Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: golden inn hotel, NJ, avelon

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart golden inn hotel, NJ, avelon

arkdaşlar bu sene ilkez wat adayı olarak NJ, AVELON da Golden inn hotel de housekeeper görevini seçtim ve işi aldım gaziantepden toplam 7 kişi gidiyoruz orda kendimize bi ev kiralıyıo 7 arkdaş paylaşmayı düşünüyoruz ds-2019 belgem dahi geldi bi tek vizeyi almadım henüz 2 mart da da onu alıcam işallah hazırlık öğrencisiyim ama ortalamam 75 bide yalnız ben repeat im yani 2. senem bu hazırlıkda geçen sene bi kaza yaptım ve 2 ay okula gidemeyim dvm sizlıkdan kaldım acaba vize alırken bana bi sorun teşkil edrmi repeat olmam bilmiyorum her ne kadr not ortalmam iyi gibi olsada ing. seviyeemde orta düzeyde ama heycanlanan birisiyim iş görüşmemde dahi heyecanlandımdı acaba vize için nasıl bi sonuç çıkar benim için vizeyi ankaradan alıcam ayrıca golden inn hotel hakkında bilgisi olan daha önce deneyimi olan arkdaşlar varsa acaba burda paylaşabilirmi benim için çok önemli vereceğiniz cevaplar şimdiden teşekkür ederim bu arada ben 7 haziranda orda olucam sanırım willwood un hemen yukarısında 30 dk mesafede 2. iş için ne önerirsini bir houskeeper olarak(her türlü iş yaparım çekinmeden söyleyin

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı rasb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkdaşlar bu sene ilkez wat adayı olarak NJ, AVELON da Golden inn hotel de housekeeper görevini seçtim ve işi aldım gaziantepden toplam 7 kişi gidiyoruz orda kendimize bi ev kiralıyıo 7 arkdaş paylaşmayı düşünüyoruz ds-2019 belgem dahi geldi bi tek vizeyi almadım henüz 2 mart da da onu alıcam işallah hazırlık öğrencisiyim ama ortalamam 75 bide yalnız ben repeat im yani 2. senem bu hazırlıkda geçen sene bi kaza yaptım ve 2 ay okula gidemeyim dvm sizlıkdan kaldım acaba vize alırken bana bi sorun teşkil edrmi repeat olmam bilmiyorum her ne kadr not ortalmam iyi gibi olsada ing. seviyeemde orta düzeyde ama heycanlanan birisiyim iş görüşmemde dahi heyecanlandımdı acaba vize için nasıl bi sonuç çıkar benim için vizeyi ankaradan alıcam ayrıca golden inn hotel hakkında bilgisi olan daha önce deneyimi olan arkdaşlar varsa acaba burda paylaşabilirmi benim için çok önemli vereceğiniz cevaplar şimdiden teşekkür ederim bu arada ben 7 haziranda orda olucam sanırım willwood un hemen yukarısında 30 dk mesafede 2. iş için ne önerirsini bir houskeeper olarak(her türlü iş yaparım çekinmeden söyleyin

hayirli olsun,vizede heyecanlanacak birsey yok, al su kagidi ups masasina git olayi birde , amerikada her isi yapma.
    Peki.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

teşekkürler ama repeat olmam etkilemez dimi bide Golden inn hotelde çalışan varmı aramızda

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Geçen yaz arkadaslarımın calıstıgı otel bulundugu yer 2. ıs ıcın uygun sakın ve guzel bır yer
    Better late than never

ŞİRKET SEÇİM YÖNERGESİ (ORTAK BİLDİRİ) Mağdur olmamak için okuyunuz...

http://www.turkishwat.net/work-trave...k-bildiri.html

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

beyler repeat olmam vizeyi çok etkilermi

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı rasb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beyler repeat olmam vizeyi çok etkilermi
    hayır ancak nedenını sorabılır
    Better late than never

ŞİRKET SEÇİM YÖNERGESİ (ORTAK BİLDİRİ) Mağdur olmamak için okuyunuz...

http://www.turkishwat.net/work-trave...k-bildiri.html

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

küçük biyer,benim bulundğum yerle yan yana google earth den bakarsan,geçen sene 3 kişi wardı atlantic city e giderken otobüste karşılşırdık hep,memnundu onlar iyi kazanıoruz diolardı,onlarda ew kiralamştı zaten,eylül sonuna kadarda çalışmşlardı,bol şans sana vizede

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

çok teşekkür ederim verdin bilgiler için kardeş

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)