyin...ama bu son anda yapılan sürprizlere/şerefsizliklere ne yazıkki engel olunamıyor...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar finallerden dolayı bi süre bakamadım şimdi finaller bitti c.tesi sabah uçuyorum. )

MIKROKLIMA ... ciee we armada grandee... ewet doru ama armada grandee nin ...... ( anladınız siz) ilk önce biz ciee ile bağlantı kurduk fln ama bişi değişceni sanmıyoruz fln dediler ( eminim bi bağlantı kurmadılar sadece beni oyalamak o sırada ben kendim amerikada supervisor la bağlantı kurdum fln deyince bizim yapacagımız bişi ypl herşey sana kalmış dediler

CIMBOMLUu kardeşim haftalık 50 dolar 3.5 ayda 700 dolar kayıp 795 dolara toshiba almak gbi bi planım war 1 laptop parasını wermek acayip koyardı (

MATADOR ... hocam saatlik 8 dolar otelde we tip war ( umarım birileri kapmaz (öle diolar)) ama hftalık 30 saat fln werio o kötü yanı

SON OLARAK DA AMERİKADAN OTELDEN BENLE BAĞLANTI KURAN Bİ BAYAN WARDI SUPERVISOR YA DA DIREK PATRON ( CUNKU KUCUK BI OTEL) ONA DURUMU ANLATTIM O DA SENDEN 37.50 DOLARDAN FAZLA ALAMAYIZ SOZLESMEN OLE DEDI ... BEN GARANTI OLSUN DIE BI DAHA SORDUM 1-2 GUN SORA YINE AYNISINI DEDI.. ) ODA ARKADASIM BULGAR BI COCUKLA TANISTIM ONA SORDUM SEN KAÇA KALIOSUN FLN 37.50 DEDI ... ARTIK BUNDAN SORASINI GIDINCE GORUCEZ...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Bu sponsor sirketler ciee olsun Armada Grandee olsun bizim uzerimizden para yapiyorlar. Sonra bir sorun oluncada ilgileniyomus gibi yapip ilgilenmiyolar bile aynen senin olayinda oldugu gibi. Calisacagin otel kucuk ve kalacak yerde sana bide oda arkadasi veriyorlarsa haftalik 37 dollardan fazla verme cunku buyuk ihtimal pek saglam bir yer degil zaten. Sana yazan CIEE bi mail at sor bakalim, nerden cikmis bu 80 kusur ben otelin yoneticisi ile gorustum oyle bisey yok dedi bana diye..bakalim onlar nasil kivircak

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Hasan21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sponsor sirketler ciee olsun Armada Grandee olsun bizim uzerimizden para yapiyorlar. Sonra bir sorun oluncada ilgileniyomus gibi yapip ilgilenmiyolar bile aynen senin olayinda oldugu gibi. Calisacagin otel kucuk ve kalacak yerde sana bide oda arkadasi veriyorlarsa haftalik 37 dollardan fazla verme cunku buyuk ihtimal pek saglam bir yer degil zaten. Sana yazan CIEE bi mail at sor bakalim, nerden cikmis bu 80 kusur ben otelin yoneticisi ile gorustum oyle bisey yok dedi bana diye..bakalim onlar nasil kivircak

amerikadaki bayan bana dediki kışlık kalma ücreti 37.50 dolar yazın fiyatlar değişiyor ama senin sözleşmen war sözleşmeyi uygulamak zorundayız fln dedi... sponsor son 1 hafta kaldı yha bilsinde gitsin gibisinden bi de iş yerim üçkagıtçı- uyanık çıkarsa sponsor biz uyardık gibisinden mail atıoo... (si*erim böle işi paran olcak ciee rakip olcan sağlam para kaldırıolar amk )

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

si*erim böle işi paran olcak ciee rakip olcan sağlam para kaldırıolar amk
    oh yeah!

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı barisy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Dear Baris,

kardeş kötü olmuş daha deplasmana gitmeden gol yemişsin.yapcak bişe yok başa gelen çekilir.dualarımız seninle.YETMİŞ MİLYON TEK YÜREK

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

arkadaşımız sonunda patlamış burdan da anlıyoruz ki program sponsoru veya türkiyedeki firmalar bi bok yiyemiyor. En iyisi işlerimizi iş veren ile bağlamak

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)