arkadaslar merhaba

su anda st.louis six flagste calisiyorum burasi hakkinda biraz bilgi veriyim umarim buraya gelmek isteyenler icin faydali olur

1)burada kodakda calisiyorum gelen musterilerin resimlerini cekiyoruz insanlarla devamli iletisim icindeyim ingilizcemi gelistirirm guzel olur diyorsaniz yanilirsiniz her gun ayni cumleleri konusuyoruz

2)isin tek zor yani butun gun elinizde fotograf makinesini tasiyorsunuz disarda gunesin altinda calisiyoruz ve devamli ayaktayiz baya yorucu oluyo yani.Arazi olma sansimiz var ama bu seferde cektigin resim sayisi azaliyo manager hesap soruyo

3)isin eglenceli kismi ise parkta calistigin icin diger calisanlarla devamli muabbet etme imkani var is bittikten sonra parktaki ride lari ucretsiz kullanabiliyoruz

4)st.louis eureka ya (parkin bulundugu yer) gelicek arkadaslar burda araba satin almayi dusunuyolarsa buranin driver licence almak zorundalar yoksa araba satmiyorlar kiralama ise daha pahali ve kiralayan hic gormedim burda

5)six flagse yakin bi otelde kaliyoruz arabamiz olmadigi icin her gun 20 dakika yol yuruyoruz sadece gitmek icin toplu ulasim hic yok ve ayrica bu cevrede gece gidilcek mekanda yok st.louis merkezde var sadece orayada araba lazim artik isin travel kismini son 1 2 hafta kala yapicaz

6)en onemli kismi parkta cok fazla kural var bugun ogrendim bizden once 5 tane turk gelmis fakat kodak isinden baska is yapiyorlarmis kurallara uymadiklari icin isten atmislarkilik kiyafetin belli standardi olmasi lazim calisirken oturmak sakiz cignemek bisiler yemek telefonla konusmak yasak.. guvenlikler devamli dolasiyor gordukleri anda ceza kesiyolar o cezalarda belli puana ulasinca isten atiyorlar benim arkadasimin tsrthu disarida die ceza kestiler:S parka gelen musterilere bile kural uyguluyolar mesala su parkindan haric parkin icinde mayoyla dolasmak yasak

umarim bu yazdiklarim bizden sonra geliceklere faydali olur daha fazla ogrenmek istedikleriniz varsa elimden geldigince cevaplamaya calisirim