Work and Travel 2025
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 36 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Courtyard mariott, virginia beach

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Exclamation Courtyard mariott, virginia beach

arkadaslar öncelikle merhaba bende 2010 yaznda virginia beachte courtyard mariott da housekeeper olarak çalısıcam..13 haziranda oradayım ilk defa gidiyorum ..saatlik 8.25 dolar + tip olarak gözüküo ve ucak biletimde new yorka.. öncelikle bu baslık altında daha önce bu otelde calısan arkadaslar varsa calısma ortamı nasıl olur ne kadar para kazanırım bunu merak ettm normal sartlar altında yani...bide 2. iş konusunda tecrubelı bı arkadasımz sosyal guvenlık numaramz olmadıgı ıcın ve ruslar mayıs ayında gelıp ıslerı kaptgı ıcın 2. ıs bulma sıkıntısı cekermıyım onu sorayım dedım..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bie allahın kulu cvp yazsaydı keske kendı kendıme takılıyım barı burda
    kill them all-spartacus

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

kımsemı bılmıo burayla ılgılı bısı =)
    kill them all-spartacus

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

virginia hakkında bu şekilde duyumlarım var... rusların yogun olarak tercih ettikleri bir bölge ve okullarının erken kapanmasından dolayı bizden daha önce orda oluyorlar... mantık olarak işleri kapmaları dogal...
    and i wonder, if you ever wondered the same. and i still wonder..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Milyonlarca Rus ve Türk oluyor VA Beach'te. Ağustos ortasından itibaren Ruslar dönüşe başlıyormuş ve iş bulabilme şansları oluyormuş arkadaşların.
    2009 Work and Travel (Virginia-North Carolina)
    2010 Work and Travel (Lake George, New York)
    2011 Internship (Germany)
    2012 Internship (???Bratislava)

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bızde hazıran ortası gdıorz ıs bulma sansımız nedır?
    kill them all-spartacus

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

yuzde sifir degil en azindan
    Peki.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

içimi açtın =)
    kill them all-spartacus

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hocam hangi caddedeki marriott a çalışacaksın?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

37 galiba bnde pek emin deilim ya =)
    kill them all-spartacus

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba dostum ben 2009 da 17. caddedeki Boardwalk hotel de çalıştım. Virginia beach ciddi anlamda çok güzel biyer. İnsanlarıda çok iyi akşamlarıda. Bence otel işi en iyisi. Çünkü fazla masrafın olmuyor evde. Mesela otelde müşterilerin buzdolabında bıraktığı bi ton eşya buluyosun. Her türlü yiyecek içecek falan bulabilirsin. onları eve de götürebilirsin. Konaklamayı nerde düşÃ¼nüyosun? benim bildiğim yerler var istersen tavsiyeler verebilirim.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

valla güzel olur biz sirketin bulfugu evde 10 kişi kalıp haftalık 100 dolar vermektense 3 kişi aynı paraya eve cıkabılecegımızı dusunuorz olurm u acaba?
    kill them all-spartacus

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

3 kişi aynı paraya eve çıkamazsınız. Çıksanızda aynı paraya ve beache yakın olmaz. Arkadaşın tavsiye edeceği yerler de daha ucuz olabilir ama yine kalabalık olacağınız yerlerdir.

diye düşÃ¼nüyorum ben..
    2009 Work and Travel (Virginia-North Carolina)
    2010 Work and Travel (Lake George, New York)
    2011 Internship (Germany)
    2012 Internship (???Bratislava)

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

14 mayıs cuma ayrıntlı dinlerım bunları =)
    kill them all-spartacus

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

gittim gordum paylasayim courtyard marriottla ilgili bisiler.. 25. cadde courtyard marriotta calistim 141 odali(hepsini temizlisligim vardir) bi otel bide iceride havuzu var lobbyde restaurant var...muduru cok kafa adam problemsiz muabbet guzel..otel personeli cok iyi her otelde oldugu gibi cinsler var ama yuzde 90 superler..amaaaa birine bi sir vermeryin yarin menejerden duyarsiniz dost olma arkadas ol yani.ilk baslarda gunduz housekeeping yaptim ama sonralari ingilizcem iyi oldugu icin 3-12 gece vardiyasi housemanlik yaptim hayatim kaydi.tek basima butun oteli kosturdum inanilmaz yipratici bi yani var. elime bi check list verdiler 2 kisi bitiremez o derece...aksam vardiyasi teknik islere bakan terry vardi onla takilioduk tabi ben musait olursam...havuz temizlenicek lobby temizlenicek tuvaletler temizlencek copler degistirilecek bu arada odalardan aramalar gelio havlu yatak vb onlari yapicaksin breakroom temizlenicek bazen katlar supurulecek camlar silinecek yapilacak ta yapilacak arkadas bi rahat verin ya =) bu tarz yorucu isler...hicbir otelde houseman lerin benm kadar yorulduklarini duymadim..ztn bi yatak yapmak olumcul heryer heryerde..gece gec saatte late check out olabilio ki bunu senden temizlemeni bekliyorlar ki satabilsinler..temizle yavrum ben saticam dercesine...kac kere telsizi atasim geldide kovulsan nolucak parasiz katlaniyorsun...gece shiftine kolay diyenler gelsin bide bana sorsunlar. =)
    kill them all-spartacus

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Vİp3r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gittim gordum paylasayim courtyard marriottla ilgili bisiler.. 25. cadde courtyard marriotta calistim 141 odali(hepsini temizlisligim vardir) bi otel bide iceride havuzu var lobbyde restaurant var...muduru cok kafa adam problemsiz muabbet guzel..otel personeli cok iyi her otelde oldugu gibi cinsler var ama yuzde 90 superler..amaaaa birine bi sir vermeryin yarin menejerden duyarsiniz dost olma arkadas ol yani.ilk baslarda gunduz housekeeping yaptim ama sonralari ingilizcem iyi oldugu icin 3-12 gece vardiyasi housemanlik yaptim hayatim kaydi.tek basima butun oteli kosturdum inanilmaz yipratici bi yani var. elime bi check list verdiler 2 kisi bitiremez o derece...aksam vardiyasi teknik islere bakan terry vardi onla takilioduk tabi ben musait olursam...havuz temizlenicek lobby temizlenicek tuvaletler temizlencek copler degistirilecek bu arada odalardan aramalar gelio havlu yatak vb onlari yapicaksin breakroom temizlenicek bazen katlar supurulecek camlar silinecek yapilacak ta yapilacak arkadas bi rahat verin ya =) bu tarz yorucu isler...hicbir otelde houseman lerin benm kadar yorulduklarini duymadim..ztn bi yatak yapmak olumcul heryer heryerde..gece gec saatte late check out olabilio ki bunu senden temizlemeni bekliyorlar ki satabilsinler..temizle yavrum ben saticam dercesine...kac kere telsizi atasim geldide kovulsan nolucak parasiz katlaniyorsun...gece shiftine kolay diyenler gelsin bide bana sorsunlar. =)
    dostum senin pek 2. işe zamanın ve halin kalmamıs snrm ama bulunabilrmi haziran 5 gibi orda olucam.bide şu plajda şezlong işi için ne dersin bilgin varmı?

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Gidiş tarihin erken aslında bulabilirsin belki.ama işe alışıp schedule'ı falan netleştirmen gerekir 2. işi bulmak için.Beach'de hediyelik eşya satan mağazalarda falan iş bulabilirsin belki.hepsi full watçı çalıştırıyor onlarda şansını dene derim.Ama dediğim gibi ilk başta asıl işinize önem verin ondan sonra 2. iş bakarsınız.
    ""Let the game begin""

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ben 2 iste calistim 2.isim days inn virginia beachti oda 25. caddede otellerim yanayanaydi ztn...days inn muthistir erken gidiosan git bi konus otel sahibi ray cok iyi bir adam ztn genelde turkleri calistirior ve virginia beachteki en iyi otel isi orasidir cunku odalar kolay temizleniyor ve adam over time veriyor haftanin 7 gunu full calisiyorsun yani 55-60 saat arasi ki buda sana 400-500 dolar arasi bi para geitiror haftalik
    kill them all-spartacus

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba bende bu yaz courtyard by marriott da house keeping olarak çalışacağım kısmet olursa. Varmı başka oraya gidecek ben 4 haziranda ordayım muhtemelen konaklamayla ilgilide bilgi alabilirsem sevinirim

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

courtyard by marriott oceanfront north 37th st 3600 pacific ave 6 haziran iş başı bakalım vize görüşmesini halledeyim burda olucam inşallah
    otel hakkında bilgisi olan var mı?
    Konu earthborn tarafından (01-04-2011 Saat 05:24 PM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

havuz görevlisiyim bilgisi olan var mı ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Vİp3r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben 2 iste calistim 2.isim days inn virginia beachti oda 25. caddede otellerim yanayanaydi ztn...days inn muthistir erken gidiosan git bi konus otel sahibi ray cok iyi bir adam ztn genelde turkleri calistirior ve virginia beachteki en iyi otel isi orasidir cunku odalar kolay temizleniyor ve adam over time veriyor haftanin 7 gunu full calisiyorsun yani 55-60 saat arasi ki buda sana 400-500 dolar arasi bi para geitiror haftalik
    dostum merhaba ben virginia beach te days inn at the beach te çalışcam.işe başlama tarihi 12 haziran.otelin adresi 1000 Atlantic Ave.
    Virginia Beach, VA 23451.senin çalıştığın days inn at the beach buysa bilgi verir misin bana?

