Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2015 wat kalkıyormu?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Standart 2015 wat kalkıyormu?

2015 ten sonra wat kaldırılıyomu facede bunla ilgili bir yazı gördüm ama pek kurcalamadım var mı böyle bişi

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alinmis bir karar yok.Acikcasi ben kalakacagini sanmiyorum 2015 de. Yavas yavas sayi azaltilarak daha uzun vadede kalkabilir.
    Konu ozgursum tarafından (31-05-2013 Saat 12:57 PM ) değiştirilmiştir.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Aynen şuan açıklanan bişey yok. Sadece biraz daha sıkı bir yönetim uyguluyor amerika ve buda bizim için yapılan bişey. Hem işverenler düşük maliyetli eleman çaıştırarak fayda sağlıyor kendisine sanmıyorum kalkacağını.
    Wisconsin Dells Profesörü Lifeguardlık kitabını yazan kişi...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Uzun vadede kaldırılmak istenmesinin nedeni ne olabilir ki? Yani neden böyle bir düşünce var?
    Yazın Newport, Rhode Island!

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı Ohayo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzun vadede kaldırılmak istenmesinin nedeni ne olabilir ki? Yani neden böyle bir düşünce var?
    Dostum kaldırılmak istenmesinin altındaki en büyuk düşünce ozellikle Demir perde olarak tabir ettigimiz eski Sovyet ülkelerinin vatandaşlarının Wat la gittikten sonra dönmemesi illegal olarak kalması bana göre en mantıklı sebeptir ...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı Zacc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum kaldırılmak istenmesinin altındaki en büyuk düşünce ozellikle Demir perde olarak tabir ettigimiz eski Sovyet ülkelerinin vatandaşlarının Wat la gittikten sonra dönmemesi illegal olarak kalması bana göre en mantıklı sebeptir ...
    Madem öyle, onlara vize verme konusunda yumuşak davranılmasın?

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı huntelaar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Madem öyle, onlara vize verme konusunda yumuşak davranılmasın?
    Zaten bu konuda baya kısıtlamaya gitmeye başladılar. Bir sene gidip ertesi sene tekrar gitmek isteyen arkadaşlarım vize alamadılar. Ayrıca 3 sene önce çok fazla Belarus ve Ukraynalı öğrenciler giderken, bunların sayısını baya düşürdüler. Rusları da git gide azaltıyorlar. Şu sıralar Bulgarlar ve bizler gidiyoruz genellikle. Ben de git gide azalacağını ve vize almanın zorlaşacağını düşünüyorum.
    ""Let the game begin""

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı Zacc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadece eski Sovyet ülkeleriyle sınırlama bence. Bizim ülkemizden gidip de gelmeyen, kaçak kalan pekçok kişi var. Bu forumda bile ''Geri dönmeyi düşünmeyenler için'' isimli bir konu vardı, oradan pay biç.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı Clubber Lang Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadece eski Sovyet ülkeleriyle sınırlama bence. Bizim ülkemizden gidip de gelmeyen, kaçak kalan pekçok kişi var. Bu forumda bile ''Geri dönmeyi düşünmeyenler için'' isimli bir konu vardı, oradan pay biç.
    Zaten onlarla sınırlamıyorum dikkatli okuduysan yazımı özellikle eski Sovyet ülkeleri yazdım bizim ülkeden 1 kisi illegal kalıyorsa onlardan 10 kisi kalıyor onu kastettim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks