Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: herkese meraba

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart herkese meraba

bi cogunuz beni tanır ben izmir ege üniversitesinden aykut ziraat müh. geçen seneki montana-new york maceramdan sonra bu sene acaba nereye gitsem sorusunu NBA-all-star maçında gördüğüm las vegas-san diego tarafları olarak cevapladım umarım öle olur hala daha hiç bi şey belli değil
    siteyi kuran arkadaslar bana sorcaklar bu kadar zamndır açık daha şimdi mi kayıt oluyosun diye kusura bakmasınlar walla internet cafelerden giriyodum hep çok kısa kalabiliyodum ama artık internetim geldi çok şükür diz üstü ile her yerden bağlanabiliyorum benden bu kadar hoşçakalın

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Hoşgeldin foruma, internetin de hayırlı olsun

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sağol abi forumu çok beğendim beğenmedim tek şey isim isim şirket adı werilip üzerinde konusulması

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

hoşgeldin kardeş,
    şirket isimlerinin konuşulması iyi birşey aslında ama forumda şirket köstebekleri olmadığı sürece.Bence zaten forumda o kadar da çok konuşulmuyor..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bibirimiz tanıdıgız sürece iyi bi şey tabi ama kimse birbirini tanımıyor en azından bizler hangi şirketle neler yasadıgıımzı yazsak daha ii bence iyidir kötüdür yorumunu yapmasak daha ii

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

izmirege montana hakkında biraz bilgi versene bende bu sene kalispelle gidicem.glacier park ta çlaışıcam.nedir abi buranın aktivitesi zaman nası geçer gezilcek yerleri nasıldır. bide büyük şehirlere gezmeye nası daha uygun ve rahat gidilir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

herkese merhaba nasip olursa gitcez ama şirketten dolayı hiç bi yer belli deil

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks