Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: son sınıf vize

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart son sınıf vize

bu sene son senem 2.17 ortalamam var alesten 78 puanım var vize dosyama ales belgemi de koydum türkiyeye dönüp yükses lisans yapacağımı söyleyeceğim. acaba bana vizede zorluk çıkartırlarmı son sınıf arkadaşlardan vize alanlar varmı cevap verirseniz çok sevinirim.mülakat tarihim 20 mayıs

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Ben de son sınıftayım ve mayısın sonuna doğru benim de vize görüşmem olacak.

Benim de ales puanım gayet iyi ancak ales belgesinin işe yarayacağını pek zannetmiyorum çünkü bu belgenin ne olduğunu ya da ne işe yaradığını bile bilmiyor olabilirler.

Son sınıf öğrencisi olmamdan dolayı şirketim döndükten sonra bir yerde işe başlayacağıma dair bir belge istedi.Acaba sizden de istediler mi böyle bir belge?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

evet bendene öyle bir belge istediler ama henüz bulamadım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba arkadaşlar..bende son sınıf öğrencisiyim..vize görüşmesine giderken iş sözleşmesi götürmüştüm işi arayıp çalışıp çalışmayacağımı öğrenmişler iş sözleşmenizi sağlam bi yerden alın derim!!ve bir aylık süreç sonunda geldi vizem iice emin olmadan onaylamadılar yani!!ama arkadaşlardan son sınıf olup sadece ales puanını götürenler var dün vizeleri geldi onlarında!!okul puanınız ii ise sorun yok gibi.!!alesten haberdarlar yani=))ama şans..son sınıflarda iş sözlesmesi önemli bi etken bence!!!

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

biz arkadaşımla gittik görüşmeye 2mizde son sınıfız..2mizinde iş sözleşmesi vardı ona sordular belgeyi öyle göz ucuya göstermiş, bana sormadılar bile, adamla sohbet ettik zaten gerek bile duymadı belge fln direk verdi vizeyi 2mize de,dert etmeyin yani ortalaması 2nin üzerinde olupta ingilizce konuşan herkese veriyolar vizeyi...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ya ben sana master yapacam demenin fazla tavsiye etmem cunki ben diyince kadin dedi oyle mi derslerin felan nasil dedi acti transkripti kontrol felan etti.....hatta dedi kabul aldin mi bir yerden bende dedim evet hocalarim lakonustum kendi unversitemde yapacam ama bildiginiz gibi resmi hic bir sey yok dedim zamani gelmedi dedim oda dedi evet mayista belli oluyor felan..........ama cok rahat gecti his zorlamadan verdi vizeyi

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

bende son sınıfım bitiyo bu sene. vizeyi rahat aldım. bende iş sozleşmesi tapu falan goturdum. hiç bakmadı adam. sorun olmaz bence de rahat alırsınız.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşlar bende 4 sınıfım aldım galiba .... galiba diyorum isim soruşturmasına kaldım ds geldiği halde 29 nisanda girmişdim ... arkadşlar ne belgesi götürüseniz götürün almıyorlar transkrp ve ds formlarından başka elinizde gösterirsiniz ancak zaten onuda sorarsa zaten vermiyecek anlamında yani sormadan göstermeyin rahat olun yeter ben aldıysam herkes almışdır

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

kasmayin gencler ya rahat olun sana bana ona suna vizeyi vermeyeceklerde kime verecekler zaten isci acigi var amerikada onlar tesvik bile ediyorlar wat ile ogrenci gelsin diye bende son sinifim ortalamam iyiydi ama is belgemi istediler goz ucuyla baktilar 10 gun icinde geldi vizem alirsiniz rahat olun
    onur

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar bende son sınıfım ve aldım vizeyi bence iş sozlesmesı cok onmlı dıger arkdslar alınmasın ama adamlar ole cok kolay vıze vermıolar okul bıtıo ve turksun cokta kolay deıl ben derım saglam bı sırketten sozlesme alıp orda cok sakın olun umarım hepınız alırsınız vızeyı yaptıgımız emeklerde bosa cıkmaz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende son sınıfım, şubat ayında gittim görüşmeye iş sözleşmesi, tapu, banka cüzdanı filan götürdüm hiçbirisine bakmadılar, gerçi vizemde gelmedi hala ama alacağımı umuyorum..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar bende son sınıfım okulum uzadı.30 mayısa randevu aldım vize için.fakat benim sorunum finansal evvraklar bi tane tapudan başka bişey yok.çoğunluk istemiyolar dedi.siz ne diyosunuz?son sınıfların dönceğinii garantilemek için bakıyolar yüksek meblağlar istiyorlar diyenler oldu da..teşekkürler

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar vizem geldi sonunda. Son sınıf olan arkadaşlar umutlarını kaybemesinler benimde paspaortu göndereli neredeyse 15 gün olmuştu, sonunda geldi. umarım herkesin vizesi gelir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı yardımsever Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende son sınıfım okulum uzadı.30 mayısa randevu aldım vize için.fakat benim sorunum finansal evvraklar bi tane tapudan başka bişey yok.çoğunluk istemiyolar dedi.siz ne diyosunuz?son sınıfların dönceğinii garantilemek için bakıyolar yüksek meblağlar istiyorlar diyenler oldu da..teşekkürler
    walla genelde bakmiyolar.. ben 3 kez girdim 1inde wizeyi aldm 2sinde alamadim ama 3undede bakmadilar onlara.. Zaten onlar destekleyici belgeler, cok zor durumda kalinmadikca kullanilmiolar.. Adam cikmaza girer karar weremezse bi ihtimal ister diye yanimizda goturuyoruz.. Umarim herkese oldugu gibi sendende istemezler.. Simdiden Bol Sans..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

saol teşekkür ederim

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bende son sınıfım bitiyo 31 hazıranda..vizeye 12 subatta gittim ve cok rahat geçti.dondugumde çalışacağımı söyledım.hatta sorarlarsa dıye iş sözleşmemide getirdim.ama gerek kalmadı.suanda pasaportum konsoloslukta beklemedeyım

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)