Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Wasab nickli arkadaşımız bi bakar mısnız :)

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart Wasab nickli arkadaşımız bi bakar mısnız :)

slm herkese ve tabi wasab'a. kardeş sen 3yaz hershey de geçirmişsin sanırım öyle okumuştum bi konuda. bana biraz ordan bahsedebilir misin? bu yıl saatlik ücreti 7.60 mış. ora ile boston daki fotoğrafçılık arasında kaldım. hershey parkta ortam nasıldır? yeme içme konaklama uygun mudur eve cıkscak filan? Kızarkadaşım da gelecek orası onun için uygun olur mu bizim burdaki gibi krolar çok mu az mı? şimdilik sorularım bu kadar cvplarsan çok memnun olurum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ortam iyidir hershey de... istediğin kadar çalışırsın parkta kimse ağzını açıp bi şey demez... sen hangi şirketle gidiyorsun bilmiyorum ama oraya öğrenci gönderen şirketler bir sorun olduğunda hersheypark ın tarafını tutuyorlar... en büyük sorunun bu olur... yoksa her şey süperdir hersheyparkta...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

campusum ile gidiyorum oraya. saati 7.60 dolar konaklama ise haftalık 115 dolar yazıyo. bu konaklama işini biz kendimzi daha ucuza getirebilir miyiz? msn verebilir misin?yoksa ben verim mi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hersheypark için kendin ev ayarlayamazsın.. orda Agatha diye bir kan emici var ama haftalık 115 dolar çok pahalı. biz geçen sene 340 dolar veriyorduk... ya msn vermem yasak galiba sen sor ben sana yardım ederim... zaten kendim 3 sene çalıştım orda...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

slm kardeş aylık 340 dolarmış evet yanlış hatırlamışım. ben profilime msn i açık göstercem sen bak ekle beni olmazsa olur mu?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks