Work and Travel 2025
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: amerikadan laptop getrmek

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Lightbulb amerikadan laptop getrmek

arkadaşlar bi sitede okudum bavulun içinde 3 4 tane laptop getirebilirmişsin peki nasıl olacak sınırda bi problem olmuyomu ve ya sınır ne kadar elektronişk eşya da

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

valla 2 tane elektronik eşya sınırı var diye biliyorum da o kadarda uygun değil fiyatlar bence yoksa ben mi iyi araştıramadım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

usta para önemli deil ki bn bi sitede okudum söyle dior aynen sınrıdan geçerken çantanın içinde 3 tane laptop olması sorun deil ne de olsa çantanda kaç tane laptop var diye sormuyorlar diyor bn buna cvp istiyorum

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaslar sorun burdakı gumrukten cıkarkena dam kafasına gore cevırıp herseyını Xray den gecıtıyor ben bu yıl gectım 2 laptop 10 tane falan saat bırtane dedoktor vardı hıc bırsey soylemedıler belkıde esrar falan aryıorlar bılemıyorum. ama 2 taneye bısey demezler bırı bana bırı hedıye dersın ama gumru ısı skat 2 ay once netten bıseyler aldım gumruge takıldı 2 katı mal oldu 1 gunugrastım rusvet falan bır suru ısler. ama sızı cevırmezler 100 tane laptop sokarsınız bakmadıkları ıcın ama yakalarlar tesadus sızı cevırırler ozaman ısınız kotu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks