Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 23 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 17 nisan Ankara vize görüşmesi

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Question 17 nisan Ankara vize görüşmesi

MERHABA ;

17 NİSANDA VİZE GÖRÜŞMEMİZ VAR İNGİLİZCEM BERBAT DURUMDA VE NOT ORT. 2.52 SİZCE VİZE ALABİLİRMİYİM ? GÖRÜŞLERİNİZİ VE ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM
    SADECE KALIP SORULARA ÇALIŞIP GİDİCEM ARTIK HAYIRLISI !

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

not ortalaman yeterli arkadasim o yuzden sadece kalip sorulara calissan yeterli olacaktir. Siteye biraz goz atarsan mutlaka isini gorecektir. Simdiden bol sans.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Hic stres yapma sorulara net cevap vermeye calis.Panik yapmazsan rahatlikla alirsin vizeyi..

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

When , Will , What , Where kavramlarini iyi duy ve ona gore cevap ver , gayet kolay olucak ...
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Çok sağolun ! Acayip geriğo vize işi
    Arkadaşlar forumda soruları yazmış onlarla ilgileniyorum

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

sakin ol ve vizeyi alacagına inan.hepsi bu.e tabi biraz da calısman gerek

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ya fiorex banada alırsın diyorsun bende 2.38 cancan bende 17 nisan gideceğim sabah ..bende de stres var umarım haftaya bizde yazarım gerilmeyin sıkmayın kasmayın çalışın gidin diye..
    Wat

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

inşallah ben vizeyi alacağıma kesin inanıyorum zaten ! ama işte ama öldürüyo insanı birincide inş alırım alamazzsam birdaha başvurum ama alıcam yani çalıştım valla elimden geldiği kadar artık hayırlısı !!

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

hıc panık heycan yapma alcaksın cıkıncada dedıklerım aklına gelcek snn ama ıng hıc yok dıosan forumdakı sorulara bolca calıs sorunsuz gorusmene gır cık

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ankaradaki memurların bazen cümlelerin sonuna doğru seslerinin iyice kısıldığını farkettim ben ona dikkat etmelisin.kesin alırsın yeterince yardımcı oluyolarmış zaten bu sene diğer senelere nazaran
    Bindik bi alamete, gediyoz kıyamete

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

evt bende ıstanbulda gordum 30-40 dk ıcerdeydım bı kısı ye red verdı o da cok soru soran olan bayan gorevlı.red alanda salak bı kız.gorevlı 5 defa okulunu soruo o bolumunu soyluo sonra turkce sordu ve reddı verdı

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı wise Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evt bende ıstanbulda gordum 30-40 dk ıcerdeydım bı kısı ye red verdı o da cok soru soran olan bayan gorevlı.red alanda salak bı kız.gorevlı 5 defa okulunu soruo o bolumunu soyluo sonra turkce sordu ve reddı verdı
    kız bu forumdan değildir umarım :P

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı tarick06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kız bu forumdan değildir umarım :P
    Burdamısın red yiyen kız ses ver

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı wise Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Burdamısın red yiyen kız ses ver
    gelir yakında yoksa da merak etme.eğer googleda "vize, red" yazıp bi aratırsa bu yazılanları kesin görür

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı tarick06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gelir yakında yoksa da merak etme.eğer googleda "vize, red" yazıp bi aratırsa bu yazılanları kesin görür
    Görsünde hayatı boyunca '' what, where '' i ayırsın hayatı boyunca unutmasın

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ee noldu ya senin görüşmen nasıl geçtii?? insan bi anlatır kardeşim yaa

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

merhabalar , sonunda meşhur vize görüşmemi yaptım .Hemen nasıl geçtiğini anlatim
    Yaklaşık üç buçuk saat içerde sıramın gelmesini bekledim ve en son göruşme benim oldu arkadaşımla numaralarımızın ardarda olması rağmen o benden bir saat önce mülakat oldu çunku numaralar karışık yanıyodu.
    evrak teslım işlemlerinde cok yardımcı oluyolar o yuzden bunu ayrıntılı yazmicam. içerde sıramın gelmesını bekledım ılk parmak izi numaram yandı 7. gişede ve beklemeye başladım ıkıncı numaramı .bu arada diğer mulakat goruşmelerini dinledim cok işe yarıyo .3 kişi vardı mulakat yapan sarısın ıyı kalplı bayan çekik gözlü gudubet bayan ve yaşlı tontiş dede .
    sarışın tatlı bayanın bir mulakatına şahıt oldum kızın bırı cok heyacanlıydı ve hiç konusamadı adını bıle soylıyemedı bayan onu yerıne oturtturdu ve onu daha sonra heyecanı geçince çagırıcanı soyledı ,tekrar çağırdı kız yıne cok konusamadı ama tatlı bayan ing. yetersız ama ben yıne sana vize vericem dedı ve ups ye gonderdı.çekık gözlu bayanın mulakatları tam anlamıyla gergın gecıyo cok sert ve soguk bakıyo (dıgerlerı hep guluyo) ama cok tane konustugu için anlaşılıyo konuşmaları .

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

benim ve arkadaşımın vize görüşmesine gelince önce arkadasımın gorusmesını anlatım ;
    sıra yandıgında tatlı bayan gıtmıstı dıgerlerı vardı ve yaslı tontiş amcaya denk geldı.ılk olaran cok guler yuzlu olarak nasılsın dedı sonra nerde okuyosun bolumun ne bolumunun amacı ne gıbı sorular sordu sonra 4. sınıf oldugu ıcın mezun oluyomusun(arkadasım tek dersı yuzunden mezun olmuyo) dedı sonra bıtırınce ne yapmak ıstıyosun dedı ve amerikaya neden gıtmek ıstıyosun sorularını sordu birde orda çalısıcagıyla ılgılı soruları sordu jab contratını istedi,arkadas bunu anlamadı ve bilmiyorum dedı oysa jab contratı elındeydı .sonra arkadasa sonunda bişeyler demiş ve anlamamıs yanı oraya gıdınce ing ıyı gelıstır gıbı bıseymış.en sonundada eksık evrak kagıdını yanı beyaz kagıdı verdı

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

cancan bende oradaydım o gün senin numaran kaçtı ? ben sanırım seni gördüm bej bi ceket varmıydı üstünde...bende enson girdim be
    Wat

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

öncelikle cok teşekkür ederim bu foruma cunku burdakı sorulara calısarak gıttım ve onların aynısını sordular .sizin sayenızde aldım desem yerıdır.Süpersınız!!! ankaradan yenı dondum ancak sımdı yazabılıyorum kusura bakmayın.
    gelelım gorusmeme;
    üç bucuk saat bekleyerek gectıkten sonra sıram geldı heee bu arada japon ve tontış amca vardı bana sıra gelmeden once dua edıyodum ona gıtmıyım dıye (japon teyze) neysekı saat 16 da perdeyı ındırıp gıttı ve bayram etmeye basladım. sıram yarım saat sonra geldı tontiş amca once nasılsın dedı sonra ilk parmak ızımı aldı sonra seramik müh. oldugu için oncekı arkadastan tanıdı sormadı bana sonra transkrıbı ıncelemeye basladı o ara ben bu bolum sadece benım üni. de var dedım guldu ,sonra benım okulum uzadıgı ıcın neden uzadıgını sordu hangı donemı tekrar ettıgımı sordu bıtırınce ne yapıcagımı sordu ama ben anlayamadım bıt turlu ama sonra anladım ve cevapladım ne iş yapıcagımı sordu ne iş yapıcagımı fılan soyledım sonra jab contratımı ıstedı ben verdım sonra eksık evrakların oldugu beyaz kagıdı verdı .
    cok sukur sımdılık sorunsuzdu sanırım alırım ?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

eveeeet bende alırsın dıyenlerın kervanına katıldım gercekten kolay oluyomus ama heyecanlanmamak mumkun degıl hele benım gıbı ıcerde üç bucuk saat beklıyosanız.
    bence burdakı sorulara calısmak yeterlı bolumunuz ılgıncse (seramik muhendıslıgı) onun cevabını ıyı hazırlayın.neder amerikaya gıtmek ıstıyosunuz sorusuna gercekten cok onem verıyolar bana sormadı ama neredeyse herkese soruyolar.
    tek tek yorumlamak gerekırse birsuru vıze gorusmesı gordum hepsını yakından dınledım
    japon teyze: cok sert ve donuk bakıyo gercekten bu işi cok cıddıye alıyo ozellıkle not ortalamasına bakıyolar,gorusmesı bıraz zor gecıyo klasık soruların harıcındede sorular sordugunu duydum.
    sarısın tatlı teyze:melek abla tam anlamıyla watcıların ılk yardımı heyecanlı olsanız bıle once sızı sakınlestırıyo hatta bıraz turkcesıyle sıze yardımcı oluyo gerekırse tekrar cagırıyo .
    top sakallı dede: bunun bıraz ıngılızcesı anlasılmıyo aslında sadece evraklara bakıyo gıbı yanı sorular genelde okulla ve orda yapıcagınız ısle ılgılı klasık sorular .şu varkı amca anlamadıgında sorunun butun sorulabılıcek sekıllerıyle tekrar edıyo yıne anlamazsanız mıkrofonun sesını acıp hecelıyo not ortalaması harıcınde red vermıyo

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı cancan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eveeeet bende alırsın dıyenlerın kervanına katıldım gercekten kolay oluyomus ama heyecanlanmamak mumkun degıl hele benım gıbı ıcerde üç bucuk saat beklıyosanız.
    bence burdakı sorulara calısmak yeterlı bolumunuz ılgıncse (seramik muhendıslıgı) onun cevabını ıyı hazırlayın.neder amerikaya gıtmek ıstıyosunuz sorusuna gercekten cok onem verıyolar bana sormadı ama neredeyse herkese soruyolar.
    tek tek yorumlamak gerekırse birsuru vıze gorusmesı gordum hepsını yakından dınledım
    japon teyze: cok sert ve donuk bakıyo gercekten bu işi cok cıddıye alıyo ozellıkle not ortalamasına bakıyolar,gorusmesı bıraz zor gecıyo klasık soruların harıcındede sorular sordugunu duydum.
    sarısın tatlı teyze:melek abla tam anlamıyla watcıların ılk yardımı heyecanlı olsanız bıle once sızı sakınlestırıyo hatta bıraz turkcesıyle sıze yardımcı oluyo gerekırse tekrar cagırıyo .
    top sakallı dede: bunun bıraz ıngılızcesı anlasılmıyo aslında sadece evraklara bakıyo gıbı yanı sorular genelde okulla ve orda yapıcagınız ısle ılgılı klasık sorular .şu varkı amca anlamadıgında sorunun butun sorulabılıcek sekıllerıyle tekrar edıyo yıne anlamazsanız mıkrofonun sesını acıp hecelıyo not ortalaması harıcınde red vermıyo
    Yaa ben de görüşmemi o çekik gözlü bayanla yaptım ama kendisi hakkında burda yazılanları görünce şaşırıyorum..Benle olan görüşmesi gayet neşeliydi..Hatta birlikte gülümsedik ara ara..Espiri bile yaptığı oldu bana

Bir de arkadaşlar yanlış anlamayın sakın..Ancak bir soru sormak istiyorum..Bunu da küçümsediğimden değil,bir dil eğitimi adayı olarak cidden merak ettiğimden soruyorum..Neredeyse sıfır İngilizce bilgisiyle gitmekten korkmuyor musunuz?

Ben dilini bilmediğim bir ülkeye uzun süreliğine tercümansız gitmeye korkarım vallaha..Ama şu var, çok şükür iyi derecede İngilizce bilgim var..Hemen her ülkede az çok iletişim kurmaya yarar..Ama o bilgim de olmasaydı ben burdan kalkıp ne Amerika'ya ne de Avrupa'ya ne de başka bir yere gidemezdim herhalde..

Sizdeki bu cesaret nerden geliyor?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)