Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 26 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Amerikadan satmak için getirilecek en mantıklı şey ve nerden alınır

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Amerikadan satmak için getirilecek en mantıklı şey ve nerden alınır

Herkese selamlar.Programa katılan herkes daha fazla para kazanabilmek için oradan alışveriş yapıp, aldıklarını burda satmak isteyecektir.Peki ordan ne alıp getirmeliyiz?tecrübeli arkadaşlarımız yardımcı olursa cok guzel olur.
    tavsiye ederken sunları dusunursek bence hos olur
    -%karımız
    -getirince kolayca satıp satamayacagımız
    -kaplayacagı yer

alınacak en karlı seyin laptop oldugu soyleniyor ama onunda gumrugu sorun oluyor galiba.benim aklıma parfum geldi, kucuk ve pahalı ama bununda burada satısı sorun olur galiba.gittgidiyor dan satayım desen orjinalliğe inandırman zor olur.onceden giden arkadaşlardan öğrendiğimize gore en mantıklılar
    -İpod
    -Sony PSP(portable)
    dogrumudur bilmem

Eger bu konu hakkında tecrubesi, bilgisi olan varsa bize bu ürünü ve nasıl alabilecegimizi soylerse guzel olur.teşekkürler

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Vardı böyle bir konu biraz araştır istersen.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben nerelrin ucuz oldugunu deeğil hangi urunu alıp turkiyede satmalıyız onun için acmıstım.yinede saolun

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

mesela sağlam bi gitar alıp burda meraklısına 2 katı fiyatına satabilirsin,müşterisini cok rahat bulursun ama boyutlarından dolayı getirmesi biras zor olabilir..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

elektronık esya alacak olan arkadaslara www.salescircular.com bu siteyi öneririm. her eyaletteki ürünleri en ucuzundan baslayarak listeliyor. ben sahsen cok faydalanmıstım.Best Buy, Circuit City, CompUSA, Kmart, Office Depot, Office Max, Radio Shack, Sears, Staples, Target, Wal-Mart magazalarındaki urunlerden hangısi kampanyada hangi ürün nerede daha ucuz eyaletlerin vergi oranını da göz onunde bulundurarak belirtiyor.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

zubeyr gerçekten güzel siteymiş. Eğer sık sık güncelleniyorsa(best buy her pazar değiştiriyor fiyatlarını) bu siteden başkasına girmeye gerek kalmaz.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı motto44 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben nerelrin ucuz oldugunu deeğil hangi urunu alıp turkiyede satmalıyız onun için acmıstım.yinede saolun
    abi bence bırak elektronik eşyaları. sen bence timberland, tommy, levis, nike, adidas vs. bole şeyler getir. yerini bulduktan sonra cok ucuza alabilirsin bunları.
    ben timber ın bi ayakkabasını aldım. 40 dolar burda bulunmaz bişi. bi botunu almıstım. 60 dolar. tr de en az 300 ytl. mesela cuzdan al abi. dockers tommy 12-13 dolardı. burda peynir ekmek gibi gider. timber ve tommy den t-shirt almıstım 7 dolar. levis ın burda 300 ytl lik pantolonları orda 60 dolar. ayrıca burda bulunmayan cok cix ürünler var. topla getir bence. köşe olursun.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

ayrıca elektronik esya gibi gümrükten gecirebilirmiym derdi de yok.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Timber ürünlerini pahalıya almışsın
    Bir bot ve bir normal ayakkabısını aldım. 20'şer dolar ödedim. Başka bir outlet de benim aldığım botun aynısını arkadaşım kasadaki özel indirimle 8$'a aldı.

En iyi indirimi Timberland yapıyor ve ürünleri çok güzel.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

yuhhh. kazıkmı yedik yani sen newyorktanmı aldın. nerden aldın abi solesene bu sene newyorktayım silip supureyim o timber ları

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

New York olur mu yahu. Çık kuzeye doğru.
    Son hafta New York'dan çıkıp arabayla Boston'a arkadaşın yanına gidiyorduk. Yol üzerindeki bütün outlet'lerde durduk. Şu anda kestirmem imkansız çünkü 1 günlük yolu 2 günde gittik Connecticut, Rhode Island'dan falan geçtik. Boston'dan sonra New Hampshire'a da çıktık. Orda vergi yok. Best buyt'dan 1000 dolarlık mal aldım

