Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: fast food işleri hakkında bilgi?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Standart fast food işleri hakkında bilgi?

arkadaşlar fast food işleriyle ilgili bütün konuları okudum fakat kafam iyice allak bullak oldu. ben ilk olarak fast food işlerini seçmeyi düşünüyordum. çünkü mutfakta boş vakitlerde falan iletişim daha çok olacağı için ingilzceme daha çok katkısı olur dedim(tabi yanımda türk olmadığını varsayarak). kimileri iğrenç sakın seçmeyin parası az çalışma saatleri berbat falan demiş. şimdi bizim burada 35-40 saatten az çalışma gibi bi sorunumuz olur mu? yani manager bize daha az saat fln verir mi? para işini de az demişler ama gidenler bilgi verebilir mi acaba? kazandıkları para travel kısmına falan yetti mi?

ben kayıt olurken eğlence parkları ve fast food işlerini işaretlemiştim ama ilk önceliğim ingilizce olduğundan fast food daha iyi gibi geldi . eğlence parkında fotoğrafçılık işinde iletişim olabilir sadece. diğer makine sorumlusu fln olunca pek i konuşma şansım olmaz gibi geliyor.
    birileri bilgi verebilir mi bu konuda?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

bence pratik yapmak için gidiyrsan garsonluk en iisi,mutfaktada nekdr pratik yapablrsn ki ?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

valla ben de garsonluk düşünüyordum da danışman o işi alman zor dedi. sonuçta akıcılık yok konuşmam da . mutfakta boş olduğunda fln konuşma imkanı olur diye düşündüm açıkçası. o yüzden fast food eğlence parklarına oranla daha ağır bastı.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

bnde eğlence parklrnda insanlrla dha çok iç içe oldgn için bi kulak dolgunluğu olur fln die düşünmüştüm ama sen blceksn tabiki

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Ben 2009'da seafood restaurantında çalışmıştım.Benim gittiğim sene gayet güzeldi,40-50 saat arası çalışıyorduk ama bir sene sonra 25-35 saati geçememiş kimse,hatta benim gittiğim yere gidenlerden birisi sen iyi demiştin hiç saat alamadım,ikinci iş bulamadım felan diye bana sitem etmişti biraz.

Garson olmak okadar kolay değil orada,enazından benim olduğum yerde hemen hemen bütün garsonlar Amerikalı'ydı ama Busser'lık olabilir tabi.Mutfaktada çalışırken eğer şansın yanında olur birazda ingilizcen iyiyse seni take-out yada garsonlarla devamlı iletişim halinde olacağın bir bölüme verebilirler.Ama Türk olmama ihtimalini fazla düşünme derim.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

hemen hemen gttgnz her yerde oldukça fazla turk oluo diyorlr zaten,haklısın

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

türk olmama ihtimalini düşünmüyorum zaten. ama mutfakta atıyorum 5 kişi varsa 5i de türk olmaz herhalde. eğlence parklarında makine sorumlusu fln olunca nasıl bi iletişim olabilir ki;? fotoğrafçılıkta olabilir gibi geldi bana da. yahu bu iş seçme de dert vallahi kafam iyice karıştı. kimi iyi diyor kimi kötü diyor.

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Arkadaşlar emin olun eğlence parklarında iletişim sandığınızdan çok daha fazla.İlk defa wat'a katılacak olan arkadaşlara eğlence parklarını öneriyorum.
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)