Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: türkliye kuzey ırak'a girdi, vizeler patladı mı?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart türkliye kuzey ırak'a girdi, vizeler patladı mı?

gençler önce bu saçma başlık için affınıza sıgınıyorum ne yazsam, nası yassam bilemedim. pek bir stres içindeyim

son 3 gunde çok fazla vize reddi duydum. biri ds formsuz gitmiş birinin ortalaması 2 nın altındaymış falan ama aklıma bu durumun kuzey ırak meselesiyle ilgili olup olmayacagı geldi.
    ben daha 22 haziranda gidicem görüşmeye. 13 gün var. savaş falan başlamış olur.
    savaş çıkmasına mı üzülsem vize vermezler diye mi üzülsem bilemedim.
    nolur etkiler mi bu politik durumlar bi akıl verin

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Türkiye'nin tutumuna bağlı tabi biliyorsun Amerika şartlı izin verdi operasyona.Fakat askerin isteği sadece pkk değil başka hedeflerde var orda.Eğer operasyon askerin dediği gibi yapılırsa vizeler zorlaşır bence.Fakat bu kararın seçime kadar çıkması zor gözüküyor oy endişeleri nedeniyle.Bu olay sadece seni değil vize almış kişileride etkiliyebilir düşüncesindeyim.Açıkçası benim hiç umrumda değil inş bir an önce girerler ve oradaki yönetimi indirirler aşşağı yoksa her gün ayrı bir askerimiz gidiyor.O zaman almazlarsa almasınlar!

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ben vizemi aldım ama vize flan umrumda değil bugun müdahale etmelerini istiyorum. yani ben amerikaya gidicem gezicem diye operasyon olmasın diye düşünecek değilim. yarın operasyon olsun ve vizem iptal olsun bütün param yansın ama yeterki şu terör bidaha hiç olmasın

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

+ şu sonsuz işareti var ya, ondan işte
    Kelimeler yetse..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

öyle bişi olmaz heralde yoksa konsolosluğu kapatıp gitsinler..istedikleri kadar da red versinler şu terör bitsin artık her gün şehit haberi okumaktan içim yandı yaa

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

terör laneti bitsinde ömur boyu turkıyeden dısarı cıkmamaya da razıyım.

Şirket: Network Akademi
    Pozisyon: Danışman

Tecrübe Puanı
    17

Arkadaslar, ben daha önce belirttiğim gibi bir firmada eğitim danışmanı olarak çalışıyorum.Bu konuya bir açıklık getiriim dedim:

Geçen ay Amerikan konsolosluğu her yıl olduğu gibi bu yıl da tüm WAT işi yapan firmalarla WAT ve vizeler hakkında bir toplantı yaptı. Toplantıda sorulan sorulardan biri de Türkiye Irak'ın kuzeyine girerse vize durumları ne olacak idi.Amerikan vize yetkilisi ise sırf bu yuzden vize reddinin soz konusu olmadığı hatta aksine asıl o zaman daha fazla vize vermek gerektiğini böylece şu sıralar artan Amerikan karşıtı düşünceleri de tersine çevirmiş olabileceklerini söyledi.

Her neyse, bir de toplantı da bahsi geçen başka bişey geldi aklıma onu da yazim. Amerikan konsolosluk yetkileri hepimizi (WAT şirketlerini) uyararak hiç bir şirket Amerikan konsolosluğu ile özel bağları olduğunu öğrencilere iddia etmesin dediler.Bazı firmaların öğrencilerine bizimle gidin vize garanti gibi şeyler söylediklerini duymuşlar..Bunu yapan şirketleri lütfen rapor edin dediler.Bunun yanı sıra, vize görevlilerini davet ederek öğrencilerinizle bir toplantı düzenleyebilirsiniz dediler.Yani eğer bir firma bunu yapıyorsa sanmayın ki onlar konsolosluk ile özel yada ayrıcalıklı ilişkiler içinde.Adamlar çağırın geliriz dediler yane

Bir de hazırlık öğrencileri icin vize alamaz die bi kaide yok ama hazırlık öğrencileri diğer öğrenciler gibi ara sınıflarda olmadıklarından ve amerikadan dönmeseler hic bir (yıl) kayıpları olmaycağı için biraz vize gorevlilerini donuste yapacaklarınız hakkında ii ingilizcenizle aydınlatmanız gerekio.Aynı şey haziranda mezun olacak arkadaşlar içinde geçerli..

Neyse,başka vize sorusu olan?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bu ne be.
    Wat forumunda bile ırkçılık yapıyorsunuz. yazıklar olsun. madem ırkçılık yapcaksınız niye o zaman başkasının memleketine gideceksiniz.

Şirket: Network Akademi
    Pozisyon: Danışman

Tecrübe Puanı
    17

Zaxurani'ye: Irkçılık tam olarak bu sayfanın neresinde? Bizi aydınlatırsan sevinirim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks