Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ds gelmedi, yardım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Ds gelmedi, yardım

Arkadaşlar merhaba. Ukla ile wat programına katılacaktım bu yıl. Ancak DSler gelmedi ve geliş tarihi tahminen 25 haziran gibi olacak ve ben amerikaya temmuzun 3-4 gbi gidebileceğim. Oradaki sponsor firmanın ds formu basmama gibi bi durumu var mı ? yardımcı olursanız sevinirim.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

benim de ds gelmedi. ukla'da sorun var dedi danışman. kopya ds ile yarın vizeye gireceğim. şirket konsoloslukla görüşüp onay almış. daha sonra orjinal ds konsolosluğa gönderilecek ve vize basılacakmış. 19 hazirana uçak bileti vardı o zamana yetişmeyecek herhalde ama 3-4 temmuza da sarkmaz diye düşünüyorum ben. gerçi benim kopyayı bile göndermemişler ama senin vize görüşmen ne zamana ve ne zaman gideccektin abd'ye?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı gokhaann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim de ds gelmedi. ukla'da sorun var dedi danışman. kopya ds ile yarın vizeye gireceğim. şirket konsoloslukla görüşüp onay almış. daha sonra orjinal ds konsolosluğa gönderilecek ve vize basılacakmış. 19 hazirana uçak bileti vardı o zamana yetişmeyecek herhalde ama 3-4 temmuza da sarkmaz diye düşünüyorum ben. gerçi benim kopyayı bile göndermemişler ama senin vize görüşmen ne zamana ve ne zaman gideccektin abd'ye?
    hocam benim vize görüşmem 8ineydi ertelendi, normalde de 17 hazirana uçak bileti vardı. ukla yetkilileri 3temmuz filan dedi bana, gidesimiz kalması bu ukla yüzünden. bu kopya ds işi nasıl oluyor? bizim ukla niye yapmıyor acaba?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

benim de önceki 11 mayısaydı işler iptal oldu yeni iş bulup yarına tarih aldık. ama ds yetişmiyor. ya basılmış abd'de ds onun kopyasını maille göndermişler onuna beraber konsolosluğa gideceğiz. konsolosluk ile görüşmüş ukla onay almışlar. orada görüşme yapacağız daha sonra orjinal ds gelince konsolosluğa gönderecekler ve ds basılacakmış.
    ya bu ukla zaten bu sene bin tane sorun çıkardı başımıza. bu ds problemi de ukla ile alakalı bi sorunmuş. benim de 19unda uçak ama yetişmeyecek o tarihe. 3 temmuz da geçmiş ya. bi gidemedik şu abd'ye .

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim de önceki 11 mayısaydı işler iptal oldu yeni iş bulup yarına tarih aldık. ama ds yetişmiyor. ya basılmış abd'de ds onun kopyasını maille göndermişler onuna beraber konsolosluğa gideceğiz. konsolosluk ile görüşmüş ukla onay almışlar. orada görüşme yapacağız daha sonra orjinal ds gelince konsolosluğa gönderecekler ve ds basılacakmış.
    ya bu ukla zaten bu sene bin tane sorun çıkardı başımıza. bu ds problemi de ukla ile alakalı bi sorunmuş. benim de 19unda uçak ama yetişmeyecek o tarihe. 3 temmuz da geçmiş ya. bi gidemedik şu abd'ye .
    bizim dsler basılmadı daha, valla nolacak bilemiyorum bekliyoruz sabırla

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

inş. hallolur işin ya. beklemek çok kötü. kayıt olduğumdan beri bu sıkıntıları çektiğim içi çok iyi anlıyorum durumunu geç iş buldum sonra işim iptal oldu ardından 2-3 hafta bekleyip bunu buldum ve şu an ds bekliyorum bu süreci atlatıp gidersem daha da bi şey istemem

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

inş. hallolur işin ya. beklemek çok kötü. kayıt olduğumdan beri bu sıkıntıları çektiğim içi çok iyi anlıyorum durumunu geç iş buldum sonra işim iptal oldu ardından 2-3 hafta bekleyip bunu buldum ve şu an ds bekliyorum bu süreci atlatıp gidersem daha da bi şey istemem
    inş hocam şimdiden iyi yolculuklar

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

gökhan şirketin o şekilde bi anlaşma yetkisinin olduğunu sanmıyorum.
    Büyük ihtimal sana yeşil kağıt verecekler ( yada eksik evraktan hangi belge veriliyorsa ) yani vize verilmeyecek şirket ds yi getirebilirse getirdiği tarihte konsolosluğa gönderilip vize basılacak ondan sonrada bilet prosedürleri.. tarihleri muamma..

Bu sene gidip gitmemek herkesin kendi kararı tabi ama uklanın her lafı yalan dolan kesinlikle güvenmeyin ben 9 aydır söyledikleri hiçbir sözün ve tarihin tuttuğunu görmedim ama bu yaptıkları yanına kâr kalmayacak bak gör seneye burdan bir kişi bile göndertiyormuyum ukla ya..giden gitmeyen herkes şikayetçi bu sene...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)