Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İlk kez wat ve self.?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Standart İlk kez wat ve self.?

öncelikle foruma yeni katıldım merhaba arkadaşlar... bu yaz için mississippiye(biloxi) self gitmeyi düşünüyorum bi arkadaşımla beraber. wat kararı biraz ani oldu o yüzden bu kadar geç kaldım. arkadaşım geçen sene mississisppideydi bu sene de aynı yere gidecek beraber gideceğiz sanırım ilk kez wat'a katılacağım ve biraz geç kaldığımız için endişelerim var. henüz vize başvurusu falan yapmadık haliyle ucak bileti vs. işi de beklemede bu işler sıkıntı olur mu? arkadaşım tanıdıklarının oldugunu söylüyor mississipide, iş bulabilirmiyiz sizce?universe diye bi şirket vasıtasıyla gideceğiz sanırım ve self gitmeme rağmen 600$ vereceğim bu para uygun bi fiyat mı? aydınlatırsanız çok sevinirim arkadaşlar...
    Hollywood Smile Killer

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

önceLikLe seLf için 600$ pahaLı.. Sonra oLdukca geç bi tarih su anda amerikada türk watcıLarımız mevcut.. işin varsa missisipide biraz geçte gitsen sorun oLmaz sanırım.. Ama işin yok sadece tanıdıkLar var diyorsan bu sene bekLe bir soraki sene erkenden basvur işini ayarLa daha sağLam kafayLa wat yap derim.. Şahsi fikrim tabi.. Bu arada Missisipi hakkında iş vs vs konuLar hakkında biLgim yok ama işin yoksa sana gönüL rahatLığıyLa bu sene gitme derim..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

valla henüz iş hazır değil işte, geçen senede gitti arkadaş oraya kolay iş buluruz tanıdıklarım var oraları biliyorum vs. diyor. çok olumsuz bi şart olursa new york ve new jerseyde de tanıdıklarım var onlarlada irtibat kurabilirim tabiki ordada işim hazır değil.
    Hollywood Smile Killer

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı victormature Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla henüz iş hazır değil işte, geçen senede gitti arkadaş oraya kolay iş buluruz tanıdıklarım var oraları biliyorum vs. diyor. çok olumsuz bi şart olursa new york ve new jerseyde de tanıdıklarım var onlarlada irtibat kurabilirim tabiki ordada işim hazır değil.
    Dostum walla soyLedigim gibi tarih gec haziran sonuna dogru gidersin en erken. Tarihi gectim issiz gitmek kotu ciddi masraf yapicaksin sonucta bide orada harcayip erken donmek zorunda kaLabiLirsin. Ha onemLi deiL ya is buLursak caLisiriz is buLamazsak gezip doneriz diyorsaniz gidin tabiki o karari siz vereceksiniz. Ama kesin caLismam Lazim diyorsan orada is nasiLsa buLuruz mantigiyLa gitmemeni oneririm. SoyLe arkadasina tanidikLariyLa onLine iLetisime gecsin gideceginizi soyLesin is var geL derLerse gidersiniz. Ama caLismasakta oLur diyorsan ve gitmeyi cok istiyorsan herturLu gidebiLirsin ona bisey diyemem. ama calismak zorundaysan bisekiLde irtibata gecip kesin is ayarLamadan gitme derim karar senin

BannedUser
    Guest

self ücretleri su an 500*600 arası değişiyor işlemlerin çabuk biterse yetişirsin sorun değil

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Arkadaşınla ne kadar samimisin bilmiyorum ama hep "İş hazır, her şey hazır, oraları biliyorum, gidince halledicez" diyenlerden korkmalısın. cimbomlu'nun da dediği gibi bi netten göüşün bakalım kimmiş neymiş? İş var mıymış? Arkadaşın Amerika'ya kaçmak istiyordur yanına da senin gibi bir arkadaş arıyordur belki de. Bu tarihten sonra orada iş bulurum mantığıyla gideceksen her türlü olasılığı düşünmek gerek Hoş, iş bulursun aslında. O problem değil. Ama zaman kaybedersin çok para harcarsın. Ha tabi bu senin için bir problem değilse, gezerek keyfini çıkarırsın.

Son olarak 600$ pahalı. 350-400$ arası self placement programlar var.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

peki 350$ 400$ olanları nereden bulabilirim. zamanımız az yardımcı olun lütfen
    arkadaşımda geçen sene gittiği yere bu senede gidiyor yani illaki tanıdıkları vs. vardır diye düşünüyorum ki kendiside böyle söylüyor.kendininde bi işi yok henüz
    Hollywood Smile Killer

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bi de hurriyet.usa sayfasından işlere bakıyorum ama mississippi tarafında iş yok. bu site ne kadar işime yarar ?
    Hollywood Smile Killer

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

craigslist.com dan araştır bide

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı inqueen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    craigslist.com dan araştır bide
    biraz baktım ama pek güvenilir ve anlaşılır bi site gibi gelmedi bana
    Hollywood Smile Killer

BannedUser
    Guest

iyide neden self gidiyorsun arkadasına guvenmıyorsan ıns ıs bulursun kafana gore

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)