Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Golden Kariyer

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arrow Golden Kariyer

arkadaşlar golden kariyer hakkında bilgis olan varmı birde ocean city de fagersda garsonlık işinde

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

golden kariyer iyidir yamuk olmaz. Ztn konsmaya gidince anlıcaksın sahibi baya tecrubeli bu konuda

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Thumbs up Golden Kariyer

bu mesajı sılemıyorum benım yerıme konuyu kapatırsınıxz
    Konu gehenna tarafından (15-01-2009 Saat 08:58 PM ) değiştirilmiştir.

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı gehenna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

golden kariyer 5 yildir ankara ve eskisehirde ogrencilere her turlu yurtdisi egitim programini sunuyor.aslinda genel anlamda wat dada oldukca tecrubeli olan golden kariyer en cok alaska icin tercih edilmeli diye dusunuyorum.

gunumuzde hemen her wat sirketinin alaska ya ogrenci gonderdigini biliyoruz ama bir sorun var alaska diger bolgelere pek benzemez dolayisiyla bu konuda tecrubeli olan sirketlerin avantaji yuksektir. golden in avantaji ise kendi patronunun da zamanin da 4 sene ust uste alaskada calismis olmasi ve bir cok fabrikayla yakindan bagi olmasi.bu bir cok fabrika arasinda basta icicle seafoods olmakla birlikte su anda icicle seafoods a ogrenci yollayabilen tek sirket konumunda . icicle seafoods seward ,naknek,signature,kodiak,kenai inlet. bu fabrikalar sadece iclerinden iyi taninanlari.

avantajlariysa anchorage da karsilama social security islemlerii halletme amerikanin kendi telefon hattini hediye etme ki boylelikle ordaykende ogrenciler birbirini arayabilecekler haftasonu gidildigi taktirde anchorage da konaklama fabrikaya teslim etme orda cikan bir sorun halinde alaska daki temsilciyle gorusmelerini saglama.....ve daha bir cok avantaj

ayrica jobfare da yapilicak cekiliste 5 ogrenciye bir haftaligina almanya polonya ve hollanda turu.....

bu grubu acma gereksinimi hissettim cunku ilk senemde baska bir firmayla alaskaya gitmistim ve acikcasi cok buyuk sorunlar yasadim hadi benim yasadigim sorunlar neyse de benim ikna edip de alaskaya getirdigim arkadaslarimda ayni sorunlari yasadilar ve ne demek istedigimi anliyorsunuzdur umarim cok utandim.... bu yaz bu nedenle sirket degistirdim ve iykide golden kariyer i tercih etmisi birebir ilgilendiler vizeye giricegim gun benimle birlikteydiler elciligin onunde bedava ingilizce takviyesi yaptilar ve su anda gonul rahatligiyla 2009 wat alaska icin tekrar kayit oldum ve herkesede tavsiye ediyorum
    Almanya , Hollanda , Polonya tutunu gerceklestiriyorsa cok guzel gercekten . Fakat Schengen 'i nasil hallediyor ?
    Schengen masraflari kime ait ?
    Evet Alaska diger bolgelere pek benzeniyor biraz daha farkli . 5 yil aslinda cok olmasa da 4 yil ust uste Alaska 'da calismak onemli bir avantaj gercekten . Fakat Icicle Seafoods 'a gonderen tek sirket degil malesef . Daha once Achorage 'da karsilayip SSN 'yi halletme vaadleri veren sirketlerin hepsi yalan cikmisti , eger ki bu gercekse cok iyi ... Telefon meseleside guzelmis . Grup derken neyi bahsettiginden anlamadim acikcasi ?
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Golden Kariyer?

Golden kariyer nasıl bir şirkettir bilen var mı?
    Kayıt olsam mağduriyet yasar mıyım?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)