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı emrskc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum merhaba ben virginia beach te days inn at the beach te çalışcam.işe başlama tarihi 12 haziran.otelin adresi 1000 Atlantic Ave.
    Virginia Beach, VA 23451.senin çalıştığın days inn at the beach buysa bilgi verir misin bana?
    yok senin caLısacağın 10. caddede sanırım.. arkadasın caLıstığı oteL 25. caddede daha doğrusu 24-25 arasında.. ama bu arkadasın fazLa saat aLıyor oLması managerinin türk oLmasından kaynakLı yoksa Virginia Beach deki pek cok oteL overtime vermez..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı cimbomlu10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok senin caLısacağın 10. caddede sanırım.. arkadasın caLıstığı oteL 25. caddede daha doğrusu 24-25 arasında.. ama bu arkadasın fazLa saat aLıyor oLması managerinin türk oLmasından kaynakLı yoksa Virginia Beach deki pek cok oteL overtime vermez..
    şirketten danışmanım bana sahile 10 mile yaklaşık 20 dk falan dedi ama iş sözleşmemdeki adresi google earth ten arıyorum sahildeki oteli gösteriyo.çıkamadım işin içinden vesselam

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

şirketten danışmanım bana sahile 10 mile yaklaşık 20 dk falan dedi ama iş sözleşmemdeki adresi google earth ten arıyorum sahildeki oteli gösteriyo.çıkamadım işin içinden vesselam
    verdiğin adres zaten beach te.. sahiLin bi arka sokağı atlantic avenue denen yer orası.. Ancak şirketteki danısmanının dediği yer baya uzak kacar beache 10 miL uzakta biLdiğim bir Days inn yok zaten.. Ama beachte yani atlantic avenue da bikactane days inn var.. dediğim gibi arkadasın bahsettiği days inn le senin adresini verdiğin days inn farkLı oteLLer..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

verdiğin adres zaten beach te.. sahiLin bi arka sokağı atlantic avenue denen yer orası.. Ancak şirketteki danısmanının dediği yer baya uzak kacar beache 10 miL uzakta biLdiğim bir Days inn yok zaten.. Ama beachte yani atlantic avenue da bikactane days inn var.. dediğim gibi arkadasın bahsettiği days inn le senin adresini verdiğin days inn farkLı oteLLer..

bi tane buldum biraz daha iç tarafta adresi 4600 Bonney Road
    Virginia Beach, VA 23462.burası olabilir mi acaba?

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

bi tane buldum biraz daha iç tarafta adresi 4600 Bonney Road
    Virginia Beach, VA 23462.burası olabilir mi acaba?
    beLki oLabiLir biLmiorm.. ben snn verdiğin adrese göre söyLedim..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

beLki oLabiLir biLmiorm.. ben snn verdiğin adrese göre söyLedim..
    dostum çok sağol yorduk seni de gece gece kusura bakma.bi de son bi soru
    days inn otelleri nasıl bilgin var mı?sözleşmede haftalık ort 30 saat ücret 7,25.fazla saat alma şansı falan nasıl days inn de?

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

dostum çok sağol yorduk seni de gece gece kusura bakma.bi de son bi soru
    days inn otelleri nasıl bilgin var mı?sözleşmede haftalık ort 30 saat ücret 7,25.fazla saat alma şansı falan nasıl days inn de?
    bu oteLden oteLe değiL days inn den days inn e biLe değişir.. NormaLde 24. caddedeki days inn de baya ii saat aLınır dediğimm gibi Türk manager oLduğu için TürkLer iyi saat aLıyor ama caLısacağın yer hakkında biLgim yok.. Gecen sene oteLLerde 8.25 den caLısıLıyordu bu senede minimum 8.25dir job-offerında yanLıs yazıLmıs sanırım.. 7.25ten housekeeping yapan tanımıyorum cristline oteLLerinde ki days inn de bi cristLine oteLidir..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bu oteLden oteLe değiL days inn den days inn e biLe değişir.. NormaLde 24. caddedeki days inn de baya ii saat aLınır dediğimm gibi Türk manager oLduğu için TürkLer iyi saat aLıyor ama caLısacağın yer hakkında biLgim yok.. Gecen sene oteLLerde 8.25 den caLısıLıyordu bu senede minimum 8.25dir job-offerında yanLıs yazıLmıs sanırım.. 7.25ten housekeeping yapan tanımıyorum cristline oteLLerinde ki days inn de bi cristLine oteLidir..
    ben de anlamadım orasını.normalde fuara gitcektim 8.25 ti saat ücretleri.danışman başka iş ayarlicam dedi gitmedik fuara.gelen işlerinde tarihleri falan uymadı.en sonunda virginia da 7.25lik otel var dedi iş kalmadığı için mecbur kaldık bu işe

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)