Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Merhaba... :)

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart Merhaba... :)

Merhaba arakdaşlar ben de Wat a bu yaz gitmeyi düşünüyorum. Gitceğim firmayıda seçtim çünkü orda çalışan adam benim memleketten çıktı. Tabi seçme sebebim bu değil bana Amerikada yaşayacağım sorunlardan bahsetti ve diğer firmalara göre daha çok ilgilendi. Umarım güzel bir yaz geçirirm.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben iki kez Six Flags de çalıştım. İyisi ile kötüsü ile güzel vakit geçirdim ve eğlendim. Size de tavsiyem WATı eğlenceli vakit gecireceğiniz bir yaz olarak görmeniz. Her seyin güllük gülistanlık olmasını beklerseniz hayal kırıklığına uğrarsınız. Elbetteki aksilikler oluyor ama onları bile özlüyorsunuz daha sonra. Güzel hatıralar olarak kalıyor. O yüzden katılın ve keyfini çıkarın.
    Uzman Watcı

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

şirket önemli arkadaşlar ben adını vermek istemediğim "11. yılında bilmem kaç öğrenciye burs" sloganına bir şirkete başvurdum başıma gelmeyen kalmadı. işim iptal oldu vize tarihini parayı ödememden bilmem kaç ay sonrasına alıyorum felan. çok sinir bozucu durum. bundan sonra abd ye gidecek arkadaşlar doğru firma araştırsınlar. benden tavsiye

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

MErhaba millet

ben yeni üye oldum. aslında eski watçıyım ama bu sene gidemedim wata. bence şirket kadar sizin ne tutumunuz da önemli. 2 kere gitmiş birisi olarak diyebilirim ki türkiyedeki şirketlerin program üzerindeki etkisi minimum.
    Gel gidelim hamama,
    Otur Barack Obama...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadşlar merhaba bende foruma yeni uye oldum sayılır.eskı watcılardanım ıkı defa katıldım.ewet fırma onmi ama sunu soylemek ıstıyorum ben bu iş yapan dıger bazı ulkelerın fırmalarıyla da tanısma fırsatı buldum cuku gezmeyı sevıyrum ve yabancılarla arkdaslık etmeyı sevıyorum ve bu bana bu gıbı seylerı kazandırdı.bence Turkıye dekı fırmalar ogrencılerle daha fazla ılgılenıyor cuku bız bıraz daha fazla duskunuz rahatımıza ve bu işteki rekabet daha fazla turkıyede.bu rekabet ortamıda fırmaları ıyı omaya ıtıyor.fakat ben bır konu actım danısmanlık fırmalarından beklentılerımız dıye ama kımse cevap yazmadı.beım amacım ne yapabılırız neyı degıstırebılırız veya bızı mutsuz eden ama aslında oyle olması gereken durum varsa bunları paylasıp cozum yolları bulmaktı.fakat gordumkı bız sadece ıkılı konusmalarda bu problemlerden bahsedıyoruz.iş birşeyleri degistırme yolunda bır adıma gıdınce kımsenın problem dusuncesı ve cozum onerısı kalmıyor.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ozan senin o firmanla benle gittim gercekten sinir bozucu bir firma.seni tramamen kendi kaderine terkeden bir firma ve bu sene en az 10 kisi gordum bu firmayla giden hicbiri memnun degil....

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı brll Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadşlar merhaba bende foruma yeni uye oldum sayılır.eskı watcılardanım ıkı defa katıldım.ewet fırma onmi ama sunu soylemek ıstıyorum ben bu iş yapan dıger bazı ulkelerın fırmalarıyla da tanısma fırsatı buldum cuku gezmeyı sevıyrum ve yabancılarla arkdaslık etmeyı sevıyorum ve bu bana bu gıbı seylerı kazandırdı.bence Turkıye dekı fırmalar ogrencılerle daha fazla ılgılenıyor cuku bız bıraz daha fazla duskunuz rahatımıza ve bu işteki rekabet daha fazla turkıyede.bu rekabet ortamıda fırmaları ıyı omaya ıtıyor.fakat ben bır konu actım danısmanlık fırmalarından beklentılerımız dıye ama kımse cevap yazmadı.beım amacım ne yapabılırız neyı degıstırebılırız veya bızı mutsuz eden ama aslında oyle olması gereken durum varsa bunları paylasıp cozum yolları bulmaktı.fakat gordumkı bız sadece ıkılı konusmalarda bu problemlerden bahsedıyoruz.iş birşeyleri degistırme yolunda bır adıma gıdınce kımsenın problem dusuncesı ve cozum onerısı kalmıyor.
    Canim bu isler bahsettigin kadar marjinal gerceklesmiyor malesef, bir topic acip ne istiyoruz arkadaslar? demek beyhude bir cabadir. Ben sozde durulmasini istiyorum. Yeterlimi? bence evet.
    Viva México cabrón

( NY-San Diego-México-LA-FL-Costa Rica-Nic-Hon-El Salvador-Guate-FL-NY )

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks