Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 26 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tüm Herkes Okusun..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Tüm Herkes Okusun..

**Türkiye'de WAT şirketleri işin suyunu çıkarmıştır.
    **Öğrenciyi yolmak için ellerinden geleni yapıyorlar, yalan vaatlerde bulunuyorlar, verdiği sözlerin hiçbirisini tutmuyorlar.
    **Siz oraya gidince 180 derece dönüyorlar.
    **Forum, şirketlerin adamlarıyla dolmuş, herkese inanmayın, çaktırmadan reklam yapmaya çalışıyorlar.
    **Ben wat konusunda çok iyi çalışan bir şirket biliyorum diyen varsa, şirketleri bana da bi ulaşsın!!!
    ----------
    Sadece paylaşmak istedim. Milleti göz göre göre kandırıyorlar ya, kimsede vicdan kalmamış!
    Konu ozgursum tarafından (26-01-2011 Saat 07:21 AM ) değiştirilmiştir.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

günaydın.......

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı Kemal88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    **Öğrenciyi yolmak için ellerinden geleni yapıyorlar, yalan vaatlerde bulunuyorlar, verdiği sözlerin hiçbirisini tutmuyorlar.
    **Forum, şirketlerin "yavşak"larıyla dolmuş, herkese inanmayın, çaktırmadan reklam yapmaya çalışıyorlar.
    **Ben wat konusunda çok iyi çalışan bir şirket biliyorum diyen varsa, şirketleri bana da bi ulaşsın!!!
    ----------
    Sadece paylaşmak istedim. Milleti göz göre göre kandırıyorlar ya, kimsede vicdan kalmamış!
    sen hangi şirketle anlaştın..? ismi özelden at çünkü yasak...ne sorun yaşadın bizde öğrenelimde sakata gelmeyelim...birbirimize yardımcı olalım...

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

**Forum, şirketlerin "yavşak"larıyla dolmuş, herkese inanmayın, çaktırmadan reklam yapmaya çalışıyorlar.
    ----------
    arkadasim bu nasil bir yargilama, bu nasil bir tez, bu nasil bir yorum???

Birincisi WAT a katilan herkes universite ogrencisi ilkokul talebesi degil, hesabini kitabini yaparsin, istersen gidersin istemezsen gitmezsin. Kimse senin kafana silah dayanimiyor. WAT in ne oldugu gun isigi gibi ortada artik.

Ikinciside sirketleride cogu ogrenci biliyor artik, haaa arastirmadan baliklama atlayan SAZANLARA da diyecek birsey yok tabi. Oyle ellerinde cikolata satar gibi WAT pazarlayanlara inanlara hayirli yolculuklar, Kolay gelsin. Onlara inanan ogrencilere de WAT maceralarinda mutluluklar diliyorum.

Bu forumda yazi yazan, yorum yapan herkesin az cok senin kadar akli vardir sanirim, birakda yargilamayi onlar yapsin kim caktirmadan reklam yapiyor, kim 'sozum meclisden disari' sirketlerin adamligini yapiyor,,,, ama uyarin icin tesekkurler.

Forumun avukatligini filan yapmiyorum, kalkip bana avukat unvanini takmazsin umarim. Vakit buldukca foruma yazi yazan. forumdan cok sey ogrenmis biri olarak yaziorum.

Arayan mevlasini da belasini da bulur arkadasim. Sen de ararsan kendine uygun bir sirket bulursun umarim. Isini yapanlarda vardir sanirim.

saygilarimla.

