Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: orlando hakkında bilgisi olan arkadaşlar

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart orlando hakkında bilgisi olan arkadaşlar

biliyorum belkide bu başlığın yeri tam olark bura değil ama sizlerin acilen bu konu hakkında bana bilgilerinizi aşılamanızı istiyorum orlando nasıl bi yerdir pahalımı?konaklam ücretleri pahalımıdır ikinci iş bulabilirmiyim wat için ii yerlerinden birimidir çok saolun

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar bilgisi olan yok mu hiç yaa
    lütfen yardımcı olalım birbirimize

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı noirdesir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bilgisi olan yok mu hiç yaa
    lütfen yardımcı olalım birbirimize

benim profilden konulara bak orlando ile alakalı yardımcı olur..bir ara bende düşünüyordum vazgeçtim..

evler pahalı ve ikinci iş zor

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bilmiyorum yaa kafam çok karişik şirket orlandoda housekeeping olarak bi iş teklifi sundu ama ne yapma gerektiğini bilmiyorum açıkcası bana da öok çekici gelmedi
    hafatalık 160 dolar hostel parası istiyorlar şu an o kadar kafam karişik ki inanin ne yapacağım bilmiyorum böle giderse muhtemelen gidemeyeceğim çabalıyorum ama tüm sonuçlar başarısız yönde uçak fiyatları orlandoyo çok pahalı muhtemelen burada kaldık olan bizim 800 dolara olacak şu ana kadar ne bir iş buldum nede kalcak yer sonuç hep negativ ben galiba pes edicem hayellerimi bırakıp kenara çekiliyorum durum bu çok sağolun

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yok yok sakin vazgecme ben senden daha vahim deneyimler yasadim ama nedense hala umudum umidim var umarim sans sanada banada ve bizim gibi durumda olnlarada en kisa zamanda guler bol sanslar

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

zuzu iyi hoş diyosunda ne olacak bu halimiz galiba sende zor durumlar yaşıosun okumuştum forumlarda ama durumlar vahim heryerde iş sıkıntısı var alternatif
    yok ne yapmalı bilmiyorum umud falan kalmadı bende

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

valla bizde bugun manhattanda telefon karti ararken bir turk kebapcisina rastyladik bize acidi yemek verdi gelin garsonluk yapin dedi fakat burasi kalacak acisindan pahali diyecegim o ki beklenmedik bi andada isi yerde ararken gokte bulabilirsin

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bilemiyorum zuzu akıl fikir arıyorum saol ilgilendiğin içn
    umarım güzel bi tatil geçirirsin bana yardımcı olabileceğin bi konu varsa tekrar yazmanı beklerim kib bye

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bizim bir kız arkadas orlandoda kız hergun depresyon onermiyoro civarı ben los angelesa gidiyorum umarım farklıdır

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben orlandoda disneyde lifeguardim adamlar beni sudan sebepten kovdu simdi new yorka gitcem kesinlikle orlandoya gelmeyin hicbisi yok burda ayrica konaklama ucuz mesela bn 85 dolar veriom ama 5-6 kisi ayri ewe ciksam daha ucuza gelir neyse karar senin ama ben tawsiye etmem orlandoyu..tavsiye etmememin sebebide burda hicbisi yok sadece disney world var ve ormanlik bi yer eglence falan yok yani ve ikinci iste bulman cok zor umarim faydali olmustur bilgilerim..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Aa Masis naber nasilsin ?

Serkan ben ATM de karsilasmistik Kusurabakma abi arayacaktim seni ama kaynadi araya gitti senden sonra burda disarda kalan bazi Turk arkadaslari misafir ettik sonra onlara konaklama felan derken cikti tamamiyle aklimdan ama hala buralardaysan evi biliyorsun istedigin zaman yine gelebilirsin .

Bella Casa 5531/4 Lucca APT.

Orlando konusuna da gelince ben gayet memnunum . Ev ortamimiz cok iyi 6 Ukr. arkla kaliyoruz biz de 2 Turkuz . Ben h.Keepingim ilk otelimi begenmedim degistirdim simdi 2. otelimdeyim . 2.isi de buldum sayilir sadece ssn yi bekliyorum onun da 1 haftasi var ya da yok .

Orlando da eglence gayette var yani illa mekan,club ariyorsaniz biraz da merkeze gitmeniz gerekiyor . Sonucta soyle bir sey dusunun : Disney var gercekten cok buyuk Masis daha iyi bilir ve onun etrafinda binlerce otel dusunun boyle . Cogunlukla her guney kesimde oldugu gibi Ispanikler var hem de oldukca cok .

Her sey siz de bitiyor bu program boyle bir program zaten .

Masis Ny'ye ucmadan gel bir gece bizimle kal tum fikirlerini degisterebilirim onceden uyariyorum

Herkese iyi tatiller iyi calismalar .

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

oo sndemi burdaydin sansa bak yaa bn senn cep noyu almadim sizden tel bekledim ben sizin ewi tam cikartamam simdi ama turk bayragi asmistniz belki bulurum siz bni arasaniza konusalim bi telinizi bekliyorum...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

haftalik 160 dolar konaklama mi olur arkadas ayda 660 dolar filan eder bide yesen icsen 1000 dolar masrafin var gelme daha iyi o zaman arkadasim.1000 dolarin ustunde kazanman lazim bi de ayda o da kolay bi is degiil anca ikinci is bulabilirsen sabah aksam calisirisan ustune para koyarsin...bence hic mantikli degil..yada konaklamayi ucuza ayarla.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

orlandoda 2.iş bulana helal olsun ..zoru başarmak budur işte

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)