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

bu vergi olmaması söz gelimi bizi 1000 dolarda ne kadar kar ettiriyor?bende elektroniğe biraz fazla dalacağım sanırım boşuna fazla para vermek istemiyorum.outlet içinde sanırım s.carolina myrtle beachte outlet caddesi varmış baya bir dükkanın bulunduğu son 15 gün orayı kullanacağım o tarafa gideceklerede duyrulur bu mekan.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı farukyazici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    New York olur mu yahu. Çık kuzeye doğru.
    Son hafta New York'dan çıkıp arabayla Boston'a arkadaşın yanına gidiyorduk. Yol üzerindeki bütün outlet'lerde durduk. Şu anda kestirmem imkansız çünkü 1 günlük yolu 2 günde gittik Connecticut, Rhode Island'dan falan geçtik. Boston'dan sonra New Hampshire'a da çıktık. Orda vergi yok. Best buyt'dan 1000 dolarlık mal aldım
    tamamdır abi yazdım bunları bi kenara. saolasın

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Bi şu üzerimizdeki aksiliklerden kurtulup gidebilirsek biyerlere inş dalacaız elektronik olayına ama bakalım, hayırlısı artık.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

yazın new hampshire'dayım artık hangisinden alacağımı şaşırırım, buğday ambarına düşmüş tavuk misali

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

abi alışveriş yapıyosun ya havaalanında faturalarını gösterek vergi iadesi alabiliyomuşun diye duymuştum.ama ne kadar doğru bilemiyorum

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

delaware bu eyalette vergi felan yok doalşıyoz işte niagaray gidiyoduk benzin kodum arabaya bi baktım full depo 15 doalr felan ttutu namuslu bi vatnadaşım ya usta deim hata var herhalde dedi yok bu eyaltte vergi yokki bu akdara tutuyo sorna doğru outlte ve bestbuya uğradık gerisni hatırlamıyom

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bidona benzin koyup californiaya gidilebilir hmmmm
    gelirken laptop ipod getirmicem benzin getiricem 2 katına rahat satarım 1 ton litre alsam iyi para hmmm

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

textil meselesine dalmak daha garanti bence, hemde diğer arkadaşların dediği gibi gümrük sorunu yok, hemde akarı kokarı yok yani elektronikte bozuk çıkma iht falanda var ne zaman gidipte iade edicen.

bakın temiz hesabıma göre bissürü ucuz giysi ve ayakkabı alınır, etiketleri zarar verilmeden çıkartılır ve dosyalanır. daha sonra gümrükten etiketsiz metiketsiz bireysel eşya olarak geçirilir. etiketler türkiyede tekrar takılarak gittigidiyorda satışa sunulur

daha ne olsun tüm planımı aktardım, umarım problem çıkmaz..
    gittim; gezdim; gordum....

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

şu vergi olayının olmayışını çok seviyorum ya

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

milleti alıştırdıkran sora, rakı
    Time division multiplexing of fibre optic interferometric sensor

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bu konuyu guncellemem istiyorum. ben new york tayim ve burdan alinacak en mantikli seyler nedir diye bilgili arkadaslara sormak istiyorum?

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı frmn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konuyu guncellemem istiyorum. ben new york tayim ve burdan alinacak en mantikli seyler nedir diye bilgili arkadaslara sormak istiyorum?
    Giyim olarak Tommy Hilfiger iyi karli olabilir. Elektronikler artik zor dolar cok yuksek hocam.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

bence 1 numara saattir türkiyede quarz dır seikodur 600-700 liradan başlıyor burada bulamıyorsun bile... çünkü en dandik isviçre saatleri 1000-1500 doların varsa movado saat al gittiğin anda saatçiler 2000 lira veriyormuş internetten satacağın fiyat belki 10000 lira bu arada sahtelikmiş gerçeklişmiş kimseyi inandırmak zorunda değilsin urunler gerçektir ucuz olmasının sebebi amerikadan gelirken getirmemdir yaz koy fiyatını fiyatım da bu pazarlık etmem de gerçekten alıcı olanlar yanaşsın hakikatten alacak adam varsa gelir onu bulur alır zaten son noktada parfüme girme bence sonuçta expiricy date i olan bi şey sonrasında elinde kalmasın

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Çok çok kar etmek istemediğin sürece elektronik her türlü kazandırır.Bagajında çok değilse üç ondan beş ondan bilet parana katkısı olur

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)