Konu ozgursum tarafından (26-01-2011 Saat 07:22 AM ) değiştirilmiştir.
    "ALL GOOD THING TO THOSE WHO WAIT"

BannedUser
    Guest

**Forum, şirketlerin adamlarıyla dolmuş, herkese inanmayın, çaktırmadan reklam yapmaya çalışıyorlar.
    ----------
    Güzel olmuş. Zaten herkes biliyor forumda şirket elemanı oldugunu. Benide özelden ekleyenlere şu şirketle gidin şu şirketle gitmeyin diyorum. Yani bunu diyorum diye şirket elemanımıyım ben şimdi çok komik

Şimdiye kadar kimseden de komisyon almadım. Sabah akşam bu forumdayım herkese yardım ediyorum herhangi bir şirketle anlaşmış olsalar bile. Bence bunu böyle yazacağına seni dolandıran şirketin bilgilerini şirketler kısmında belgeler vererek yazarsan daha güzel olur. (CIEE ile gittiğin için tahmin ediyorum ben)

Bende şöyle derim o zaman. Forumda acitasyon yaparak reklam yapanlar var derim. Zaten bizimde amacımız yol bilmeyenlere yol göstermek. Herkese WAT yapın diyoruz, sen sanki yapmayın diyorsun.

Ayrıca yazılarını okudum siteye üye oldugunda sen zaten işini seçmişsin. Amerika içinde giden kişilerin çogu senin gibi haftada 30*40 saat çalışıp konaklamaya 90*100 dolar verenler. Senin oraya gidip para kazanamayacagın gün gibi aşikar. Şirkete söyledim beni para kazanacagım bir yere gönderin dedim demişsin. Hangi şirket elindeki işten para kazanamazsın derki. Bence şirketlere kabahat buldugun gibi arkadaslara şu tavsiyeyi yap gitmeden önce iyice arastırma yapın. Size uygun işleri seçin. Para kazanmak öyle kolay değil. Sana ikinci işi bul demişler ama sen zaten yoruluyorum yapamam falan demişsin. Bizimde amacımız para ve gunde 17 saat çalışıyorduk.
    Konu BannedUser tarafından (26-01-2011 Saat 09:41 AM ) değiştirilmiştir.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

arkadaşım çok üzeri kapalı konusmussun zaten hapimiz araştırıyoruz elimizden geldıgınce bılgı topluyoruz ama senın basına ne geldı onu anlat bize bizde öğrenelim. önlemımızı alalım.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

valla bence makroklima şirket temsilcisi ya bir insan bu kadar çok şeyi nasıl bilebilir yaa

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı overagain Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla bence makroklima şirket temsilcisi ya bir insan bu kadar çok şeyi nasıl bilebilir yaa
    yok dostum bılemedınsenınbenım gıbı normal bır uyecan

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

3 senedir bu işin içinde bence bırakalımda bilsin

BannedUser
    Guest

Alıntı overagain Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı reyes_19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok dostum bılemedınsenınbenım gıbı normal bır uyecan
    Alıntı cakir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 senedir bu işin içinde bence bırakalımda bilsin
    Benimle özel konuşanlar bilirler hangi şirketleri önerdiğimi arasınlar o şirketlere sorsunlar bu çocuk komisyon alıyor mu diye. Ayrıca ben şirketle anlaşmış olanlara da yardım ediyorum iş seçiminde gerçi dinleyen %10 ama olsun. En azından onlar memnun kalır sanırsam.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benimle özel konuşanlar bilirler hangi şirketleri önerdiğimi arasınlar o şirketlere sorsunlar bu çocuk komisyon alıyor mu diye. Ayrıca ben şirketle anlaşmış olanlara da yardım ediyorum iş seçiminde gerçi dinleyen %10 ama olsun. En azından onlar memnun kalır sanırsam.
    seneye self gidecek olursam seninle irtibata geçmek isterim mutlaka

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

----------
    kardesım ıyı hos yazmıssında yasamıs olduggun bır olay yada duyduklarından tum fırmaları bu genelleme ıcıne sokamassın ...
    tabıkı bu ısın ıyısını yapanlarda ve her ıste oldugu gıbı bu work and travel acentaları ıcerısınde ısının yeterı kadar ıyı yapmayanlarda olacaktırr..
    bu form sıtesının kurulmasınında amacı ogrencılerının burda bılgı paylasımını yapması ve bu ısı ıyısıyle kotusuyle arastırarrak bır karar vermesıdır..
    bu sıtenın ıcınde mutlaka var temsılcıler .. sıte yonetıcılerınınde yonlendırdıgı fırmalar vardır olacakta olmasıda gayet normall..

bı ekre burada bır rant meslesının dondugu sıteye verılen reklam bannerlerınden acıkca ortada : arkadasında dedıgı gıbı unıversıte cagına gelmıs bıreylerız work and travele katılanlar olarak burda onemlı olanlar yazılanlardan bır kanıya varıp tum sırketlerle ıyı bır gorusme yaptıktan sonra krar vermek ...

evet ben temsılcılık yaptım acıkca soyluyorum fakat bu forum uzerınden hıcbır ogrencıye ne bır ozel mesaj atmıslıgım var nede onermıs oldugum bır fırma var ... kotu olarak duyduklarımı ve arkadaslarımn yasadıklarından edındıgım bılgıler ve tecrubeyle yazıyorum yazılarımı...

yazdıklarımdan sakın bu arkadas sıtenın elemanlarından bırı falan demeyın sıteyle hıcbır baglantım yok acıkca bunu belırteyım ısteyen arastırabılır...
    tek ıstedıgımız bu foruma atılan tum ogrencıler ıyı bır arasttırma yapsın yeter..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bunu yazma sebeplerini öğrenmek isteriz, yani sanki bir şeyler yaşanmış gibi, direk bunları yazarken biraz da sebeplerini değinmek gerekli sanıyorum

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı maçaası Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sıte yonetıcılerınınde yonlendırdıgı fırmalar vardır olacakta olmasıda gayet normall..

bı ekre burada bır rant meslesının dondugu sıteye verılen reklam bannerlerınden acıkca ortada :

yazdıklarımdan sakın bu arkadas sıtenın elemanlarından bırı falan demeyın sıteyle hıcbır baglantım yok acıkca bunu belırteyım ısteyen arastırabılır.
    1) Sen hicbir sekilde 'site yoneticilerinin yonlendirdigi firma vardir' seklinde iftira atamazsin, var mi elinde kanit, belge vs.? Elinde herhangi bilgi olmadan birdaha yazi yazma lutfen.

2) Eger ucretini odedikleri taktirde burada herkes reklam verebilir. Isimiz WAT oldugu icin burada plastik ya da bilgisayar firmalarinin reklam vermesi beklenemez.

3)Oyle uc bes mesaj yazip burada yazmakla olmuyor. Soyledigin sey soz konusu bile olamaz bizim burda 4. yilimiz. Daha ilk yilin...
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bu sekilde yazmanin sert cikar bir hitapla yazi yazmanin bi anlami yok tamam burada uc bes yazi yazmis olmam benim bu konuda bilgim olmadigi anlamina gelmez .. bende 3. kez katiliyorum bu programa az cok herseyi biliyorum..
    gayet samimi ve normal bi yazi yazdim bunu bu sekilde dile getirmen anlamsizzz tamam mi co- admin burda ucbes mesaj yazip burda yazmaqkla olmuyor tasrzinda uslup sana yakismiyor...
    kimse haddini asmasin//

Tecrübe Puanı
    10

Alıntı maçaası Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu sekilde yazmanin sert cikar bir hitapla yazi yazmanin bi anlami yok tamam burada uc bes yazi yazmis olmam benim bu konuda bilgim olmadigi anlamina gelmez .. bende 3. kez katiliyorum bu programa az cok herseyi biliyorum..
    gayet samimi ve normal bi yazi yazdim bunu bu sekilde dile getirmen anlamsizzz tamam mi co- admin burda ucbes mesaj yazip burda yazmaqkla olmuyor tasrzinda uslup sana yakismiyor...
    kimse haddini asmasin//
    Kardesim uc bes mesajin oradaki kasti forumdaki tecrube idi. Bircok kisi vardir 3 kere katilan fakat forumda yazmayip sadece disaridan izleyen! Seni bilgin ile sorgulamadim zaten.

Birilerini yonlendirmemiz soz konusu bile olamaz. Bu bize karsi agir bir suclamadir. Acikcasi, tarafli oldugumuzu gosterir.

Uslubumun agir oldugunun farkindayim fakat konu hassas ve onemli. Lutfen bundan sonra yazdigin mesajlara dikkat et. Gerginlik olduysa afedersin. Amacim rencide etmek ya da suclamak degil.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

saygı duuyorum ısınıze sızden de saygı duymanızı temennı edıyorum tesekkurler kolay gelsın.....

BannedUser
    Guest

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kardesim uc bes mesajin oradaki kasti forumdaki tecrube idi. Bircok kisi vardir 3 kere katilan fakat forumda yazmayip sadece disaridan izleyen! Seni bilgin ile sorgulamadim zaten.

Birilerini yonlendirmemiz soz konusu bile olamaz. Bu bize karsi agir bir suclamadir. Acikcasi, tarafli oldugumuzu gosterir.

Uslubumun agir oldugunun farkindayim fakat konu hassas ve onemli. Lutfen bundan sonra yazdigin mesajlara dikkat et. Gerginlik olduysa afedersin. Amacim rencide etmek ya da suclamak degil.
    Benim maçaasının demek istediğinden anladığım forumun bu işten çıkar elde ettiği aslında çıkar kelimesi sanırsam yanlıs oldu gelir daha iyi olur. İşte reklam alınıyo falan demiş. Bu da normal demiş zaten. Yanlış anlaşılma site adminlerinin şirketlere yönlendirmesi.

zaten aktif olan iki admin var birisi break diğeride shinoda oda ayda yılda bir giriyor

Ama şunu demek isterim ve açıklama yapmayacagım bu konuda çok fazla. Bizim delillerle sundugumuz bazı şeyleri kişilerin inanmayarak başkalarına sorup araştırması eğer anlaşılmayan bir durum varsa ve belge isteniyorsa direk istersin.

yönlendirme konusuna gelince Alaskaya gitmeyin demek hoş değil

Tecrübe Puanı
    10

@makroklima

Arkasindayim, 4.000$ yakin para harcayan WAT ogrencisinin Alaska'ya gitmesine hala daha karsiyim. Keske zamaninda beni de uyaran birisi olsaydi. Senin gibi 10.000$ ilk yilinda kazanan baska yer yok, varsa da biz bilmiyoruz. Alaska'ya ogrenci gonderen arkadaslarim var onlarda King Cove disinda bilmiyoruz dediler.

Isin ozu bir kisi Amerika'ya gittim diyorsa Alaska'da yasamamali bence, sahsi gorusumdur bu. Okadar harcanan paraya yazik. Programin amaci para kazanmak degil bence. Eger programi benimseyip isini erken secerse, sagdan soldan bilgi toplarsa, internetten bilgi toplarsa bulacagi is ile ABD icinde de birikim yapabilir. Bu meblag tabikide 10.000$ kadar olmaz.

BannedUser
    Guest

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @makroklima

Arkasindayim, 4.000$ yakin para harcayan WAT ogrencisinin Alaska'ya gitmesine hala daha karsiyim. Keske zamaninda beni de uyaran birisi olsaydi. Senin gibi 10.000$ ilk yilinda kazanan baska yer yok, varsa da biz bilmiyoruz. Alaska'ya ogrenci gonderen arkadaslarim var onlarda King Cove disinda bilmiyoruz dediler.

Isin ozu bir kisi Amerika'ya gittim diyorsa Alaska'da yasamamali bence, sahsi gorusumdur bu. Okadar harcanan paraya yazik. Programin amaci para kazanmak degil bence. Eger programi benimseyip isini erken secerse, sagdan soldan bilgi toplarsa, internetten bilgi toplarsa bulacagi is ile ABD icinde de birikim yapabilir. Bu meblag tabikide 10.000$ kadar olmaz.
    İnan bana Alaska'da çok kişi 8000*9000 kazanıyor. Genel bir ortalama istersen 6000 dolar. Ama sen Alaska risktir savunursan bende merkez risktiri savunurum ben gazetede wat diye başlık açmıştım. Genelde sorunlar hep merkezde. WAT amacı değişir. Sana göre amacı gezmektir ya da Amerikan Kültürünu tanımak. Zaten Amerikan Kültürünü her giden öğreniyor ve etkisinde kalıyor. Ama özel okulda okuyup para kazanmak isteyenler, okulda son yılı olup iş kurmak isteyenler, ailesi için para kazanmak isteyenler çok. Zaten Alaska'ya gitmenin tek amacı para ve oranın doğası. Artı green card çıksa Alaska'da yaşarım.

Neyse konu dağılmasın. Zaten ortada bir yanlış anlasılma var.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı beysin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadasim bu nasil bir yargilama, bu nasil bir tez, bu nasil bir yorum???

Birincisi WAT a katilan herkes universite ogrencisi ilkokul talebesi degil, hesabini kitabini yaparsin, istersen gidersin istemezsen gitmezsin. Kimse senin kafana silah dayanimiyor. WAT in ne oldugu gun isigi gibi ortada artik.

Ikinciside sirketleride cogu ogrenci biliyor artik, haaa arastirmadan baliklama atlayan SAZANLARA da diyecek birsey yok tabi. Oyle ellerinde cikolata satar gibi WAT pazarlayanlara inanlara hayirli yolculuklar, Kolay gelsin. Onlara inanan ogrencilere de WAT maceralarinda mutluluklar diliyorum.

Bu forumda yazi yazan, yorum yapan herkesin az cok senin kadar akli vardir sanirim, birakda yargilamayi onlar yapsin kim caktirmadan reklam yapiyor, kim 'sozum meclisden disari' sirketlerin adamligini yapiyor,,,, ama uyarin icin tesekkurler.

Forumun avukatligini filan yapmiyorum, kalkip bana avukat unvanini takmazsin umarim. Vakit buldukca foruma yazi yazan. forumdan cok sey ogrenmis biri olarak yaziorum.

Arayan mevlasini da belasini da bulur arkadasim. Sen de ararsan kendine uygun bir sirket bulursun umarim. Isini yapanlarda vardir sanirim.

saygilarimla.

herkesın tabı kı aklı var da abı sımdı ben de ılk wat a katılınca hıc bılgım yoktu herseyı de bılemıyorsun yasadıktan sonra aklın basına gelıyor..keske bu forumu daha en basında sırketımı secmeden tanıyabılseydım ben bu forumu cok sevıyorum desteklıyorum da ama konuyu acan arkdsa 1 yerde katılıyorum sadece o da forum dırekt reklam yapıyor demıyorum reklam da yapar butun forumlarda var bu ama facebookta bıle ogrencılerın grubunu kurdugu magdur oldukjlarını dıle getırdıgı bır sırket hakkında forumda 1 tane bıle olumsuz yorum yapılmasına ızın verılmıyor cunku forumun sponsoru ama gerektıgınde forum objektıf de olmalıdır bazı yorumların sansurlenmesı kotu.. 1 tane bıle kotu yorum yapılmamısmı forumda sozu edılen sırket hakkında garıp bulamıyorum ..
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

BannedUser
    Guest

Alıntı sucre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkesın tabı kı aklı var da abı sımdı ben de ılk wat a katılınca hıc bılgım yoktu herseyı de bılemıyorsun yasadıktan sonra aklın basına gelıyor..keske bu forumu daha en basında sırketımı secmeden tanıyabılseydım ben bu forumu cok sevıyorum desteklıyorum da ama konuyu acan arkdsa 1 yerde katılıyorum sadece o da forum dırekt reklam yapıyor demıyorum reklam da yapar butun forumlarda var bu ama facebookta bıle ogrencılerın grubunu kurdugu magdur oldukjlarını dıle getırdıgı bır sırket hakkında forumda 1 tane bıle olumsuz yorum yapılmasına ızın verılmıyor cunku forumun sponsoru ama gerektıgınde forum objektıf de olmalıdır bazı yorumların sansurlenmesı kotu.. 1 tane bıle kotu yorum yapılmamısmı forumda sozu edılen sırket hakkında garıp bulamıyorum ..
    bence isim soyisim vererek belgeler ile bildirirse sanırsam silmezler burda siteyi savunduğum anlasılmasın ama bu şirketlerin hepsi alacaklarına şahan vereceklerine ...... kargadır. yani başlarına bişey gelse hemen mahkemeye veririz derler. ama öğrenciye birşey olsa bizim sucumuz değil derler.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Konuyu açan arkadaşın hislerini gayet iyi anlıyorum.En çok yardıma ihtiyacınız oldugunda daha önce söz verenler birden maillerinize geç cevap yazmaya başlıyorlar(danışmanlar),çok sallamıyorlar.Tamam onlar birebir magdur etmiyolar ama onların sözüne göre davranınca yine magdur oluyoruz.Ayrıca burda danışman olan üyelerin olması kadar güzel bişey olamaz.biraz sorunlardan haberdar olup ona göre önlem alabilirler.Bende biri beni yönlendirdi diye körü körüne bişey yapmam.iyice araştırıp artısını eksisini ögrenip kafama yatıyosa uygularım.30 kişi şu şirket iyidir diyosa hepside danışman degildir.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bence isim soyisim vererek belgeler ile bildirirse sanırsam silmezler burda siteyi savunduğum anlasılmasın ama bu şirketlerin hepsi alacaklarına şahan vereceklerine ...... kargadır. yani başlarına bişey gelse hemen mahkemeye veririz derler. ama öğrenciye birşey olsa bizim sucumuz değil derler.

baska ıstegın ? bı de sırkete maıl atıp su sitede şu yorumu ben yazdım da demelıyız dı mı
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

BannedUser
    Guest

baska ıstegın ? bı de sırkete maıl atıp su sitede şu yorumu ben yazdım da demelıyız dı mı
    Bak şimdi zaten benim canım yanmıssa ısmı mı soyismimi veririm ? Elimde belgede vardır sonucta. hadi bakalım birşey desin. Gerekirse şirkete mail atıp sen beni rezil ettin bende seni edeceğim derim

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Bak şimdi zaten benim canım yanmıssa ısmı mı soyismimi veririm ? Elimde belgede vardır sonucta. hadi bakalım birşey desin. Gerekirse şirkete mail atıp sen beni rezil ettin bende seni edeceğim derim
    belkı ısım soy ısım vermezsın ama onlar kımı hangı sehırde magdur ettıklerını cok ıyı bılıyorlar..cocougun bırı ben falanca okuldanım falanca eyalettekı su ıste calıstım ve su sırket ıle gıttım derse zaten sırket bılır bu yorumu kımın yazdıgını merak etme.. x sırketı ıle kotu seyler yazdım cunku ıstemedıgım seyler yasadım ıstemedıgımj sehır ve ıstemedgım ısteydım ve ızmır subesı oldgunu da belırtmıstım okulumu da belırtmıstım sımdı bu sırket benım kım oldgumu bılmıcek mı sırketle de bı bakıma kavga etmıstım maıl ıle de olsa.kımınle kavga ettıklerını cok ıyı bılıyorlar..ılla adımı soyadımı yazmam gerekmıyor..neyse senı onu bırakta benım asıl bu konu baslıgı altında demek ıstedım seye hala cvp gelmedı..

Konu sucre tarafından (14-02-2011 Saat 12:40 AM ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)