Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: banka dekontu

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart banka dekontu

selam arkadaşlar ben dün amerikan konsoloslugu hesabına parayı yatırdım fakat bana verilen dekontta sadece adım ve soyadım yazıyo banka görevlisi tc numaramı falan sormadı sadece adım ve soyadımı sordu...sizin dekontlarınızda bu şekildemi çünkü diğer bankalar tc numarası ekliyo aynı ad ve soyaddan biçok insan var..yardımcı olursanız çok sevinirim..

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Alıntı ezgi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar ben dün amerikan konsoloslugu hesabına parayı yatırdım fakat bana verilen dekontta sadece adım ve soyadım yazıyo banka görevlisi tc numaramı falan sormadı sadece adım ve soyadımı sordu...sizin dekontlarınızda bu şekildemi çünkü diğer bankalar tc numarası ekliyo aynı ad ve soyaddan biçok insan var..yardımcı olursanız çok sevinirim..
    Net bir bilgim yok ama mantıklı bir açıklama düşündüm ve şu sonuca vardım.

Senden başka Amerikan Konsolosluğuna başvuran , senle aynı ismi ve soyadı taşıyan başka biri var mı ?

Muhtemelen yoktur. O zaman bana görede sorun yoktur.

Ancak bu senin sorunun doğru yanıtı değil , benim düşüncemdir

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı ezgi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    amerikan konsolosluğuna senden başka aynı ad soyadlı biri başvurmadığı düşünülerek tc numarasına gerek duymamaış olabilirler. zaten vize başvurusunda aynı ad soyadlı biri başvurduğunda. ve o kişinin bi sabıkası varsa sanırım araştırmaya alınıyor..o anda senin tc numaran farklı sen o kişi olmazsın demiyorlar

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

keşke tc numaranıda yazdırsaydın ama bir şey olmaz muhtemelen ben vize görüşmesine bile katıldım sorun olmuor makbuzu veriosun sadece bakmıolar kimden olduna (para yatmışmı ok )

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende yatırdım benimkinde de sadece ad soyad yazıo sorun olmaz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks