Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 7 mayıs ankara vize gögrüşmesi

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart 7 mayıs ankara vize gögrüşmesi

evet arkadaşlar sonun da ben de gidiyorum görüşmeye...13.45te görüşmem.kimler giriyo ankarada başka? hepinizin şans dileklerini ve dularınızı bekliyorum
    Her ne söylersen söyle senin bildiğin, karşındakinin anladığı kadardır...
    Mevlana Celalleddin Rumi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bol bol şanslar iyi haberlerini bekliyoruz...=))

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Ne oldu vize görüşmen kardeş? Umarım iyidir. ツ

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşlar heyecan ve stres yapmanın hiç bir lüzumu yok. Ankarada girecek olanlara sesleniyorum özelikle; filipinli (çekik gözlü) bayandan biraz korkabilirsiniz.

bana da o bayan geldi. 13.45e alınmıştı randevum ancak sıra 16.30 ancak gelebildi.hemen hemen herkesi gözlemleme şansım oldu.filipinli bayan çok muhabbet ediyor. diğer sarışın orta yaşlı bayan kısa tutuyor ve klasik sorular yönlendiriyor.ancak sarışın bayan 3-4 kişiye vermedi vize.filipinli bayan kimseyi geri çevirmedi saolsun.filipinli bayan eğer ingilizceniz de biraz iiyse başlıyor muhabbete bunu da ayrıca belirteyim.

neyse gelelim detaylara içeri girip parmak izi numarası yanana kadar bekledim, daha sonra parmak izimi verdikten sonra vize görüşmesini beklemeye başladım.bekle allah bekle herkes alıyor heyecanım geçti neyse ki milleti dinlerken.ingilizcesi iyi olmayanlar kesinlikle telaşlanmayın derim.çünkü neler gördüm inanamazsınız neyse önce tek parmağımın da izini almak istedi tabi orda ben anca bi number kelimesini anladığım için girişte verilen numarayı görevliye vermeye çalışıyodum no deyip parmağını gösterdi parmak izini verdik. dha sonra iki ismimden dolayı hangi ismimle çağrıldığımı sordu. bölümümü bölümümde çalıştığım konulardan bi kaç bişey ve kaçıncı sınıf olduğumu sordu.daha sonra nerden çıktı alamadım adımın anlamını sordu.ikinci adımın musa olması ve benim de museviliğin peygamberi diye tanıtmamdan dolayı pat diye bi yahudimisin sorusu geldi neye uğradığımı şaşırdım neyse no im muslim cevabıyla geçiştirdikten sonra daha önce yurt dışına gidip gitmediğimi sordu.amerikada travelling yapacakmısın dedi. nerelere gitmek istediğimi nerde ne iş yapacağımı sordu.benden öncelikle miami beache gitmeyi istiyorum cvbını alınca bi kahkaha tuttu ikimizi de sonra have a nice holiday this summer dedi upse gönderdi.
    evet arkadaşlar bu filipinli çekik gözlü hatun acaip muhabbet meraklısı.biraz ingilizceniz iiyse başlıyo ordan burdan muhabbete...
    neyse vizelerini almış arkadaşlara yazın bol paralı bol neşeli işler alacak olanlara da görüşmelerinde başarılar diliyorum...
    Konu BarisMT tarafından (09-05-2008 Saat 03:32 AM ) değiştirilmiştir.
    Her ne söylersen söyle senin bildiğin, karşındakinin anladığı kadardır...
    Mevlana Celalleddin Rumi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

darısı biz vize görüşmesi olanlara... umarım biz de kolayca alırız da şu vizeyi sonra gelir burda stresli halimize güleriz...=D

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben sarı saclıo sırın bayanla gorustum ve aldım herkese basarılar stres yapmayın ....bu yeterlı olacaktır

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

aslında böyle muhabbet etmeleri çok güzel ki böyle uzun konuşanlar kesin alıyorlar sanırım,ayrıca burdan görüyoruzki bu insanlar bizimle konuşmak için can atıyorlar yani bize vize vermek istiyorlar bu yüzden strese hiç gerek yok

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)