Work and Travel 2025
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Boston Dan Alaska Ya Gitmek Mantıklı Mı?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart Boston Dan Alaska Ya Gitmek Mantıklı Mı?

Selam arkadaşlar..... Çok süper başlayan her şey yolunda giden WAT sürecimiz geçen perşembe berbat oldu. boston gibi bir yerde konaklamamız filan hazır geldik çok süper ya diyorduk ki İŞTEN ATILDIK... hem ben hem kızarkadaşım. ve 2 tane ukraynalı kız arkadaş da kovuldu. ve daha atılacaklar varmış.... bu saatten sonra ne yapak dedik Alaska geldi aklımıza. hazır sezon yeni başlıyor. Sizce mantıklı mı? işte 3 haftra calıstıktan sonra ing. yetersiz diye kovdular bizi (ing. öğretmenligi okuyoruz(!) işin komik yanı da bu. kadınla ağız kavgası bile yapmışız yetersiz ingilizcemizle cetusa ya öyle demişler. şimdi aklımızda alaska var. gitsek zararı cıkartabilir miyiz? burdan tek gidiş alaska ya 500 dolar... dönüşü de sonra alırız artık orda ki arkadaşlar durum nedir? yardımlarınızı bekliyoruz

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ya birak ne alaskasi kiz arkadasin ne yapacak orda balik mi temizleyecek ucak parasi pahali boston da is imkani coktur en olmadi newyork newjersey taraflarina git alaskaya gitmek sacma olur.

birde nasil oyle hic aciklama yapmadan kovuyorlar seni isten sponsoruna soyle gerci onlarinda birsey yapcagi yok ama is arayin abi baska yere kacayim demeyin
    onur

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

sponsorun bu duruma bişey yapamıyor mu? seni başka bi işe yerleştirmeleri lazım.. şirketini seçtiğin zaman sana bunun güvencesini vermiş olmaları lazım..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

cetusa hangi öğrencisini korumuşta sizi koruycak bende delaware lewes ta garsonluk işimden kovuldum hemde kovan türk patrondu gerisini size bırakıyorum arkdaşalr allahtan 10 saatlik bir iş buldukta kiramızı çıkartıyoz sürün and travel oldu bu

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

valla CETUSA is ariyor. yakin eyalette is ariyor. ama tekrar ise donme gibi ihtimal yok. Firma inglizceleri yok diye kovduk demis onlara. tabi ben bu sirada cetusa yetkilileri ile tel de ing. konusuyorum (sanirim is yerinde tum insanoglunun anladigi baska bi dil urettik Inglizce konusmadik(!). Cetusa deki kadin guldu duruma buna haklari yok filan dedi. ama cabasi sonuc vermedi ise alinmadik. simdi is ariyor onlar. boston da her yerde help wanted yaziyor fakat iceri girip basvuru yapcam diyorsunuz. adam elinze bi form veriyo doldur diyor. iste ne diyim pozisyon sec yazmis. soruyorsun hangi pozisyonlar var su su su var. yaziyorsun veriyorsun adama formu. sorna diyor ki ben bu pozisyona eleman almicam. boyle salak bi millet amerikali. ve saatlerini yaz diyo calisacagin (adama isimiz yok her saat calisiriz diyor siz yazin diyor) yaziyorsun sonra bu saatte istemiyorum diyor. Kimisi de help wanted yazmis herhalde yillardir ora yazili kalmis. ben eleman aldim diyor. boston dan umudu kestik zaten cok pahali bi yer de. maine filan yakin yerlerde is bulmalarini istedik bakalim ne olacak. sirketi nadi SharpShooter imaging bu arada. Allah belasini versin bunlarin... super giden wat surecinin icine ettiler bi anda... Alaska dan bizde caydik gibi ama bilmiyom bu saatten sonra paramizi nasil cikartacaz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)